امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نصیحت بیل گیتش به دخترانش در مورد لیدی گاگا!

• [rtl]نصیحت بیل گیتش به دخترانش در مورد لیدی گاگا! 1[/rtl]
    [rtl]فان کلوب: بیل گیتس دومین سرمایه دار دنیا می گوید: من به بچه هایم تاکید کرده ام آهنگهای لیدی گاگا را گوش نکنند.

به گزارش مشرق به نقل از خبر، بیل گیتس در ۵۵ سالگی به آرزوهای مالی خیلی از ما رسیده است. عکس او بارها روی جلد مجلاتی از جمله تایم وفوربز بوده وشرکت مایکروسافت که در سال ۱۹۷۵ همراه با پل آلن کارش را شروع کرد حالا بیش از ۴۰۰ میلیارد دلار ارزش دارد. گیتس به شکل رسمی دومین مرد ثروتمند جهان است. سال قبل پس از نزدیک به دو دهه جایگاهش در صدر رده بندی را به کارلوس اسلیم مکزیکی واگذار کرد چرا که بیش از ۲۸ میلیارد دلار را صرف کارهای خیریه کرد اما هنوز هم ۵۶ میلیارد دلار ثروت شخصی دارد. اصولابا این همه پول و شهرت نگرانی نباید معنایی در زندگی او داشته باشد اما او صحبت درباره خانواده اش را این چنین شروع می کند:«من به بچه ها تاکید کرده ام آهنگهای لیدی گاگا را گوش نکنند و مراقب اشعاری که بدآموزی دارند باشند. خوشبختانه جنیفر( ۱۵ ساله ) و روری( ۱۲ ساله ) این موضوع را درک کرده اند و مراقب خواهر کوچکشان فوب ( ۹ ساله ) هستند تا آهنگهای نامناسب را گوش نکند.»

وقتی از او درباره این ثروت وواگذاری آن به بچه ها می پرسیم، با لحنی جدی پاسخ می دهد:«فکر نمی کنم این میزان ثروت برای آنها خوب باشد. ما برای آنها تا جایی که ممکن است تسهیلات آموزشی فراهم میکنیم و درمورد مسائل بهداشتی هم کاملا مراقب هستیم اما درمورد کسب درآمد آنها باید راه خودشان را پیدا کنند و اگر کار اضافه بر برنامه عادی انجام دهند، پولی به آنها پرداخت می شود.»
    [/rtl]

if I'm not back again this time tomorrow carry on carry on as if nothing really matters.
پاسخ
 سپاس شده توسط bahar labeouf ، mehdi76
آگهی
حالم از این لیدی گاگا ggre
hh to be ma namikhory
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Earth یافتن خواننده مورد نظر ؟؟؟
Music اسم خواننده مورد علاقت رو بگو بهترین اهنگی که خونده هم زیرش بنویس
  خواننده(((((مورد علاقه ))))))♪♪
Music سبک موسیقی مورد علاقت کدومه؟؟ یه تیکه از آهنگ مورد علاقت تو اون سبک رو بنویس ...
  قسمتی از سخنزانی استاد رائفی پور در مورد توپاک و رپ...
  رپر مورد علاقه ی شما
Thumbs Up بیا نصیحت های زندگی رو برای بقیه بگو که اگه نمیدونستن استفاده کنن
Music لیدی گاگا:من معمولا بدون لباس و برهنه هستم!+عکس
  رپرهای مورد علاقه شما
  خبر فوری در مورد خوانندگان دیس لاو

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان