امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دیماریا در مسیر معجزه!جام جهانی برای آنخل ادامه دارد

کاروان آلبی سلسته روز شنبه از برازیلیا عازم بلو هوریزنته شد . بازیکنان تیم آرژانتین در این کمپ خود را برای جدال حساس مقابل هلند آماده می کنند . در این میان یک نفر گویا حال چندان خوشی ندارد. آنخل دی ماریا البته اشک های خود را در رختکن مانه گارینشای ورزشگاه برازیلیا جا گذاشته بود . قبل از اینکه برای تست دوپینگ به نزد پزشکان فیفا برود، خبر خوشی به او داده شد .

دیماریا در مسیر معجزه!جام جهانی برای آنخل ادامه دارد 1

در آنجا پرشکان آرژانتینی به او وعده دادند که 8 روزه او را برای مبارزه احتمالی فینال خواهند رساند.در حالی که در رسانه ها؛ خبر خداحافظی ال فیدئو با جام منتشر شده؛ اما از اردوی آرژانتینی ها خبر های دیگری به گوش می رسد. دی ماریا قسم خورده که اگر آرژانتین به فینال برسد، خودش را به آن بازی می رساند.او امروز در بلوهوریزنته، به رسانه های آرژانتینی گفت : " می خواهم خودم را به بازی نهایی برسانم. مصدومیت من باید خوب شود چرا اگر به فینال برسیم ؛ حتما باید در آن بازی حضور داشته باشم. بچه های تیم به من نیاز دارند "

آنخل شب گذشته زمانی که باقی بازیکنان، به خواب عمیقی فرو رفته بودند ترجیح داد بیدار بماند و خودش را به دست پزشکان سپرد.

روش درمانی با استفاده از سلول های بنیادی، روشی جدید برای درمان مصدومیت های عضلانی است که قرار است روی دی ماریا بکار گرفته شود.

همان درمانی که روی پای راست مصدوم او 10 روز مانده به فینال چمپیونزلیگ صورت گرفت و آنخل در بازی نهایی بازی کرد و کمک کرد تا رئال به دهمین قهرمانی خود در اروپا دست یابد.

حالا پزشکان آرژانتینی بار دیگر قصد تکرار معجزه را دارند. در این روش با نمونه برداری از سلول های مادر ، بافت های جدیدی را می سازند و آنها را جایگزین بافتهای آسیب دیده می کنند که باعث کاهش درد و التهاب می شود.

یک روش طبیعی و بیولوژیکی جدید برای درمان مصدومیت های عضلانی.

دی ماریا بار دیگر در مسیر معجزه قرار گرفته است و باید دید که اگر آرژانتین بتواند خودش را به فینال ماراکانا برساند، فرشته خود را در اختیار خواهد داشت یا خیر ؟
دیماریا در مسیر معجزه!جام جهانی برای آنخل ادامه دارد 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Exclamation ادامه بدعهدی مدیران پرسپولیس
  دومین شکست جوانان بسکتبال ایران در جام‌جهانی
  سیمئونه: می دانستم این باشگاه آینده بزرگی دارد
  فدراسیون فوتبال و اعلام استادیوم های جام جهانی به AFC
  غیبت پرسش‌برانگیز ایران در جام جهانی FIFAe
Subarrow مطهری: پرسپولیس ژن قهرمانی دارد
  چاگو: فولاد کیفیت لازم برای صعود را دارد
  پنجعلی: پرسپولیس توانایی قهرمانی در آسیا را دارد
  تمجید اتحادیه جهانی از ستاره کشتی ایران/ گرایی: به این نمایش افتخار می کنم
  رکورد جهانی استراماچونی در اینستاگرام

پرش به انجمن: