امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چاگو: فولاد کیفیت لازم برای صعود را دارد

هافبک آفریقایی سابق فولاد خوزستان می‌گوید فولاد در دیدار شب گذشته یک تیم منظم و هماهنک بوده است.
چاگو: فولاد کیفیت لازم برای صعود را دارد 1
به گزارش ورزش سه، ماتیاس چاگو هافبک کامرونی بازیکن سابق تیم فولاد که خودش با تیم فولاد در مسابقات لیگ قهرمانان حضور یافته بود و سابقه بازی با السد قطر را دارد در گفت و گو با خبرنگار ما در خصوص دیدار شب گذشته مقابل السد گفت: بازی با السد هرگز آسان نیست زیرا یکی از بزرگترین باشگاه‌های آسیا است و زیر نظر مربی بزرگی چون ژاوی به تیم بهتری تبدیل شده است. 15 دقیقه ابتدایی مسابقه برای فولاد بسیار مهم بود و از نظر تاکتیکی آنها بسیار خوب و منظم خصوصا در دفاع بودند ، من تیمی را دیدم که یازده نفر را به عنوان یک تیم در اختیار داشت و این یکی از دلایلی است که آنها دیروز نتیجه خوبی گرفتند، یعنی یازده نفر یک تیم خوب را تشکیل دادند. می‌توانستند پیروز شوند اما در دقایق پایانی غافلگیر شدند و باید بگویم تساوی برابر السد که یکی از تیم‌های قدرتمند آسیاست نتیجه بسیار خوبی به حساب می‌آید.
چاگو: فولاد کیفیت لازم برای صعود را دارد 1
هافبک کامرونی سابق فولاد در خصوص نکونام نیز افزود: جواد بازیکن خوبی در دوران فوتبالش بود و امسال کیفیت واقعی خود را به عنوان مربی نشان داده و من برای او و فولاد بهترین ها را آرزو می کنم. بعد از بازی دیروز معتقدم که فولادی ها برای رفتن به مرحله بعدی کیفیت و استحقاق خوبی دارند.

چاگو در انتها افزود: طرفداران فولاد شگفت انگیز هستند و دلم برای آنها تنگ شده است. پیام من برای آنها ساده است، همه شما را دوست دارم!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سیمئونه: می دانستم این باشگاه آینده بزرگی دارد
  نقشه راه صعود تراکتور ایران در آسیا
Subarrow مطهری: پرسپولیس ژن قهرمانی دارد
  نوراللهی: با برد الریان خیالمان از صعود راحت می شود
  سرمربی رم: صعود آینده من را تغییر نمی‌دهد
  لقب جالب کاسیاس به زیدان پس از صعود (عکس)
  آذری: نگاه‌ها به فولاد عوض شد
  طلسم فولاد در نخستین دیدار آسیایی حفظ شد
  پیرمرد گلزن فولاد، ماشاءالله!(عکس)
  مربی فولاد: السد باید خوشحال باشد، نه ما

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان