امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رهبردوست داشتنی که صدمیلیون نفرراکشت (فرعون روسی)

وووووووووووووووووووووووووااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااییییییییییی​یییییییییییییییییییHeart
4xv[ هر وقت به یک مشکل بزرگ برخورد کردی نگو چه مشکل بزرگیدارم بگو مشکل من خدایی بزرگدارم Heart
آگهی
نقل قول: چه ربطی به جنگ داره؟!
مگه نمی دونین؟
هردو جنگ جهانی کاملا به نفع امریکا شد چون آسیا و اروپا آسیب دید واز پیشرفت باز موند ولی امریکا با دوری از صحنه جنگ توانست به پیشرفت برسد واینکه از یهودیان برای اقتصادش استفاده کرد.
اینارو همه می دونن.

نقل قول: از سال 1600 تا الان امریکا هم بحران اقتصادی شدید براش پیش اومده و هم بحران غیر اقتصادی...
درسته ولی مهارش کرد.
امریکا سرمایه داران یهودی اش وکلا سرمایه دارانش در طول تاریخش خیلی کمکش کردن وبرده داری خیلی به امریکا کمک می کرد اما با لغو آن توسط آبراهام لینکلن دچار جنگ داخلی وبحران اقتصادی شد ولی خودش رو سریع از جنگ داخلی بیرون کشید اما بحران اقتصادی اش به صورت کم وبیش تابه امروز وجود دارد.
یه زمانی با قضیه واتر گیت امریکا خوب پول در میاورد:112:
استالین هر چه بود از این جور اختلاس ودزدی نمی کرد.دزدی وفساد رو به شدت ازش بدش می اومد ودر صدد نابودی اش بود.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://fa.wikipedia.org/wiki/واترگیت

در حالیکه من تحقیق کردم که
خروشچف رسوایی های اخلاقی داشت...
برژنف رسوایی مالی داشت.(دراین مورد تایپیکی با منبع کتاب تاریخ اتحاد شوروی وکتاب تاریخ بلوک شرق می نویسم)
گورباچف هم خائنی بزرگ بود(که امام هم بهش هشدار داد که این کار هارو نکنه ولی گوش نداد وگورباچف هم خائن وفسادش معلومه)
تنها آندره پف بود که میخواست با فساد شوروی مبارزه کند که وی در دفتر کارش مشکوک مردش.

این پرتره رو یادم رفته بود بزارم.
استالین در حال قسم خوردن برای گرفتن انتقام کایرف
رهبردوست داشتنی که صدمیلیون نفرراکشت (فرعون روسی) 5
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
نقل قول: مگه نمی دونین؟
هردو جنگ جهانی کاملا به نفع امریکا شد چون آسیا و اروپا آسیب دید واز پیشرفت باز موند ولی امریکا با دوری از صحنه جنگ توانست به پیشرفت برسد واینکه از یهودیان برای اقتصادش استفاده کرد.
اینارو همه می دونن.
خوب چه ربطی داره؟!

من می گم این حرف شما که می گی الان از بحران اقتصادی می پاشه حرف بی معنی است. یعنی تا اتفاق نیافتاده نمی شه گفت.

همین جوری برای خودت حرف بی ربط می زنی.

نقل قول: در حالیکه من تحقیق کردم که
خروشچف رسوایی های اخلاقی داشت...
برژنف رسوایی مالی داشت.(دراین مورد تایپیکی با منبع کتاب تاریخ اتحاد شوروی وکتاب تاریخ بلوک شرق می نویسم)
گورباچف هم خائنی بزرگ بود(که امام هم بهش هشدار داد که این کار هارو نکنه ولی گوش نداد وگورباچف هم خائن وفسادش معلومه)
تنها آندره پف بود که میخواست با فساد شوروی مبارزه کند که وی در دفتر کارش مشکوک مردش.
این پرتره رو یادم رفته بود بزارم.
استالین در حال قسم خوردن برای گرفتن انتقام کایرف

همین جوری برای خودت حرف بی ربط می زنی. ConfusedAngel
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
http://www.akskhor.ir
نقل قول: من می گم این حرف شما که می گی الان از بحران اقتصادی می پاشه حرف بی معنی است.
نه من منظورم بود اگه قراره فرو بپاشه از انقلاب مردمه.
البته ممکنه از طرق بحران اقتصادی همانند شوروی فروبپاشه.
هر دو عاملشون هست به خصوص اولی چون فعالیت احزاب وگروه ها در امریکا آزاده.متعجبم چرا تاحالا نئو کمونیست ها نتونستن کودتایی ضد حکومت امریکا بکنن.
معلومه آزادی ظاهر هست. وگرنه نمی زارن گروه ها رادیکالی عمل کنن.

اون قضایا که امریکا به اون صورت پیش رفت رو همه می دونن.الآن از عرفان ودوستان بپرسید که آیا
نقل قول: هردو جنگ جهانی کاملا به نفع امریکا شد چون آسیا و اروپا آسیب دید واز پیشرفت باز موند ولی امریکا با دوری از صحنه جنگ توانست به پیشرفت برسد واینکه از یهودیان برای اقتصادش استفاده کرد.

نقل قول: همین جوری برای خودت حرف بی ربط می زنی.
درمورد برژنف الآن می نویسم.در بخش معاصر.
معلومه در این زمینه مطالعه نداشتید.
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
این استالین یک آدم کش روانی قاتل بود که به معنای واقعی به زباله دان تاریخ پیوسته.
اینقدر جنایت کرده که وقتی آدم تاریخ شوروی رو میخونه حالش بهم میخوره.

من نمیدونم چطور همچین آدمی تعدادی طرفدار تو ایران داره.چه نکته ی مثبتی تو این آدم هست.استالین یک آدمکش بود که خدارو قبول نداشت و به مردم خودش هم رحم نمی کرد
پیشوا.........
پیشوای عزیز تر از جانم، میدانم که صدای مرا میشنوی
میدانم که با چه سختی و از جان گذشتگی ای برای سرافرازی نژاد آریایی و ملتت تلاش کردی
میدانم سربازان وطن چگونه برای سرافرازی اش شجاعانه و دلیرانه جنگیدند
میدانم از ما چه میخواهی.......
با چکمه هایمان مغرورانه بر روی جسد دشمنانت رژه خواهیم رفت.......
پیشوا آسوده باش که ما بیداریم.....
http://uploadtak.com/images/r7921_xwvtcmvaldf9aegi18rh.jpg
 سپاس شده توسط kian dadgar
نقل قول: نه من منظورم بود اگه قراره فرو بپاشه از انقلاب مردمه.
البته ممکنه از طرق بحران اقتصادی همانند شوروی فروبپاشه.
هر دو عاملشون هست به خصوص اولی چون فعالیت احزاب وگروه ها در امریکا آزاده.متعجبم چرا تاحالا نئو کمونیست ها نتونستن کودتایی ضد حکومت امریکا بکنن.
معلومه آزادی ظاهر هست. وگرنه نمی زارن گروه ها رادیکالی عمل کنن.

اون قضایا که امریکا به اون صورت پیش رفت رو همه می دونن.الآن از عرفان ودوستان بپرسید که آیا
پروفسور منم می گم از 1600 تا حالا پیش اومده و رشد کرده. و بنابراین بنابر سابقه اش پیش بینی اکثریت این است که باز هم پیش خواهد رفت.

ولی شما رو هوا برای خودت حرف می زنی...
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
http://www.akskhor.ir
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭
آگهی
ميبخشن دوستان كه وارد بحث ميشم!
برنشتاين قبلا به ايدئولوژي(چه عرض كنم،من بهش ميگم توهم زايي و كنترل ذهن)ماركسيسم و به جمع كمونيست اخطار داده بوده كه از نفوذ سودجويان جلوگيري كنن كه متاسفانه اين جماعت وقتي اينو فهميدن كه فردي مث استالين اومد روي كار و ...
در مورد آمار من هم موافقم.صد مليون درست نيست.
من تاكيد دارم كه استالين و كارهاش منجر به كشته شدن هفتاد ميليون نفر شده.
در واقع هيچكس نميتونه قحطي مصنوعي كه استالين بوجود آورد رو توجيه كنه!
آيا كسي ميتونه بگه كه چون ما بايد اببببببببببررررررررر قدرت بشيم!مردممون رو بكشتن بديم؟
ما ابرقدرتي رو براي چي ميخوايم؟اگه براي ملتمون ميخوايم كه واقعا مضحكه!اما عموما كسايي اين كار رو ميكنن كه قدرت رو واسه خودشون ميخوان.
من در مورد كشتار لهستاني ها مستندي انگليسي ديدم و ميگفت كه روزانه 300 نفر كشته ميشدن و اين از آمار هلوكاست كه دروغين هم هست و روزانه 137 نفر كشته ميشدن(البته اين ماجرا كلا يه نوع تخيله)هم بيشتره!دو نيم برابر!
آيا براي پيشرفت بايد مردمت رو به كشتن بدي؟پيشرفت رو براي كي ميخواي؟
جناب نيكلا كتاب قلعه ي حيوانات رو خوندي؟اونجا ميگه كه چرا حيوونا به كارايي كه نركده بودن اعتراف ميكردن!
كتاب 1984 هم مفيده!
اونجا هم ميگه كه افراد رو چطوري وادار ميكردن كه هر چيزي رو قبول كنن!
به خوبي هم مدرك سازي ميشه!اينكه ميگين كار غربه واقعا مسخرست!همه چيز كار غربه؟همه چيز كار استكبار جهانيه؟...
دشمن فرضي هميشه به نظام كمونيستي استاليني كمك كرده...
در مورد شكست نظام كمونيست شوروي بايد بگم كه ايدئولوژي ماركس چه ايده ي خود ماركس در كتاب سرمايه و مانيفست كمونيستش...چه ايده هاي لنين در كتاب سرمايه داري...چه ايده ي برنشتاين كه اصلاح طلب بود همه و همه محكوم به نابودي بودن چون در وهله ي اول چيزي به نام غريزه رو منكر شده بودن!

اين مهم نيست كه هويت ما تكه تكه شده و از هم پاشيده گشته زيرا من سوگند ميخورم دانه دانه ي آن را از هر جاي جهان گرد هم آورم.
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭ ، آریوبرزن
جناب دادگر کایروف رو که من نکشته بودم مخالفین کشته بودن.
اصلا دمورد کشته شدن کایرف وقضیه اون ودخالت تروتسکی ومخالفین در قتل سرژی کایروف اطلاعات دارین؟

راستی آقا صابر تایپیکم رو قرار دادم درمورد فساد پس از دوران استالین.

پست جناب آریو برزن تماما فحش وناسزاست!!!!!
واقعا که به جای توهین منطقی بحث کنید.

نقل قول: در مورد شكست نظام كمونيست شوروي بايد بگم كه ايدئولوژي ماركس چه ايده ي خود ماركس در كتاب سرمايه و مانيفست كمونيستش...چه ايده هاي لنين در كتاب سرمايه داري...چه ايده ي برنشتاين كه اصلاح طلب بود همه و همه محكوم به نابودي بودن چون در وهله ي اول چيزي به نام غريزه رو منكر شده بودن!
من هم قبول دارم اون ایده ها نواقص زیادی دارن به خصوص با جامعه قرن 21 اصلا خوانایی ندارن.اونها مربوط به اوایل نیمه اول قرن بیستم(تا دهه30) وقرن نوزدهم بود
اما استالین با آثار اونها وحزب کمونیست رو کامل کرده.تاجایی که تا ده ها سال بعد نظریات استالین وسخنانش کاربرد داره حتی امروزه.
نقل قول: جناب نيكلا كتاب قلعه ي حيوانات رو خوندي؟اونجا ميگه كه چرا حيوونا به كارايي كه نركده بودن اعتراف ميكردن!
كتاب 1984 هم مفيده!
از کجا می دونید اونهایی که اعتراف می کردن اون کار هارو نکرده بودن.تمام اسناد ومدارک وجرائمشون رو بنده تک تک بررسی کردم واین سخنانم بر پایه تحقیقی کامل در این زمینه است.الآن هرکدوم از اون افراد با اسامیشون رو نام ببرین من جرمشون رو کاملا براتون می گم.
نقل قول: من در مورد كشتار لهستاني ها مستندي انگليسي ديدم و ميگفت كه روزانه 300 نفر كشته ميشدن و اين از آمار هلوكاست كه دروغين هم هست و روزانه 137 نفر كشته ميشدن(البته اين ماجرا كلا يه نوع تخيله)هم بيشتره!دو نيم برابر!
لهستان که هم در کشتن کمونیست ها وهم در کشتن مردم آلمان مجرمه خودتون می دونید دولت لهستان دست نشانده غرب وفاسد بود.
نقل قول: من تاكيد دارم كه استالين و كارهاش منجر به كشته شدن هفتاد ميليون نفر شده.
اولا غرب طبق آمار ارائه دهنده اش می گه 60 میلیون که آمار جنگ وسربازان آلمانی روبه علاوه رند کردن آمار به ضرر استالین شده 60 میلیون.
درحالیکه مقصر جنگ استالین نبود.
اما آمار پاکسازی های داخلی فوق فوقش 20 میلیون است(دقیق 16 میلیونه ک بنده در اسناد های روسی وزبان های مختلف پیداش کردم)
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
 سپاس شده توسط kian dadgar
(30-07-2012، 20:54)Nicola نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جناب دادگر کایروف رو که من نکشته بودم مخالفین کشته بودن.

من هم نگفتم شما كشتين.مسلما توواريش كايروف ميتونسته پتانسيل خطر آفريني براي استالين رو داشته باشه...نميتونسته؟
با اين كار استالين دو نفر رو از سر راهش بر ميداشته!
ميتونين بگين چرا پاكسازي اون هم در اين حد وسيع بايد انجام ميشده؟
استالين با اين كار ارتش شوروي رو نابود كرد!
من قضيه ي كشتار استالين و پاكسازي اون رو ميگم...
كسايي مث نيكلاي ايوانويچ واويلف كه زيست شناس بود،آهنگسازان،هنرپيشه ها و ...
اونها هم نظام مقدس!استالين رو به خطر مي انداختن؟
موسيقيدانها به جرم موسيقي شون گرفته ميشدن و مطمئنا اگه آهنگ فيلمي مث خدانگهدار لنين رو ميذاشتن استالين دستور قتلشون رو در يك روز صادر ميكرد!
كسي مث پروكفيف موسيقي دان كه مجبور شد در جمع از اشتباهاتش ابراز پشيماني كنه!
بعد از اون به سبب برخي كارها اين فرد آسيب رواني و عصبي ديد و اتفاقا با استالين در يك روز مرد.
استالين براي همه دستور وضع ميكرد.
دستور موسيقي سوسياليسم واقع گرايانه(چه توجيه خوبي!)
دستور جدول مخوف در سينما و...

اين مهم نيست كه هويت ما تكه تكه شده و از هم پاشيده گشته زيرا من سوگند ميخورم دانه دانه ي آن را از هر جاي جهان گرد هم آورم.
نقل قول: من هم نگفتم شما كشتين.مسلما توواريش كايروف ميتونسته پتانسيل خطر آفريني براي استالين رو داشته باشه...نميتونسته؟
نه!!!کایرف مردی جذاب ووفادار به استالین بود.کایرف واستالین هردو از رهبران حزب بودند.
نقل قول: با اين كار استالين دو نفر رو از سر راهش بر ميداشته!
ميتونين بگين چرا پاكسازي اون هم در اين حد وسيع بايد انجام ميشده؟
خب می دونین اصلا قرار نبود اینجوری بشه ولی یک سیستم توطئه آمیز ضد شوروی واستالین در شوروی تشکیل شده بود که بسیار گسترده بود.
وقتی چند نفر مضنون به قتل کایرف رو گرفتن اونها ده نفر دیگر رو به عنوان همدست معرفی کردن واون ده نفر هر کدوم دوباره ده نفر دیگه رو به عنوان هم دست معرفی کردن و همین طوری جمعیت زیادی به خاطر خیانت وتوطئه دستگیر شدند.
نقل قول: استالين با اين كار ارتش شوروي رو نابود كرد!
درسته اطلاعاتتون خیلی خوبه
به خصوص پاکسازی سران ارتش.
که باعث شد ارتش به شدت ضعیف بشه ودرنتیجه قدرت حمله به فنلاند وضعیف ترین کشور هارو هم نداشته باشه

پس نمی توانسته به آلمان هم حمله کنه

پس تاحالا علاوه بر فایده های پاکسازی ها دوضرر عمده رو در بحث ها متوجه شدیم.
1- مرگ وگشنگی مردم وقحطی مصنوعی
2- ضعیف شدن ارتش
فکر نمی کنم مورد منفی دیگر داشته باشد.

نقل قول: كسايي مث نيكلاي ايوانويچ واويلف كه زيست شناس بود،آهنگسازان،هنرپيشه ها و ...
اونها هم نظام مقدس!استالين رو به خطر مي انداختن؟
بنده آثار اونهارو مشاهده می کردم اون آثار در اون دوران بسته کمونیستی ودوران دشمن زدایی نباید منتشر می شد
وباید نویسندگان رعایت می کردن که اصلا ضد دولتی یا انتقادی ننویسند چون کشور در حال شناسایی مخالفین بود.
بهتر بود مثل نویسندگان وشعرای دوستدار استالین رفتار کنند.
من شعر های آنان رو دارم(از دانشگاه آلمآتی پیدا کردم وترجمه کردم) واقعا زیباست
تایپیکش رو بزودی می زنم.

نقل قول: موسيقيدانها به جرم موسيقي شون گرفته ميشدن و مطمئنا اگه آهنگ فيلمي مث خدانگهدار لنين رو ميذاشتن استالين دستور قتلشون رو در يك روز صادر ميكرد!
خب باید رعایت می کردن دیگه.ولی طوری نبود که به خاطر یک فیلم اعدام شن(البته اگر بد آموز(سیاسی وغیر اخلاقی) نبود)
اگه فیملمای اون زمان که برای سپاس از استالین رو دارین به من معرفی کنین.
باتشکر.

نقل قول: بعد از اون به سبب برخي كارها اين فرد آسيب رواني و عصبي ديد و اتفاقا با استالين در يك روز مرد.

درسته.رسانه ها به جای پردازش به مرگ او همگی در شوروی به مرگ استالین پرداختن واون اصلا اسمش به میون نیومد.
البته استالینو کشتن!(در داروی وارفارین,آرام بخش وخواب آورش زهر پیدا کردن هنگامی که کف زمین افتاده بود وسکته کرده بود وارفارین از دستش افتاده بود)من حتی ملکول های وارفارین رو برای تحقیقم بررسی کردم و فهمیدم اونو به قتل رسوندن.
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان