امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رهبردوست داشتنی که صدمیلیون نفرراکشت (فرعون روسی)

من دیگه نمیدونم چی بگم ماهرچی مدرک بیاریم سندبیاریم چیزایی رومیگیم که سندومدرک نمیخوادوتوقلب مردم Hک شده بازشمامیگی استالین خوبه استالین مردم ایرانودوست داشته واصلاخاک ایرانوتوبره نکرده
هیتلرهم نمادش شیطان پرستیه واصلابایهوددشمن نبوده برضدصهیونیسم نبوده دیندارهم نبوده ایرانی وآریایی روهم دوست نداشته

من نمیدونم واقعانمیدونم ایناسندومدرک هم میخواد؟؟؟؟؟؟HuhHuhConfusedConfused
حتمابایدخون مردم ایران که توشیشه هست روبیاریم بذاریم تواین تاپیک تااونم انکارکنین؟یاخاک توتوبره ایرانو؟یاهیتلروازقبربکشیم بیرون بگیم تونژادآریایی رودوست داشتی یانه؟ایناکاملاواضحه اصلاموضوع قابل بحثی نیست ازروز روشن تره تودنیااستالین روبه عنوان نخستین آدمکش وشخصیت منفورتاریخی میشناسن توتمام دنیافقط غرب نیست ولی هیتلرنفرهفتم ونفرآخرهست وتازه اون هم جای بحث داره خیلی هامنظورم ازخیلی هاخیلی مردم دنیاهست که اصلاقبول ندارن هیتلرآدم کش بوده حتی مخالفاش

چیزایی هست که فقط شماوامثال شمامیسازین وباورمیکنین واین چیزااصلاجای بحث نداره
طرفدارای کومونیست هم بایدمثل حکومت ورهبرانش باشن وچیزعجیبی نیست

انکار و داستان سازی

البته قصدجسارت نداشتما

درکل من این بحثوتااونجایی که میتونم ادامه میدم ولی میدونم بحث بیهوده است همانطورکه درزمان کومونیست هادرشوروی بحث درمورداینکه کومونیست بده بااین که مدارکش عینی بودولی بیهوده بود
زندگۓ سزاۓ کسۓ است که به شکم مادرش لگد مۓ زند
آگهی
حرف هاتون خنده داره.
شیشه وخاک وخون شدش مدرک.
یه داستانی که نازی ها ساختن.
چیز تازه ای نیست.

حتما من باید برم عینک اون قربانی هایی که هیتلر کشتشون رو بیارم
رهبردوست داشتنی که صدمیلیون نفرراکشت (فرعون روسی) 6
نزارین باقی اسناد وعکس هارو بزارم که دستتون رو بشه.

هیچ کس چرندیات نازی هارو باور نمیکنه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
سیاست‌ها و روش‌های حکومت یوسف استالین(1953-1879) نخست وزیر، فرمانده کل قوا، دبیر کل حزب کمونیست، و دیکتاتور اتحاد شوروری. استالینیسم ایدئولوژی خاصی نیست، بلکه روش‌های کاربست «مارکسیسم-لنینیسم) در روسیه در دوران حکومت استالین، برخی تفسیرها از آن نظریه‌ها و سازگار کردن آنها با عمل است. این روش‌ها شامل تروریسم، دیوان‌سالاری (بوروکراتیسم) و پذیرش اجباری احکام مطلق استالین در جنبش کمونیسم، چه در شوروری چه در میان حزب‌ها و کشورهای کمونیست در سراسر جهان بود.[۲] [1]

استالینیسم از زمانی پدید آمد که استالین در کسب جانشینی لنین(1924) و از میان برداشتن رقیبان خود در حزب، به ویژه تروتسکی (تروتسکیسم)، کامیاب شد. سیاست «سوسیالیسم در یک کشور» او شامل اشتراکی کردن اجباری کشاورزی و صنعتی کردن اتحاد شوروی با سرعت و شدت هرچه تمام‌تر بود. استالین برای پیشبرد این هدف‌ها نظارت پلیسی بر مردم را گسترش داد و دراین راه وسایل بسیار بی‌رحمانه و خشنی را بکار گرفت. مثل اردوگاه‌های کار اجباری و کاربرد پلیس مخفی و دیگر روش‌های رژیم‌های تمامیت‌خواه را با شخص‌پرستی در هم آمیخت.[۲]

کمونیست‌ها در زمان زندگی استالین او را بزرگترین تفسیرگر مارکسیسم و بالاترین مرجع نظری در جنبش بین‌المللی می‌دانستند، اما پس از مرگ او با گزارشی که خروشچف، دبیر کل حزب کمونیست شوروی، در کنگره‌ی بیستم حزب در مورد جنایت‌های استالین داد و در کنگره‌ی بیست و دوم حزب دنبال شد، استالینیسم کژروی از موازین لنینی دانسته و محکوم شد و از آن پس مراجعه به آثار استالین به عنوان مرجع نظری از رواج افتاد و استالینیسم معنای زورگویی، رژیم پلیسی، فردپرستی و دیکتاتوری به خود گرفت. [۲]

در جنبش بین‌المللی کمونیسم، حزب کمونیست یوگوسلاوی نخستین حزبی بود که بر ضد استالینیسم و تسلط زورگویانه‌ی شوروری بر حزب‌ها و کشورهای کمونیست، سرکشی آغاز کرد و آن را انحرافی از مارکسیسم-لنینیسم شمرد. [۲]

نسخه استالینی سوسیالیسم، با تغییرات اندکی، اتحاد جماهیر شوروی را ایجاد کرد و بر احزاب کمونیست در سراسر جهان تأثیر گذاشت. استالینیسم امکان ایجاد یک جامعه کمونیستی بر اساس برنامه جامع صنعتی شدن و اشتراکی کردن در شوروی را مطرح کرد. توسعه سریع صنعت و مهم‌تر از آن، پیروزی شوروی سابق در جنگ جهانی دوم این دیدگاه را حتی تا ده سال پس از مرگ استالین در سراسر جهان معرفی کرد. استالینیسم قول ایجاد یک جامعه کمونیستی در طی سی سال را مطرح کرد. با این وجود، تحت رهبری استالین، امکان ایجاد کمونیسم در چارچوب مدل روسی فراهم شد. وی در شوروی سابق فضای سرکوبی را به وجود آورد که بر زندگی همه مردم تأثیر گذاشت. رشد اقتصادی کاهش پیدا کرد و رانت خواری و فساد سیاسی مقامات دولتی بالا گرفت که در نتیجه مشروعیت سیستم دولتی شوروی را زیرسئوال برد.

علیرغم فعالیت کمین ترن، حزب کمونیست شوروی سیاست استالینی «سوسیالیسم در یک کشور» را اتخاذ کرد و ادعا نمود که به علت «افزایش دعواهای طبقاتی تحت نظام‌های سوسیالیستی» می بایست سوسیالیسم را در تنها یک کشور ایجاد نمود. لئون تروتسکی این تغییر وضعیت از جهانی سازی مارکسیت را زیر سئوال برد و نظریه « انقلاب پایدار » را مطرح کرد که بر ضرورت یک انقلاب جهانی تأکید دارد.

شماره هاشم پاک نکردم تابدونیدمال خودویکیپدیاس واستالینیسم واقعاچیه

بله دیگه همه همین کارومیکنن

عینک میارن میگن صاحبای این عینکوهیتلرکشته منم 10000تاعینک میارم میگم صاحباشواستالین کشته این که نشدمدرک این خنده داره یاحرف من که برای اثبات گفتتون عینک میارین؟؟

مثل محاکمه غیابی هیتلرکه گفتن هیتلرازآدم صابون درست میکردومدرکشون یه جاصابونی بودکه حتی آزمایش هم نشدومدرک پذیرفته شد!

کدومش خنده داره؟
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭
نقل قول: در مورد اوناست دیگه اونها این چیزارو ضد هیتلر واستالین آمار سازی کردن
و...
این مهملات پاک می شه. بدون منبع و من در اوردی.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
مطلبم درمورد فساد دوران برژنف رو مطالعه کردید.
اگه قانع نشدید وضعیت بازار سیاه ها در شوروی رو هم تایپیکی بزنم وتوضیحش بدم.
درمورد فساد خروشچف
وگورباچف نیز مستنداتی دارم
به خصوص گورباچف که خیانت هایی که به حزب کردش رو مطرح کنم.

بخدا هر حرفی رو که می زنم مطلبی درموردش خودنم ومنابع زیادی دارم.
دیدید که درمورد برژنف گفتم.
بنده تا در حد توانم بوده تاریخ روسیه رو خوندم وحتی منابع روسی وزبان های مختلف رو مطالعه کردم.
دیدید که تمام اونهارو با تصویر ومدرک ارائه دادم.
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
خوب وقتی میان یه چیزی رواونطورکه نیست جلوه بدن نمیان برای حقیقتش منبع بذارن آقاصابر
آگهی
البته فراموش نکنید محبوبیت استالین از هیتلر در کشور هاشون بیشتر هست
یکی از دوستان که المانی هستند خودش گفته بود که در همین همین راهپیمایی های که مردم المان بر اوضاع سخت کشورشون داشتند پرچم هیتلر رو هم اتش زدند
توی روزنامه ها هم صدراعظم المان مرکل رو شبیه هیتلر درست کرده بودند که یعنی این هم داره فاجعه درست می کنه

در ضمن شبکه خبر هم 3 یا 4 روز پیش هم تصاویر رو نشان داد
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭
این مال تبلیغات غربی هاست حداقل زمان خودش آرزوی مرگشونمیکردن
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭
سورنای عزیز راست میگه مردم آلمان زمان هیتلر دوستش داشتن ومردم شوروی هم زمان استالین وکمی پس از مرگش دوستش داشتن.
نمی دونم چرا یهو مردم شوروی وآلمان اینجوری شدن؟
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
درسته
واقعا من خودم وقتی این تصاویر رو از شبکه خبر دیدم واقعا تعجب کردم
پرچم المان رو کنار پرچم هیتلر به اتش کشیدند Huh
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان