امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لوییز : گل نخست را که از آلمان خوردیم، خودمان را گم کرده و ژرمن‌ها پیوسته گل زدند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لوییز : گل نخست را که از آلمان خوردیم، خودمان را گم کرده و ژرمن‌ها پیوسته گل زدند. 1

لوییز: گل نخست را که خوردیم، در زمین گُم شدیم/ ژرمن‌ها تا توانستند گل زدند
مدافع میانی تیم ملی برزیل گفت: گل نخست را که از آلمان خوردیم، خودمان را گم کرده و ژرمن‌ها پیوسته گل زدند.

داوید لوییز در حالی که به شدت اشک می‌ریخت پس از باخت باور نکردنی 7 بر یک از آلمان اظهار داشت: می‌خواستم در کنار دوستانم برای مردم شادی ایجاد کنم اما نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که چنین شد. حالا باید اشک بریزم و از تک‌تک مردم بابت این باخت عجیب عذرخواهی کنم. من می‌خواستم دل مردم کشورم را شاد کنم مردم ما انسان‌های عاطفی هستند آنها به واقع بهترین هستند اما ظرف چند دقیقه 6 گل خوردیم روز خیلی بدی را پشت سر گذاشتیم اما باید اعتراف کنیم خیلی چیزها یاد گرفتیم.

وی در رابطه با علت شکست سنگین از ژرمن‌ها افزود: بعد از گل اول که خوردیم خودمان را گم کردیم و آنها هم متوجه این نکته شدند و از این فرصت نهایت استفاده را کردند. توانستند بیشترین تعداد گل ممکن را بزنند. الان پس از این باخت سنگین واقعاً چیزی نمی‌توانیم بگوییم جز اینکه بار سنگین باخت و همه اشتباهات‌مان را قبول کنیم. بیشتر از این نمی‌توانم صحبت کنم اما تلاش خواهم کرد در آینده مردم کشورم را به نحو دیگری خوشحال کنم
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
پاسخ
 سپاس شده توسط ارشيا(دختر) ، Nazanin♥Xavi
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  قاضی هیتلر برای فدراسیون آلمان دردسرساز شد!
  محرومیت دو جلسه ای نیمار از همراهی پاری سن ژرمن
  محمدحسین میثاقی را بدجور زدند! (عکس)
  سکته امباپه به الخلیفی؛ خداحافظ پاری سن ژرمن
  مامورانی که مقابل خانه رونالدو پرسه می‌زدند!
  نیمار: منتظر اشاره پاری سن ژرمن هستم
  زیان ۱۰۰ میلیون دلاری تیم های باشگاهی در آلمان
  هررا: اطمینان دارم نیمار و امباپه در پاری سن ژرمن می مانند
  بازگشت بدموقع ملی پوش تنیس روی میز ایران از آلمان!
  آلمان، فرانسه یا هلند؛ سرنوشت لیگ نوزدهم به کدام کشور شباهت خواهد داشت؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان