امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سلنا یک سفیر خوب!!

این خواننده تصمیم دارد بیشتر امور معنوی را دنبال کند و به نظر می رسد به همین دلیل راهی سفر به مناطق محروم دنیا شده است.

او به عنوان سفیر یونیسف به کشور نپال سفر کرد و اوقاتی را با بچه های قشر آسیب پذیر این کشور سپری کرد تا آگاهی نسبت به نیازهای آموزشی، تغذیه ، سلامت و حمایت از آنان را افزایش دهد.

این ستاره 21 ساله تصاویری از خود در کنار بچه های کوچک منتشر کرد و گفت:"سفر به نپال برای من بسیار قدرتمند، ناراحت کننده و در عین حال دل گرم کننده و همچنین بسیار الهام بخش بود."

او در ادامه گفت:"در ابتدا وقتی شاهد زندگی این بچه ها در فقر شدید بودم از این متعجب شدم که چطورممکن است آنها از ابتدایی ترین نیاز و حقوق بشری محرومند ولی وقتی با این بچه ها صحبت کنید امید، انتظار و آینده روشن را خواهید دید."

سلنا که از این سفر به عنوان "سفر چشم باز کن" نام می برد گفت:"بچه های نپال به من درس دادند که با اشتیاق زیاد، مثبت اندیشی و کار سخت ، هر چیزی ممکن می شود. این پیامی است که دوست دارم به تمام جوانان دنیا برسانم: رویاهایتان را باور کرده و آنها را دنبال کنید."

سلنا یک سفیر خوب!! 1

سلنا یک سفیر خوب!! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط n1379sh ، باران قمری ، ش ش ش شیطونک 16
آگهی
ممنونHeart
ولی بهتره عنوانو عوض کنی
چون سلی 5 ساله سفیرهHeart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
PISHY
سلنا یک سفیر خوب!! 1

سلنا یک سفیر خوب!! 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*.*
پاسخ
 سپاس شده توسط Adl!g+ ، ش ش ش شیطونک 16

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
  دکوراسیون منزل زیبای سلنا گومز*خیلی خوجله ^__^
Music سلنا گومز رکورد اینستاگرام را شکست!
Music حمایت سلنا گومز از مهاجران غیرقانونی
  سلنا گومز: سرانجام به سنی رسیده‌ام که تنها بودن را دوست دارم
  سلنا گومز: آهنگ‌هایی که از لحاظ عاطفی با مردم ارتباط برقرار می‌کنند محبوب من هستند
  واکنش رئیس اینستاگرام به انتقادات سلنا گومز
  معنی نوشته پروفایل سلنا چیست؟ Light, space, zest -that’s God
  بیل مری: مامان کاش زنده بودی سلنا را می دیدی!
  میخانۀ سلنا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان