امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پراندلي از ایتالیا خداحافظي کرد

چزاره پراندلي پس از بر عهده گرفتن سمت مربي گري تيم فوتبال گالاتاسرا ترکيه رسما با فدراسيون فوتبال ايتاليا خداحافظي کرد.

پراندلي در پي حذف تيم ملي فوتبال ايتاليا در مرحله گروهي رقابت هايجام جهاني در برزيل از سمت هدايت اين تيم استعفا کرد ، اين در حالي است که دو سال از زمان قرارداد پراندلي با فدراسيون فوتبال ايتاليا باقي مانده بود.

اين مربي 56 ساله پيشنهاد هدايت تيم گالاتاسراي ترکيه رابا قراردادي معادل دو ميليون و 300 هزار يورو در سال پذيرفت.

پايگاه اينترنتي فدراسيون فوتبال ايتاليا به نقل از پراندلي اعلامکرد:« طي چهار سال اتفاقات متعددي رخ داد . با افراد زيادي ملاقات کردم و کارهاي بسياري انجام دادم.»

او همچنين گفت:« مي خواهم از همه افراديکه مرا همراهي کردند، به من مشاوره دادند و از من حمايت کردند، تشکر کنم . کار کردن با شما براي من افتخار بود و من همواره به آ» افتخار خواهم کرد . بايد از جيان کارلو آبته رئيس فدراسيون فوتبال ايتاليا به صورت ويژه تشکر کنم . اميدوارم تجربه ما - هم تجارب مثبت و هم منفي - نقطه آغازي در پيشرفت هاي فوتبال ما شود.»

به گزارش پايگاه اينترنتي فيفا، پراندلي قبل از بر عهده گرفنت هدايت تيم ملي ايتاليا - به جاي مارچلو ليپي - در سال 2010، هدايت تيم هاي رم و فيورنتينا را بر عهده داشت. او تيم ملي ايتاليا را تا فينال رقابت هاي يورو 2012 رهنمون کرد . ايتاليا در آن بازي به اسپانيا باخت. تيم ايتاليا در جام کنفدراسيون هاي سال گذشته تيز در مکان سوم قرار گرفت.  
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خط و نشان لوئیس انریکه برای تیم ملی ایتالیا(عکس
  کام‌بک یاران موسوی در لیگ ایتالیا
  وداع تلخ یاران موسوی از سوپر لیگ ایتالیا
  درخشش موسوی در پلی‌آف لیگ والیبال ایتالیا
  حرکت جنجالی کونته بعد از حذف از کوپا ایتالیا
  استراماچونی گزینه سرمربیگری تیمی از سری B ایتالیا
  رفتار عجیب رونالدو برای امتناع از سفر به ایتالیا
  بازگشت رونالدو به ایتالیا تکذیب شد
  از سرگیری تمرینات ورزشی در ایتالیا از نیمه اردیبهشت
  انتقاد از رونالدو به خاطر ترک ایتالیا و سفر به پرتغال

پرش به انجمن: