امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ken Levine از BioShock لغو شده برای PS Vita می گوید

بی شک یکی از شوکه کننده ترین اخبار سال گذشته به تعطیل شدن استدیو خالق BioShock تعلق داشته است. همانطو که می دانید در گذشته یک سری صحبت پیرامون ساخت یک BioShock برای کنسول دستی شرکت سونی یعنی PS Vita به میان آمده بود که البته هیچ وقت هم ساخته و عرضه به بازار نشد. حال اگر این بازی را ما هم اکنون می توانستیم تجربه کنیم، فضا و گیم پلی آن به چه صورت بود؟ در ادامه مطلب می توانید صحبت های آقای Ken Levine را مشاهده کنید.

در ۱۸ فبریه سال ۲۰۱۴ میلادی آقای Ken Levine اعلام کردند که استدیو Irrational Games تعطیل خواهد شد و یک تیم کوچک را با ساختاری یک دست تشکیل می دهند. در این میان تمامی کارکنان بجز ۱۵ نفر همگی برکنار شدند و پس از آن یک سری توسط استدیو ها و شرکت های مختلف برای کار جذب شدند.
آقای  به تازگی از BioShock Vita صحبت کرده اند که به دلیل مشکلات قراردادی پیش آمده با Sony و ۲K هرگز حقیقت پیدا نکرده است. صحبت های ایشان در سایت توئیتر را می توانید اینجا مشاهده کنید. حتی یکی از هواداران پرسیده است که آیا نسخه Game of the Year Edition بازی BioShock برای PS Vita منتشر خواهد شد؟
نقل قول:
در رابطه با بازی مخصوص PS Vita: آخرین بار که بررسی کردم دو شرکت ۲k و sony نتوانستند به یک توافق برای ساخت بازی برسند. این دو در سال ۲۰۱۱ خیلی نظرات مثبت بیشتری داشتند.
خیلی دوست دارم خودم آن را درست کنم اما وقتی بحث وکیل و غیره پیش می آید آدم منصرف می شود. من هنوز به PS Vita خود علاقه دارم.
حالا به نظر شما چه ایده هایی برای بازی نامبرده مد نظر بوده؟ من می خواستم که یک بازی تاکتیکی مانند Final Fantasy در زمان قبل از نابودی شهر Rapture داشته باشیم.
آیا یک نسخه Game of the Year Edition  از Bioshock Infinite برای PS Vita منتشر خواهد شد؟ می شود چنین بازی را بر روی PS Vita انجام داد اما تصمیم من نیست.
ایده ای که می تواند موفقیت چشم گیری بر روی PS Vita داشته باشد. همانطور که می دانید من عاشق عناوین نوبتی هستم.
این هم از از BioShock برای PS Vita. حال آیا شما دوست دارید که یک BioShock  با گیم پلی Final Fantasy تجربه کنید؟
Ken Levine از BioShock لغو شده برای PS Vita می گوید 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خالق سری Shenmue از دنباله‌ی احتمالی این بازی می‌گوید
  Far Cry | صداپیشه‌ی شخصیت Vaas از احتمال حضور دوباره‌ی خود می‌گوید
  کارگردان داستانی سری Gears Of War از برنامه‌های آینده می‌گوید
  Monolith Soft درباره ى بازى بعدى خود مى گوید
  E3 2015: کمپانی Activision می گوید بازسازى کردن CoD: Modern Warfare تقریبا غیر ممکن ا
  Todd Howard درمورد گرافیک و سیستم آب و هوایی Fallout 4 می گوید
  EA Sports برنامه ای برای عرضه بازی FIFA 16 برای 3DS و PS VITA ندارد
  EA Sports برنامه ای برای عرضه بازی FIFA 16 برای 3DS و PS VITA ندارد
  سازنده Halo 5 می‌گوید این بازی مشکلات Halo: MCC را نخواهد داشت
  محتویات انحصاری Evolve برای Xbox One، برای PC و PS4 نیز عرضه شدند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان