امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گراسا: خوشحالم که تیمی مثل ایران، حریفانش را به دردسر انداخت

گراسا: خوشحالم که تیمی مثل ایران، حریفانش را به دردسر انداخت 1
مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال - فلورانس گراسا: خوشحالم که تیمی مثل ایران، حریفانش را به دردسر انداخت
خبرگزاری تسنیم: رئیس فدراسیون جهانی والیبال گفت: من خیلی خوشحال شدم که دیدم تیمی مثل ایران، حریفانش را به دردسر انداخت و بازی‌های خوبی در لیگ جهانی انجام داد.

به گزارش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خبرگزاری تسنیم ، مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال یا حضور 6 تیم برتر این رویداد از عصر فردا (چهارشنبه) در سالن نلسون ماندلای شهر فلورانس کشور ایتالیا آغاز می‌شود.
دکتر آری گراسا، رئیس فدراسیون جهانی والیبال با اشاره به هیجانی که در بیست و پنجمین دوره لیگ جهانی وجود دارد اظهار داشت: نحوه برگزاری لیگ جهانی در این سال‌ها طوری بوده که هیجان را به صورت عادلانه در تمام تورنمنت تقسیم کند. حالا 6 تیم برتر در سالن نلسون ماندلا شهر فلورانس  کنار هم جمع شده‌اند تا فرصتی برای شرکت علاقمندان در فستیوال سطح بالای والیبال و تشویق تیم‌های مد نظرشان فراهم شده باشد. فلورنس، بعد از رم، میلان و جنوا، چهارمین شهر ایتالیاست که میزبان مرحله نهایی لیگ جهانی خواهد بود.
دکتر گراسا ادامه داد: تغییر مهم و اساسی لیگ جهانی 2013 و 2014 افزایش تعداد تیم‌ها از 18 به 28 تیم بود. این تغییر باعث شد تیم‌های بیشتری شانس حضور در بالاترین سطح رقابت سالیانه والیبال را داشته باشند.
رئیس فدراسیون جهانی والیبال تاکید کرد: من خیلی خوشحال شدم که دیدم تیمی مثل ایران، حریفانش را به دردسر انداخت و بازی‌های خوبی را انجام داد.
گراسا تصریح کرد: من منتظر آغاز مسابقات فلورانس هستم که در واقع محلی برای نمایش بهترین والیبال جهان و بهترین بازیکنان دنیاست. من مطمئن هستم که همه حاضران در شهر زیبای فلورانس از مرحله نهایی لیگ جهانی لذت خواهند برد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گراسا: خوشحالم که تیمی مثل ایران، حریفانش را به دردسر انداخت 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  هم تیمی میلاد عبادی پور از اسکرا جدا شد
  از بردن پرسپولیس بیشتر از گلزنی‌ام خوشحالم/ شرایط سختی داریم
  سون، سولسشر و مورینیو را به جان هم انداخت(عکس)
  این ستاره ایرانی برایتان دردسر می‌سازد(عکس)
  استراماچونی گزینه سرمربیگری تیمی از سری B ایتالیا
  علت غیبت بیرانوند در عکس تیمی باشگاه سرخپوش
  4 پسر فوتبالیست؛ دردسر بزرگ سرمربی رئال!
  ابراهیمی: مردم را گول نزنیم، هیچ تیمی به پرسپولیس نمی‌رسد
  خاطره‌بازی با مهاجرانی درباره بازی ایران و فرانسه/ تقابل پلاتینی و ستاره‌های ایران +
  قلعه‌نویی: باید برای لیگ تصمیمی گرفته شود که حق هیچ تیمی پایمال نشود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان