امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اگفته های انریکه ایگلسیاس خواننده معروف درباره ظاهرش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگفته های انریکه ایگلسیاس خواننده معروف درباره ظاهرش 1

انریکه ایگلسیاس، خواننده 38 ساله اسپانیایی در مصاحبه ای درباره رازهای پیرایشی خود صحبت کرد. او اظهار داشت که از موی زیاد خوشش نمی آید.وقتی از او درباره نکات پیرایشی برای مردان سوال شد او گفت که کارهایش ساده ولی کامل است:اگر پشت گردنتان مو دارد، آن را بتراشید، مسواک بزنید، خودم موهایی که نیاز به کوتاه شدن دارد را مرتب می کنم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انریکه علاوه بر این علاقه زیادی به عطر دارد و آشکار کرد که اخیرا در حال تولید عطر جدید مردانه ای به نام آدرنالین است و درباره آن گفت:من هرگز تصور نمی کردم این را بگویم ولی کاملا خودم را وقف آن کردم، خودم از آن استفاده می کنم و دوستش دارم.بوی آن در حقیقت ترکیبی از عطرهای گذشته است که از آنها استفاده می کردم و دوست داشتم. این کاری است که می خواهم آن را ادامه دهم و در انتهای سال بیرون می آید.انریکه همچنین درباره تناسب اندام اش صحبت کرد و این که پس از گذشتن از 30 سالگی، حفظ تناسب اندام چندان ساده نیست.

او گفت: یکی از چیزهایی که من پس از گذشتن از 30 سال متوجه شدم آن است که باید کمی مراقب چیزی که می خورید باشید. ولی درمورد خودم رفتن به تور های موسیقی، دوساعت اجرا روی سن، کالری زیادی از دست می دهم که خیلی خوب است. این را زمانی که در تور نیستم متوجه شدم که وزنم زیاد می شود. این باعث می شود از ورزش خوشم بیاید.در باشگاه وقتی نوبت به استفاده از دستگاه هایی نظیر دویدن روی تردمیل می شود ، من خیلی تنبل می شوم. چیزی که در ورزش بیشتر دوست دارم مثلا بازی های توپ و راکت با دوستان است.

منبع:نیک صالحی
Channel
پاسخ
 سپاس شده توسط мoвιɴα т ، حقوقدان انجمن ، Sedigh Joon ، اقیانوس اشک ها ، parisa777 ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، eln@z joon ، ♥shaqayeq♥ ، عاشق دیونه
آگهی
عاشقشممممممم..........عشق خودمه.... با این که 26 سال ازم بزرگتره ولی دوسش دارم.....اکثرا فکر میکنن که من از قیافه ش خوشم میاد ولی اشتباه میکنن من از شخصیتش خوشم میاد.....خیلی ریلکسه......
بیچاره از مو خوشش نمیاد اونوقت خدا بهش 20 کیلو مو دادهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ
سپااااااااااااااس...
پاسخ
ازش خوشم نمیاد ولی مرسی!
DodgyHeartHeart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Music بیوگرافی حمیدرضا قربانی خواننده پاپ / جزئیات زندگی
  بیوگرافی مهراد جم خواننده جوان و مشهور (عکس)
Star بیوگرافی خواننده جوان علی یاسینی+ تصاویر
  بیوگرافی احسان دریادل (خواننده موزیک کوچمون)
  درباره وانتونز+ عکس
  200 حقیقت درباره ی 1D
  عکس ها و بیوگرافی خواننده های مشهور مسیح و آرش ای پی
Music بیوگرافی و عکس از خواننده معروف سحر مقدس! (:
  بیوگرافی ایمان غلامی خواننده پاپ
  میدونستین الگوی خواننده های موردعلاقه تون شادمهر عقیلی بوده(بیو شادمهر +شنیدنی های او

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان