امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ضد حال یعنی این….!

دختر جوانی از مکزیک برای یک مأموریت اداری چند ماهه به آرژانتین منتقل شد پس از دو ماه، نامه ای از نامزد مکزیکی خود دریافت می کند به این مضمون لورای عزیز، متأسفانه دیگر نمی توانم به این رابطه از راه دور ادامه بدهم و باید بگویم که در این مدت ده بار به تو خیانت کرده ام !!! و می دانم که نه تو و نه من شایسته این وضع نیستیم. من را ببخش و عکسی که به تو داده بودم برایم پس بفرست :با عشق.روبرت

دختر جوان رنجیـده خاطر از رفتارمرد، از همه همکاران و دوستانش می خواهد که عکسی از نامزد، برادر، پسرعمو، پسردایی ... خودشان به او قرض بدهند و همه آن عکس ها را همراه با عکس روبرت، نامزد بی وفایش، دریک پاکت گذاشته وهمراه با یادداشتی برایش پست می کند، به این مضمون روبرت عزیز، مرا ببخش، اما هرچه فکرکردم قیافه تورا به یاد نیاوردم، لطفاً عکس خودت را ازمیان عکسهای توی پاکت جداکن وبقیه رابه من برگردان !!
از حقیقتــــــــ ـ ـ ـ ـ های تلخ خسته ام …
یک دروغ شیرینـــــــــــ ـ ـ ـــــ بگو
“بگو دوستــ ـ ـــت دارم…”

پاسخ
 سپاس شده توسط maede yaghobi ، مهدی رئیس زاده ، narges ، sp_go ، eli-77 ، اندیا ، tatiana ، MINA JOON ، сÜтε Đévìł ツ ، ற!sS~saЋİ ، jolia ، any body ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، ...asall...
آگهی
SmileBig GrinTongueTongueTongue25r3025r3025r3025r30
عجب روزگاریه ، دل ماله منه ، تو سینه ی منه ، اما واسه تو می تپه !
خاطره را به دست قلبم می سپارم که با تپش آن هر لحظه به یاد تو باشمBlush:Laie_23:
پاسخ
دمش گرم!
|BACK AGAIN|
پاسخ
یک روز یه دختره با یک پسر ارتباط داشتن مادر پدرهیچ کدوم نمیدونستن!!!دختره ناز بود پسره هم همین طور.دختره واقعا عاشق پسره بود اما...با هم قرار از دواج میزارن هم قرار میذارن به پدر و متدراشون بگن...دختره از خشحالی انگار رو ی کره ی زمین نبود...همش آهنگ های عاشقانه میگذاشت و از خشحالی گریه میکرد!!!یک ماه مانده تا ماه ازدواج دختره به پدر مارش گفت مامان باباش اجازه دادن و خوش حال شدن...یک هفته مانده تا روز ازدواج...یک روز مانده به روز ازدواج دختره میره دم خونه ی پسره تا خودشو به مامان بابای پسره معرفی کنه مامانش میگه شما؟؟؟دختره میگه من فردا قراره با پسر تون ازدواج کنم مگه پسر شما بهتون نگفته؟ـ نه!!میگه یه چیزایی فهمیده بودم اما احتمال نمیدادم با دختره به این زیبایی بخاد ازدواج کنه مادره هم خوش حال میشه.میگه سینا نیست؟ـ نه رفته بیرون الان میاد. ـ نگفت کجا میره؟ ـ نه.تو خونه با خوش حالی میشینه یک دفعه زنگ میزنن اول پسره میاد.بعد...یه دختر با لباس عروس...چه عروس قدر زشتی!!!!:.اما دختر...

عشق یعنی مردن!!این قدر پای عشقت میشنی تاااااااااااااااااااااا.آخرش هم مردنه!!

عاشق نشو.عشق هم خودتو به گشتن میده هم عشقتوHeart

Heart Heart Heart Heart Heart Heartاز این شکل خوشم نمییاد...

اگه این شکل رو به کسی تقدیم کنی آخرش میمیری اما اگه این شکل رو از وسط بشکنی زندگید آرامش داره!!

لطفا درباره ی نوشته هام مخصوصا اولیه نظر بدین.

ممنون که نظر دادین.

لطفا درباره ی نوشته هام نظر بدین
پاسخ
 سپاس شده توسط اندیا ، tatiana ، ~ ʀσᴢнɪηα ~
تکراری AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
خداوندا !

مگر نه‌اینکه من نیز چون تو تنهایم

پس مرا دریاب

و به سوی خویش بازگردان ،

دستان مهربانت را بگشا که سخت نیازمند آرامش آغوشت هستم...
پاسخ
این که تکراریه...ولی ممنونSleepy
این روز ها در خودم به دنبال یک کلید راست میگردم تا از خودم یک copy بگیرم و در کنار خودم past کنم. ...شاید از ای تنهایی خلاص شوم...crying
راستی...به وبلاگم سر بزنید.خوش حال میشم...sheregheysar.blogfa.com

پاسخ
آگهی
خوب خوب حال این مرد پرو رو گرفتAngry
زندگی بی رحم ترین معلم چون اول امتحان میگیره بعد درس میدهHeart
پاسخ
ایول به دختره.دمش گرم

ضد حال یعنی این….! 1
پاسخ
همون طور که گفتن تکرایه پس اگه......................
پاسخ
تکراری
I need you I can not live like you Krdnbdvn Darmbray Better Life.
.

My sin is sin no Gnahyst / All you've immersed Syahyst
.
.
.
.

14 سالمه اسمم امیر:cool:

[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ضد حال یعنی این….! 1 [/img]
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بلوغ یعنی ...
Star دختر بود یعنی...........!
  یعنی نیاییی؟؟؟؟؟تا اینجاییی که عمر کرده مفت بود!!!یه کلیک کن بپر توو!!!!پشیمون نمیشی
  خر در زبان فارسی یعنی بزرگ!
Lightbulb به نظر شما عشق یعنی چی؟
  آرامش یعنی …
Heart ♛فروردینی یعنی عشق(خیلی جالبه بیا بخون تا تهش)ஜ۩۞۩ஜ
  پسری که شبیه دختر است(وای یعنی چقد شبیه دختره)
Sad ناراحتی یعنی....(تصویری)اپدیت شد^_^
  ♥●خوشحالی یعنی..."هر کی الان خوشحاله بیاد تو"♥●

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان