نظرسنجی: بهترین طنز از نظر شما چیست؟
این نظرسنجی بسته شده است.
فکوفامیل
83.33%
5 83.33%
په نه په
0%
0 0%
جوک ولطیفه
16.67%
1 16.67%
در کل 6 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امتیازات: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فک و فامیل داریم ؟ (طنز)

ه داماد داریم هر وقت که میاد خونمون سر شام و نهار بشقابشو میده مامانم میگه:” مامانم شما زحمتشو بکش ” اونم رودرواسی گیر میکنه همه گوشتارو خالی میکنه بشقابش. ما هم استخوان لیس میزنیم فک و فامیل سیاستمداره داریم؟ فک و فامیله داریم؟

اندازه دکل ایرانسل قدمه هنوز که هنوزه تا مادربزرگم میبینتم اینجوری صدام میزنه : پولی پولی شاکولی پولی
فک و فامیله داریم ؟!

خواهرم 8 سالش بود ، مدرسش کوچه پشتی خونمون بود، داشت میومد خونه تو راه یه پسر بچه بهش میگه " بی شعور" بر میگرده بش میگه "به تو چه ! "

زن داداشم گفت باهاش برم سگشو ببره دکتر بابام میگه جواب آزمایش خودتم ببر نشون بده!من:O بقیه Smile)) فک و فامیله داریم؟

عمم 55 سال داشت که ازدواج کرد، بابام الانم هی میگه صبر نکرد یه شوهر خوب براش پیدا کنیم! فک و فامیله داریم؟

چند سال پیش یکی از فامیلامون با یه دختره آشنا شد که اسمش آیدا بود. کلی عاشقش شده بود و دیوونه اش بود ، اینقد که با تیغ رو دستش نوشت" آیدا " . بعد چند وقت فهمید اسمشو دروغ گفته بهش :|

خواهرم تو گوشیش منو save کرده "فاتوله"...! میگم فاتوله یعنی چی؟ میگه مخفف "فاطمه کوتوله"ست!! :| فک و فامیله داریم؟

داداشم وقتی 3 سالش بود توی باغچه‌مون پشکل کاشته بود گوسفند برداشت کنه! فک و فامیله داریم؟

پسر داییم مو کاشته بینیشو عمل کرده بوتاکسم کرده ابرو هاشم که از ابرو زنا نازکتره.فک کنم امروز فردا پروتز هم بکنه.فقط هر کاریش میکنیم سیبیلاشو نمیزنه.میگه مرد باید سیبیل داشته باشه. :| فک و فامیله داریم؟

گفت و گوی كاملا" جدی بین من و خواهرم:
اون: مربی تئاترمون قبلا" دستش تومور داشته..Sad
من: تومور مغزی؟
اون: نمی دونم..اونشو نگفت!!
فک و فامیله داریم؟

کمپوت باز کردیم بخوریم ، به مامانم میگم : مامان فکرکنم مزش عوض شده ..
میگه : آره
میــــگم : بریزمش دور ؟
میگه : نه بزار تو یخچال بابات میاد میخوره !!!!

داداشم داشت نماز میخوند ، منم داشتم اهنگ گوش میدادم ، دیدم وسط نماز بلند گفت "الله اكبر" فكر كردم شاید صدای موزیك زیاده ، یكم كمش كردم ، یك دقیقه بعد دوباره گفت "الله اكبر" فكر كردم شاید بازم حواسشو پرت میكنه ، كلاً موزیك و قطع كردم ، نمازش كه تموم شد، میگم چرا اینقدر "الله اكبر" میگی،؟ میگه منظورم اینه از این آهنگ خوشم نمیاد ، بزن تِراكِ بعدى! من :| فک و فامیله داریم؟

به پسر عموم تو مدرسه گفتن با اردک جمله بساز گفته "پدر من اردک است". فک و فامیله داریم؟

به بابام میگم تیغ اصلاح داری؟ میگه نه برو بیرون بخر! نون هم بخر! یه سر برو تا اون داروخانه شبانه روزیه یه قرص معده بخر! ... ... میوه هم بگیر که عصر مهمون داریم! ماشینم بنزین نداره.... زحمت اونم بكش. میگم : نه احساس میکنم ته ریش بهم میاد ؟

مامان و بابام نشسته بودن داشتن چایی میخوردن، از مامانم پرسیدم:"خوب حال میکنیدا پسر به این ماهی دارید"سکوت کردن و بهم خیره شدن، بابام یه آهی کشید و با افسوس به مامانم گفت:"چایتو بخور..." من:| مامان بابای نامرده داریم؟ فک و فامیله داریم؟

مادرم داشت چیپس میخورد یهو گفت اوه اوه چقدر تنده فلفلیه؟ بعد روی چیپسو نیگا کرد گفت نه, نوشته کچاپ ! بعد با خیال راحت شروع به چیپس خوردن کرد و به این ترتیب چیپس دیگر تند نبود! فک و فامیله داریم؟

مامانم داشت تعریف میکرد:"نوزاد که بودی چند دفعه از رو صندلی پرت شدی پایین! یه دفعه رو صندلی جلو گذاشته بودمت بعد ترمز زدم دیدم کف ماشینی!" وقتی تعریف میکرد چنان ذوق داشت که اگه بابام اون لحظه واسش یه سرویس طلا میخرید ذوق نمیکرد :| و من تازه فهمیدم چرا در درک بعضی از درسا ناتوانم! :| فک و فامیله داریم؟

مامانم خطاب به بابام : یه چیزی شده نمی تونم بهت بگم ، خـــیلی عصبانی ام.
بابام : اوکی ، چایی میریزی برام لطفا
مامانم : چرا نمی پرسی چی شده ؟
بابام : خودت یک ساعت دیگه میایی میگی

شب جلو تلویزیون خوابم برده بود
مامانم اومد ساعت 2 نصفه شب پتو انداخت روم بوسم کرد ، کلی هم قربون صدقم رفت
بعد موقع رفتن پامو لگد کرد، داد زدم و گفتم : اهههههههههههه پام داغون شد
جواب داد: خاک تو سرت کنن آخه اینجا جای خوابه؟

من و برادرم سرما نمی خوریم اصلا !!! مامانم میگه برای اینکه وقتی بچه بودین از حمام که می اومدین میذاشتمتون جلو پنکه خشک بشین حالا بدنتون مقاوم شده !
فک و فامیله داریم؟

یه لشگر از فامیلامون حمله کردن خونمون هر چند دقیقه یه بار هم یه چیزیو بچه ها میزنن میشکونن پسر خالم بر گشته بهشون میگه بچه ها چیزایی که نمیشکنه رو الکی زمین نندازید :| فک و فامیله داریم؟

دیشب داداشم یهویی از اتاق زد بیرون. در حالی که داد میزد و میگفت: عه،...همه کار هام رو باید خودم بکنم، و به سمت توالت روانه شد ! فک و فامیله داریم؟

با کلی شوق و ذوق رفتم خونه، می گم پدر جان استادمون گفت بین همه ی کلاس ها، من بالاترین نمره رو گرفتم. می گه: ببین دیگه بقیه چقدر خنگن..
فک و فامیله داریم؟

پسر داییم میگه خوش به حالت که تک فرزندی !! میگم چرا؟ میگه : واسه اینکه برا خوردن ته دیگه مارکارونی کسی نیست شریکت شه! همچین منطقی دارن جوانانه فامیله ما!!! فک و فامیله داریم؟

مامانم داره میره تركیه مامان بزرگم سفارش كرده حتما خونه عدنان سریال عشق ممنوع رو پیدا كنه و بهش بگه كه سمر و مهند دارن بهش خیانت میكنن :| فک و فامیله داریم؟

ظهر رسیدم خونه هیچکس خونه نبود ناهارم نداشتیم زنگ زدم مادرم میگم ناهار چیه؟ میگه گوشت گذاشتم بیرون... :O یه لحظه احساس کردم گربه ام. فک و فامیله داریم؟

مامانم اومده میگه امشب داییم داره میاد اینجا سعی کن آبروداری کنی!
میگم مثلا باید چیکار کنم؟
با جدیت تمام میگه هیچی،فقط از اتاقت بیرون نیا!!! :|فک و فامیله داریم؟

یه فامیل داریم اون زمان که جومونگ نشون میداد 14 هزار تا صلوات نذر کرده بود که جومونگ نمیره! فک و فامیله داریم؟

قلعه هزار اردک یادتونه؟ یه Nany بود توش، اصولاً اهل در زدن یا حتّی نیگاه کردن به در و اینا نبود، همینجوری زارپ میومد تو اتاق در و دیوارو خورد میکرد؟
هیچی. خواستم بگم ما یه دونه توپّشو تو خونه داریم.

بابام به مامانم سپردم جمعه ها هفت صبح بیدارش کنه….. بگه امروز جمعه است ، بگیر بخواب !…. فک و فامیله داریم…؟؟؟

من دارم با کاپشن تو خونه میگردم مامانم اصلا به کلید خاموش کردن کولر اعتقاد ندارهSmile) خب مادر من جای بچه دو تا پنگوئن میووردی. فک و فامیله داریم؟

مامانم برگشته با عصبانیت می گه دیشب خیلی اذیتم کردی از دستت ناراحتم!میگم چی شده مگه؟چی کار کردم؟میگه خواب دیدم رفتی بیرون ۱۲ شبه برنگشتی هر چیم به گوشیت زنگ می زنم خاموشه!مامان متوهمه من دارم؟

پسر خالم کلاس دوم تو امتحانشون یه سوال داشتن که گفته بود:آیا میدانید رود هیرمند به کدام دریا میریزد؟؟ اینم نوشته بود:بله میدانم...معلم خوشش اومده بود نمره کامل داده بود!!! فک و فامیله داریم؟

خالم می خواد دخترش رو بخوابونه توی اتاق من یهو دختره می زنه زیر گریه که من عروسکم رو خونه جا گذاشتم خالم برگشته می گه قربونت برم گریه نکن به ممد می گم بیاد بجای عروسکت پیشت بخوابه
حالا عروسکش چیه:خـــــــــــــــره شرک
اخه من چی بگم:O

پسرخالم یه ترم بیشتر روانشناسی نخونده میگه وایسا لایه های زیرین شخصیتتو واکاوی کنم!!! :| فک و فامیله داریم؟

با مامانم رفتیم مغازه تعمیرات تلفن كه تلفن بی سیم خونرو بدیم درست كنن....یاروو تلفن زده به پیریز بعد با موبایلش زنگ زد كه ببینه زنگ میخوره یا نه....تلفن كه زنگ خورد مامانم به من میگه این آقاهه شماره مارو از كجا داشت.....ماااااامااااان..:| فک و فامیله داریم؟

برادرزادم چهار سالشه زنگ زده میگه عمه اون اسباب بازیه که گفتم حتما برام بخری ها اگه یادت رفت زنگ بزن بهم تا یادت بیارم!!! من :-0 اون :-)

داشتیم با مامانم وسایل انباری رو مرتب میکردیم
یه دفعه مامانم یه جعبه مدادرنگی ۲۴رنگ قاب فلزی رو از توو کارتون درآورد
نگاش کرد و زد زیر خنده!!!
گفت: میدونی این چیه؟ گفتم خوب مدادرنگی ۲۴رنگه
گفت اینو خریده بودم هروقت معدلت ۲۰شد بدم بهت
حیف واقعا!!!خاک تو سرت !!!! :| فک و فامیله داریم؟

تلویزیون داره یه برنامه درباره علائم اعتیاد نشون میده. هر علامتی که میگه مامانم زیر چشمی با شک منو نگا میکنه Smile))) فک و فامیله داریم؟

لباس پوشیدم كه برم باشگاه..., مامانم میگه الان كجا میری هوا سرده...سرما میخوری!
برو حیاطو جارو كن!!! :| فک و فامیله داریم؟

با مامانم دعوام شده رفتم سر گوشیش میبینم شمارم رو پاک کرده :| فک و فامیله داریم؟

لحظاتی پس از اتمام صبحانه در خانه ما،صدای آواز مامان از آشپزخونه کاملا جدی:
"به زیر سقف این خونه،منم مثل تو مهمونم،منم مثل تو میشینم،هیچ کوفتیم درست نمیکنم ..." فک و فامیله داریم؟

25r3025r3025r30
پاسخ
 سپاس شده توسط تروشکا ، Hengame Plang ، AmItiSe ، saghar77 ، entegham ، Amir BF ، شهرزاد ##### ، یاسی.. ، رندی ارتون ، Tina.t.t ، Mehrzad Zzz ، رها8888 ، kame ، aLiReZaZ-iM ، Mahdi m.g ، KOH ، ...asall... ، sara mo ، Andrea ، سایه 72 ، ωøŁƒ ، arooos ، aria.adernalin ، سایه2 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd
آگهی
ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺗﻮﺻﻴﻒ ﺩﺧﺘﺮ ﻳﻜﻲ اﺯ اﻗﻮاﻡ ﺑﺮاﻱ ﺧﻮاﻫﺮﻡ ...ﻗﺪﺵ اﻧﺪاﺯﻩ ﺧﻮﺩﺗﻪ,ﻫﻴﻜﻠﺸﻢ ﺷﺒﻴﻪ ﺧﻮﺩﺗﻪ ....ﻭﻟﻲ ﺧﻮﺷﮕﻠﻪ !!!!! ﺧﺐ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺎﺑﻮﺩ ﺷﺪ ﺑﭽﻪ...:|فک و فامیله ﺗﺨﺮﻳﺐ ﭼﻴﻪ ﺩاﺭﻳﻢ؟
===============================
مهموني بوديم آهنگ كم اومد،مامانم داد زد دخترم برو تو ماشين آهنگ بيار،ليلا فروهر تو داشبرد زير داريوشه :|
پی ام سی آهنگ inna رو نشون میداد
مامانم پرسید خواننده ش کیه؟
گفتم inna !
گفت آره همین! پرسیدم خواننده ش کیه؟
گفتم inna دیگه!
گفت بیشعور دفه آخرت باشه مسخرم میکنی.سوال میپرسم درست جواب بده!!
من :O :|
مـــــــــــــــــــــــــادر من آخه چرا وقتی با oovoo حرف میزنی فکر میکنی تو عملیات خنثی کردن مین های مرزی کشوری؟؟؟
صدات تا اتاق من میاد آخه (((((
مامان بزرگم اشاره کرد به کیبورد ازم پرسید اسمش چیه!
گفتم کیبورد!
یه گوشش کر و یکیَم سنگین کیبوردُ یه چیز دیگه(اسم بی ناموسی شوشول بُر) شنیده بود منحرف!
میگه:یعنی باهاش ختنه میکنن؟؟ دسته تو چی کار میکنه؟؟ و هار هار میخنده
=))))

میگم کیبورد، نه اونی که شما شنیدی!
زبونش خیلی از کلماتُ نمیتونه تلفظ کنه باز همون چیزی که بار اول شنیده بودُ گفت!
برگشته بهم میگه خاک تو سرت بی تربیت تا منُ نفرستی ته جهنم بیخال نمیشی...من میرم توام بشین با این خودتُ ختنه کن
:|فک و فامیله داریم؟
یه شب ساعت ساعت 3 از خواب پاشدم دیدم داداشم نشسته رو تختش و دستش رو قلبشه و تپش قلب گرفته
با نگرانی از تختم اومدم پایین و گفتم : حالت خوبه؟؟؟؟ چی شده؟ میخوای زنگ بزنم اورژانس؟
داداشم: نه خوبم! فقط یه گوز مهیج زدم تو خواب که خودم از خواب پریدم!عجب چیزی بود لامصـــــــــــــــــب!
من:|
داداشم
فک و فامیله داریم؟
یه پسر دایی دارم بسیجیه.بعد حوادث 88،یه بار بابام داشت نصیحتش میکرد.
بهش میگفت بسیجی هستی،باش.به نظام اعتقاد داری،داشته باش.تو فکر اسلامی!!!باش.هرچی هستی ،باش.فقط آلت حاکمیت نشو....

حاکمیت:|
پسر داییم:|
آلت!!!!!!
انتخابات 88:|
فتنه:|
بصیرت:|
مجددا آلت:|
شبکه جام جم داره مستند کشتی فرنگی تو جهانی استانبول رو نشون میده، بعد وزن کشی رو توضیح میداد، مامانم میگه من تا حالا فک میکردم یکی سر وزن نرسید یعنی اتوبوسش دیر کرده، تو ترافیک مونده، نتونسته برسه به سالن :|

من ))
هادی عامل :O
پلنگ جوبیار :|
امامعلی حبیبی :|
رافائل مارتینیتی :/
یه بار پیش داداشم نشسته بودم، با گوشی خودم زنگ زدم ببینم زنگ گوشیش چیه وقتی من زنگ میزنم؟
دیدم با صدای خودش ضبط کرده میگه : ور ندار ساراس ور ندار ساراس
من :|
مامانم هر وقت سیب زمینی سرخ کرده درست میکنه از ترس حمله های انتحاری من و داداشم میره جاهای مختلف خونه (مثلا کمد لباس ها یا کمد بابام یا زیر تخت) قایمشون میکنه تا موقع ناهار !!!!!این دفعه رفته بود بالا پشت بام قایمشون کرده بود !!!!!!! :|من چی بگم با این مامانم ؟:| فک و فامیله داریم؟
=================
اگه خوشت اومد سپاس بدهHeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط تیز بال ، miladmafia ، i think just about you ، sharlen ، دختر آسماني ، The Light ، غروب ، Nazanin501 ، mandi ، سحر. ، saraaslani ، mahan1999 ، The Ginkel ، sara zni ، ♥باران عشق♥ ، orkideh ، _VaMPiRe_ ، best buy ، *Nafas* ، titania ، poyan lover you ، arooos ، aria.adernalin ، سایه2 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
برای اونایی که رمزکاربری ندارند:
فک و فامیله داریم؟؟؟؟؟؟{{{{{{{طنز}}}}}}
ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺗﻮﺻﻴﻒ ﺩﺧﺘﺮ ﻳﻜﻲ اﺯ اﻗﻮاﻡ ﺑﺮاﻱ ﺧﻮاﻫﺮﻡ ...ﻗﺪﺵ اﻧﺪاﺯﻩ ﺧﻮﺩﺗﻪ,ﻫﻴﻜﻠﺸﻢ ﺷﺒﻴﻪ ﺧﻮﺩﺗﻪ ....ﻭﻟﻲ ﺧﻮﺷﮕﻠﻪ !!!!! ﺧﺐ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺎﺑﻮﺩ ﺷﺪ ﺑﭽﻪ...:|فک و فامیله ﺗﺨﺮﻳﺐ ﭼﻴﻪ ﺩاﺭﻳﻢ؟
مهموني بوديم آهنگ كم اومد،مامانم داد زد دخترم برو تو ماشين آهنگ بيار،ليلا فروهر تو داشبرد زير داريوشه :|
پی ام سی آهنگ inna رو نشون میداد
مامانم پرسید خواننده ش کیه؟
گفتم inna !
گفت آره همین! پرسیدم خواننده ش کیه؟
گفتم inna دیگه!
گفت بیشعور دفه آخرت باشه مسخرم میکنی.سوال میپرسم درست جواب بده!!
من :O :|
مـــــــــــــــــــــــــادر من آخه چرا وقتی با oovoo حرف میزنی فکر میکنی تو عملیات خنثی کردن مین های مرزی کشوری؟؟؟
صدات تا اتاق من میاد آخه (((((
مامان بزرگم اشاره کرد به کیبورد ازم پرسید اسمش چیه!
گفتم کیبورد!
یه گوشش کر و یکیَم سنگین کیبوردُ یه چیز دیگه(اسم بی ناموسی شوشول بُر) شنیده بود منحرف!
میگه:یعنی باهاش ختنه میکنن؟؟ دسته تو چی کار میکنه؟؟ و هار هار میخنده
=))))

میگم کیبورد، نه اونی که شما شنیدی!
زبونش خیلی از کلماتُ نمیتونه تلفظ کنه باز همون چیزی که بار اول شنیده بودُ گفت!
برگشته بهم میگه خاک تو سرت بی تربیت تا منُ نفرستی ته جهنم بیخال نمیشی...من میرم توام بشین با این خودتُ ختنه کن
:|فک و فامیله داریم؟
یه شب ساعت ساعت 3 از خواب پاشدم دیدم داداشم نشسته رو تختش و دستش رو قلبشه و تپش قلب گرفته
با نگرانی از تختم اومدم پایین و گفتم : حالت خوبه؟؟؟؟ چی شده؟ میخوای زنگ بزنم اورژانس؟
داداشم: نه خوبم! فقط یه گوز مهیج زدم تو خواب که خودم از خواب پریدم!عجب چیزی بود لامصـــــــــــــــــب!
داداشم
فک و فامیله داریم؟
یه پسر دایی دارم بسیجیه.بعد حوادث 88،یه بار بابام داشت نصیحتش میکرد.
بهش میگفت بسیجی هستی،باش.به نظام اعتقاد داری،داشته باش.تو فکر اسلامی!!!باش.هرچی هستی ،باش.فقط آلت حاکمیت نشو....

حاکمیت:|
پسر داییم:|
آلت!!!!!!
انتخابات 88:|
فتنه:|
بصیرت:|
مجددا آلت:|
شبکه جام جم داره مستند کشتی فرنگی تو جهانی استانبول رو نشون میده، بعد وزن کشی رو توضیح میداد، مامانم میگه من تا حالا فک میکردم یکی سر وزن نرسید یعنی اتوبوسش دیر کرده، تو ترافیک مونده، نتونسته برسه به سالن :|

من ))
هادی عامل :O
پلنگ جوبیار :|
امامعلی حبیبی :|
رافائل مارتینیتی :/
یه بار پیش داداشم نشسته بودم، با گوشی خودم زنگ زدم ببینم زنگ گوشیش چیه وقتی من زنگ میزنم؟
دیدم با صدای خودش ضبط کرده میگه : ور ندار ساراس ور ندار ساراس
مامانم هر وقت سیب زمینی سرخ کرده درست میکنه از ترس حمله های انتحاری من و داداشم میره جاهای مختلف خونه (مثلا کمد لباس ها یا کمد بابام یا زیر تخت) قایمشون میکنه تا موقع ناهار !!!!!این دفعه رفته بود بالا پشت بام قایمشون کرده بود !!!!!!! :|من چی بگم با این مامانم ؟:| فک و فامیله داریم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos ، سایه2
Tongue 
وقت خواب :

بابام : گوشیرو کجا گذاشتی ؟

مامانم : بالا سرت !

بابام : چرا بالا سر خودت نذاشتی ؟

مامانم : چونکه سرطانزاست . . . !

یعنی عشق میچکه ها !

فک و فامیله داریم ؟

به بابام میگم میخوام برم سمت گیاهخواری ! نظرت چیه ؟!

بابام : آفرین پسرم خیلی هم خوبه مگه تو چیت از بـُز کمتره !!

فک و فامیله داریم ؟

مامانم به داداشم گفت برو خیارو گوجه و بادمجون بگیر .

داداشم رفت و اومد جای بادمجون پنیر گرفت .

مامانم گفت : چرا پنیر گرفتی ؟

داداشم : قلم سوم یادم رفت ، گفتم چون کنار خیار و گوجه همیشه پنیر میخوریم شاید پنیر باشه !

حالا مامانم بدتر از داداشم : کاش حدأقل یاد سالاد میافتادی کاهو میگرفتی

فک و فامیله داریم ؟

بابام یه مرغ مینا خریده ، نره ، بهش میگه مرغ سینا

فک و فامیله داریم ؟

یکی از فامیلامون ( دختر ) یک سال مالزی بود ، بعد دو سال رفت کانادا ، تنهام زندگی میکنه . واسه تعطیلات برگشته ایران . خواست بره کیش با دوستش ، باباش اجازه نداد ! گفت نمیذارم تنها بری مسافرت !

فک و فامیله داریم ؟

سر شب لپتاپ رو خاموش کردم رفتم نشستم تو پذیرایی در جوار خانواده

۱ دقیقه بعد مامانم : لپتاپت سوخته ؟

من : نه

۳ دقیقه بعد بابام : اینترنتت شارژش تموم شد ؟

اندکی بعد بابام : چی شده حالت خوب نیست ؟

من : نه چطور ؟

یه ذره بعد مامانم : تو چته ؟ چرا سرت تو لپتاپ نیست ؟

من : خب گفتم یکم بیام پیش شما بشینم !

بابام : مطمئنی طوری نشده ؟

مامانم : خب بگو چرا اینجوری میکنی آخه ؟

هیچی دیگه پا شدم اومدم لپتاپ رو روشن کردم

فک و فامیله داریم ؟

بابام دوآتیشه طرفداره آلمانه . منم اسپانیا . داداشم ایتالیا . این وسط مامانم میگه ” منم طرفداره فرانسه هستم ! ” میگم ” از بازی کدوم بازیکنش خوشت میاد ؟! میگه ” بازیکناشو خوب نمی شناسم ! اما ظرفو ظروفشو خوب می شناسم !

فک و فامیله داریم ؟

خاطرات عموی مادرم :

یه یاکریم توی بالکن خونمون تخم گذاشته بود یه بار که رفته بود غذا بخوره تخمشو برداشتم جاش تخم مرغ گذاشتم وقتی زن و شوهره برگشتن شوهره گیر داد به خانومش که تو به من خیانت کردی و چپ و راستش کرد و بعد ترکش کرد !

آره پسرم همیشه یادت باشه وقتی زن گرفتی خیانت نکنی چون ممکنه یه زندگی از هم بپاچه !

فک و فامیله داریم ؟

امروز از برنامه Google Earth پشت بوم خونمون رو پیدا کردم ! نشون مامانم دادم !

حالا یه نقطه سیاه پیدا کرده کف میزنه و با کلی ذوق و شوق میگه این منم دارم لباس پهن میکنم !

حالا بابام اومده مامانم بهش گفت !

لامصب بابام اومده میزنه پس گردنم میگه چرا عکس مامانتو میذاری تو اینترنت !

فک و فامیله داریم ؟

بابام میگه مربی اسپانیا چرا از مسی استفاده نمیکنه ؟!؟!

فک و فامیله داریم ؟

مامانم اومده میگه سرویس بهداشتی رو الان جرم گیری کردم و برقش انداختم ، ببینم یه نفر رفته دسشویی قلم پاشو میشکنم !!

فک و فامیله داریم ؟

سره سفره نشستم دارم با اشتها غذامو کوفت میکنم !

مامانم: اه اه اه ! کمتر بخور خوب ا! شیکمت تا وسط سفره اومده ! چاق شدی ! از ریخت و قیافه افتادی ! داری میترکی ! شیکمو ! خیکی ! خپل ! چاقالو!

مامانم چنان فاز منفی داد از فرداش به مدت سه ماه با رنج و مشقت فراوان رژیم گرفتم ، شام نخوردم ، هزار نوع قرص خوردم ، ورزش کردم دهنم صاف شد وزن کم کردم !

امشب سره سفره در حالی که دارم یه سالاد همراه با ماست کم چرب زهره مار میکنم مامانم یه زره نگام کرده میگه :-ایمااااااااان! خوب یه لقمه غذا بخور نمیمیری که ! نگاه کن ! چقد لاغر شدی ! ضعیف شدی ! صورتت استخونی شده ! از ریخت و قیافه افتادی !

عین این معتادا لاغر مردنی شدنی ! دقیقا مثل این عملیا ! قرصی ! آمپولی ! نی قلیون ! نشکنی ؟!!! اه اه اه اه !

فک و فامیله داریم ؟

فامیلمون زنگ زده میگه میخوام برنامه ورد و پاور پوینت رو نصب کنم ، کدوم دکمه رو بزنم !

فک و فامیله داریم ؟

بابا و مامانم با هم قهر بودن ، بردمشون سینما تا به این بهونه آشتی‌ شون بدم. توی کافی شاپ سینما نشستیم همونجا آشتی کردن . حالا می‌گم پا شین بریم فیلم ببینیم . سر اینکه کدوم سالن بریم و چه فیلمی ببینیم با هم دعواشون شد ، برگشتیم خونه

فک و فامیله داریم ؟
سپاس بدید خوش حال میشمBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط dada-sia ، احسان 3000 ، arooos ، aria.adernalin ، سایه2 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
Wink 
دیشب داشتم به شوخی با لوله جارو برقی خواهر کوچیکامو میزدم ،بابام خیلی جدی و با عصبانیت برگشته میگه نزن بی پدر جارو رو الان میشکونی !
فک و فامیله داریم ؟

با مامانم دارم اسم فامیل بازی میکنم با حرف ( گ ) قسمت شغل که رسید با اعتماد به نفس کامل میگه : گودال خالی کن !
فک و فامیله داریم ؟

چند سال پیش یکی از فامیلامون با یه پسره دوس شد که اسمش آیدین بود . کلی عاشقش شده بود و دیوونه اش بود ، اینقد که با تیغ رو دستش نوشت ” آیدین ” . بعد چند وقت فهمید اسمشو دروغ گفته بهش !
فک و فامیله داریم ؟

دیشب به بابام میگم ۳۰ تومن پول بده .
میگه : چقدر! ۲۰ تومن !
بیا این ۱۵ تومن .
شمردمش دیدم ۱۰ تومن بیشتر نیست !
یعنی من در توصیف این نوع پدر حرفی برای گفتن ندارم !
فک و فامیله داریم ؟

برادرزادم چهار سالشه زنگ زده میگه عمه اون اسباب بازیه که گفتم حتما برام بخری ها اگه یادت رفت زنگ بزن بهم تا یادت بیارم !!!
فک و فامیله داریم ؟

پسر عموم تو یه سریال درپیت آبکی فقط ۲ ثانیه بازی کرده ! زنگ زده به کل فامیل جمع شدن خونه عموم اینا ! هر کدوم یه کاسه تخمه جلوشونه کل پیام بازرگانیا رو هم دیدن تا سریال شروع شد ! بعد یک ساعت پسرعموی ما اومد مث این حمالا یه کارتن اسباب اثاثیه دستش بود به بازیگره گفت آقا اینا رو کجا بذارم ؟ همین فقط ! بعد دوربین میره یه سمت دیگه ! وقتی که این ۲ ثانیه تموم شد کل فامیل زنها جیغ مردها عربده ! پریدن هوا ، یکی ندونه خیال میکنه علی دایی تو فینال جام جهانی بین ایران و برزیل دقیقه ۹۴ گل زده باشه ! از همه جالبتر خود پسرعموم بود آب از لب و لوچش سرازیر شده بود مث خر شرک میخندید و مث اسب شیهه میکشید !
فک و فامیله داریم ؟

پسر خالم کلاس دوم تو امتحانشون یه سوال داشتن که گفته بود : آیا میدانید رود هیرمند به کدام دریا میریزد ؟
اینم نوشته بود : بله میدانم ! معلم خوشش اومده بود نمره کامل داده بود !
فک و فامیله داریم ؟

مامانم گیر داده یه آهنگی هست بگرد ببین می تونی دانلودش کنی ؟! می گم اسمشو بگو ؟ می گه نه اسم خودشو می دونم نه خوانندشو ولی اولش یه ریتمی داره مثل ” دیدینگ دیدینگ دینگ ”
فک و فامیله داریم ؟

خالم می خواد دخترش رو بخوابونه توی اتاق من یهو دختره می زنه زیر گریه که من عروسکم رو خونه جا گذاشتم خالم برگشته می گه قربونت برم گریه نکن به ممد می گم بیاد بجای عروسکت پیشت بخوابه !
حالا عروسکش چیه : خره شرک !
آخه من چی بگم !
فک و فامیله داریم ؟

می خواستم برم بیرون ، رفتم جلو آینه شالم رو درست کنم مادربزرگم برگشته میگه چرا میری جلو آینه کی تو رو نگاه میکنه ؟
فک و فامیله داریم ؟

به خالم که آمریکا زندگی میکنه با کلی ذوق و شوق گفتم : خاله من خیلی دوست دارم بیام اونجازندگی کنم . برگشته میگه : خب اینجا کسی رو داری بری پیشش ؟
فک و فامیله داریم ؟

مامانم مامان بزرگمو برده بود دکتر . توی نوبت نشسته بودن . مامان بزرگم گفت پس چرا نوبتمون نمیشه ؟ مامانم آروم که جلو بقیه زشت نباشه گفت منشی میگه هنوز نوبتتون نشده . مامان بزرگمم گوشاش سنگینه فکر میکنه بقیه هم نمیشنون یهو بلند گفت منشی گه خورد ! سه ساعنه اینجایم !
فک و فامیله داریم ؟

بابام اومده میگه این فیلم جدایی ” سارا ” از سیمین بذار ببینیم ! مامانم میگه اااااااااا ادامه ی جدایی نادر از سیمین ساختن ؟ سیمسن از دخترش جدا می شه ؟!
فک و فامیله داریم ؟
3پیام از کوروش بزرگ:
1:اگر کلید دری را نداری قفلش نکن
2 :اگر کسی را دوست نداری خردش نکن
3:اگر دستی را گرفتی رهایش نکن
پاسخ
 سپاس شده توسط poyan lover you ، arooos ، سایه2
Tongue 
بخونیید اگه دوست داشتین سپاس دید

فک و فامیله داریم ؟

وقت خواب :
یعنی عشق میچکه ها !
فک و فامیله داریم ؟

فک و فامیله داریم ؟

داداشم : قلم سوم یادم رفت ، گفتم چون کنار خیار و گوجه همیشه پنیر میخوریم شاید پنیر باشه !
فک و فامیله داریم ؟

فک و فامیله داریم ؟

یکی از فامیلامون ( دختر ) یک سال مالزی بود ، بعد دو سال رفت کانادا ، تنهام زندگی میکنه . واسه تعطیلات برگشته ایران . خواست بره کیش با دوستش ، باباش اجازه نداد ! گفت نمیذارم تنها بری مسافرت !
فک و فامیله داریم ؟

فک و فامیله داریم ؟

بابام دوآتیشه طرفداره آلمانه . منم اسپانیا . داداشم ایتالیا . این وسط مامانم میگه ” منم طرفداره فرانسه هستم ! ” میگم ” از بازی کدوم بازیکنش خوشت میاد ؟! میگه ” بازیکناشو خوب نمی شناسم ! اما ظرفو ظروفشو خوب می شناسم !
فک و فامیله داریم ؟

خاطرات عموی مادرم :
یه یاکریم توی بالکن خونمون تخم گذاشته بود یه بار که رفته بود غذا بخوره تخمشو برداشتم جاش تخم مرغ گذاشتم وقتی زن و شوهره برگشتن شوهره گیر داد به خانومش که تو به من خیانت کردی و چپ و راستش کرد و بعد ترکش کرد !
آره پسرم همیشه یادت باشه وقتی زن گرفتی خیانت نکنی چون ممکنه یه زندگی از هم بپاچه !
فک و فامیله داریم ؟
بعضی آدمـــا ؛
مثـل دیـــوارای تـازه رنــگ شـده هستن ....
نــباید بــهشون نـــزدیک بـشی ،
چه بــرسه کـه بخــوای بهشــون تکــیه کـــنی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.niloblog.com/files/images/iji8pz5vo9vsyrfifl.jpg
پاسخ
 سپاس شده توسط any body ، ♥♥negin♥♥ ، zeinab ، mojtaba061 ، ÐeaÐ GiЯl ، arooos ، سایه2
آگهی
Big Grin 
داداشم داشت از باغچه پر گلمون عکس میگرفت ، توجه کنید فقط از گل ها عکس میگرفت
گفت یک . . . دو . . . سه icon neutral فک و فامیله ما داریم ؟ آذر 91
فک و فامیله داریم ؟

.

.

شب تولدم ، شروع کردم به باز کردنِ کادوها به کادوی بابام که رسیدم دیدم یه پاکته که درش بازه !
توشو که نگاه کردم دیدم نوشته :
هشتاد هزار تومنی رو که سه ماهِ پیش گرفتی ، نمیخواد برگردونی .
تولدت مبارک ! icon neutral فک و فامیله ما داریم ؟ آذر 91
فک و فامیله داریم ؟

.

.

بابام بهم پول داده برم خرید ، میگم تو که پول می دی یه کم بیشتر بده ، زیاد اومد بر می گردونم ، من بچه اتم مثلا !
می گه : تو دنیای منی اما ! به دنیا اعتمادی نیست icon neutral فک و فامیله ما داریم ؟ آذر 91
فک و فامیله داریم ؟

.

.اقا رفتم خونه خالم دیدم هیچ کس خونه نیس بجز پسر خالم که داره توپ بازی میکنه ، بهم گفت حامد بیا ببینم چند تا رو پای میری !
منم جوگیر شدم گفتم توپو بده گفت من تا تو اتاقم میرم . . .
شروع کردم روپای تا اون بیاد یهو خالم اومد پسرخالمم اومد پایین گفت حامد صدای شکستنی اومد چی شکستی ، منم حول شدم گفتم هیچی خالم چپ نگام کرد ، گفتم : بجون خاله کاری نکردم !
پسر خاله کثافط من رفت پشت مبل یه مجسمه شکسته اورد ، دیگه هیچی خودمم باورم شد که شکستمش بعد فهمیدم خودش شکستش ! icon neutral فک و فامیله ما داریم ؟ آذر 91
فک و فامیله داریم ؟
.
.
.

الان چند وقته مامان بزرگم سپرده واسش عصا بخرم همش یادم میره !
جلو همه بهم میگه :
من می میرمُ تو عصا نمی خری واسم !
ازت راضی نیستم ، وصیت میکنم رو سنگ قبرم بنویسن
عمرم در آرزوی عصا بگذشت ، من مُردم و نوه ام آدم نگشت icon mrgreen فک و فامیله ما داریم ؟ آذر 91
فک و فامیله داریم ؟
.
.
.

بابام اس ام اس داده به من به شرح زیر :
اhamedsarerah2kilomzbekharbaba

من icon neutral فک و فامیله ما داریم ؟ آذر 91
بابام icon neutral فک و فامیله ما داریم ؟ آذر 91
کلید اسپیس icon neutral فک و فامیله ما داریم ؟ آذر 91
ایرانسل icon biggrin فک و فامیله ما داریم ؟ آذر 91
فک و فامیله داریم ؟
.
.
.

امروز مثلا می خواستم سر برادر زادمو گرم کنم .
نشوندمش براش عمو زنچیر باف خوندم .
میگم :” عمو زنجیر باف ،بله . . . زنجیر منو بافتی ، بله . . . پشت کوه انداختی ، بله . . . بابا اومده ، چی چی آورده ، نخودو کیش میش ، با صدای چی ؟ ”
.
.
.
میگه : “با صدای علی عبدالمالکی : icon lol فک و فامیله ما داریم ؟ آذر 91 )
منو میگی icon neutral فک و فامیله ما داریم ؟ آذر 91
فک و فامیله داریم ؟
.
.
.

دو سال پیش روز تولدم بابام برام یه عینک طبی کادو خریده بود ، بهش گفتم پدر من این دیگه چیه گرفتی ؟ برگشت گفت همیشه دوست داشتم پسرم عینکی باشه icon neutral فک و فامیله ما داریم ؟ آذر 91
فک و فامیله داریم ؟
.
.
.

دیشب مثه بچه آدم دراز کشیده بودم جلو تلویزیون داشتم فیلم بـــِزَن بــــِزَن میدیدم . . .
یهو بابام اومد یدونه محکم زد تو ســرَم
من :O
میگم خو برا چی میزنی ؟
میگه : میخواستم احساس کنی جلوی اِل ایی دی سه بعدی خوابیدی !
تریی دی icon neutral فک و فامیله ما داریم ؟ آذر 91
والت دیزنی icon neutral فک و فامیله ما داریم ؟ آذر 91
فک و فامیله داریم ؟
.
.
.

تلویزیون داره سیرک نشون میده که چهارتا گاو میان از رو طناب میپرن و میرن ! مامانم یه نگاه به تلویزیون میندازه و بعدش یه نگاه به من ! میگه : اینا گاو تربیت کردن ما هنوز تو تربیت تو موندیم . . . !
فک و فامیله داریم ؟
.
.
.
.

دختر خالم ( ۸ سالشه ) اومده میگه شماره ی منو بزن تو گوشیت داشته باشی !
منم خندیدم گفتم ما ایرانسل قبول نمیکنیم !
اومد جلو لپمو گرفت کشید گفت ماام همراه اولمونو به هر کسی نمیدیم . . . icon neutral فک و فامیله ما داریم ؟ آذر 91
فک و فامیله داریم ؟
.
.
.

بخشی از سخنرانی پدرم ، برای تشویق بنده به اشتغال و کار بیرون :
! دوره زمونه عوض شده ، تو باید دستت تو جیبت باشه ، اصلا هم نترس ! ان قدر بی شعورتر از تو هستن که الآن سرکار می رن !
icon neutral فک و فامیله ما داریم ؟ آذر 91 icon neutral فک و فامیله ما داریم ؟ آذر 91 icon neutral فک و فامیله ما داریم ؟ آذر 91
فک و فامیله داریم ؟
.
.
.

یه فولدر عکس دارم از عکسایی که مامانم ازم انداخته . کلش حدود سی چل تا ویدیوی چند ثانیه ایه که توش دارم میگم اون یکی دگمه رو بزن icon neutral فک و فامیله ما داریم ؟ آذر 91
فک و فامیله داریم ؟
.
.
.

الان یه کیبورد باز کردم دارم درستش می کنم ؛
دختر عمه م پنج سالشه اومده کنارم ازم می پرسه : این چیه ؟
می گم : کیبورد
می گه : من نبردم !
می گم : کیبورد !
می گه : من نبردم icon neutral فک و فامیله ما داریم ؟ آذر 91
مغزم داره حمله میکنه icon surprised فک و فامیله ما داریم ؟ آذر 91
میترسم حمله مغزی بشم icon biggrin فک و فامیله ما داریم ؟ آذر 91
.
.
.
داداشم قنادي داره ،ديروز برگشته دو بسته شکلات آورده خونه ميگه اينو بخوريد حيفه!! تاريخ مصرفش گذشته مشتري نميبره!!
داداشه خانواده دوسته داريم؟! icon neutral فک و فامیله ما داریم ؟ آذر 91
.
.
.
.
ب اتفاق خانواده داشتیم فیلم میدیدیم مادره تازه بچشو خابونده بود ک گوشی بابام زنگ خورد. مادرم فورا میگه:خاموشش کن بچه خابیده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی من چی بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟icon neutral فک و فامیله ما داریم ؟ آذر 91
.
.
.
به مامانم میگم : یادش بخیر بچه بودیم چقدر ما رو کتک زدیا !

شترق خوابوند در گوشم گفت : این دروغا چیه که میگی ؟ من کِی دستم روتون بلند شده ؟
بازی‌ های المپیک رو از کانال عربی می‌ دیدم، گزارشگر هر جمله‌ ای میگه مادربزرگم میگه آمین !
فک و فامیله داریم ؟
::
:: دختر دایی ۱ سالو نیمه ام رفته در فریزرمون رو تا آخر باز کرده !
بهش میگم آخه فضول تو با یخچال چیکار داری ؟!
میگه : یخچال نیست فریزره !
کلا دیگه لال شدم !
فک و فامیله داریم ؟
مادربزرگم زنگ زده تو مسابقه یکی از شبکه ها شرکت کرده ۳ تا سوال ازش پرسید هر ۳ تا رو من جوابشو گفتم مجریه میگه خانوم شما چقدر اطلاعاتتون بالاست ! مادربزرگم میگه خواهش میکنم تازه هیچ کس هم نیست کمکم کنه تنهام
فک و فامیله داریم ؟
پسرخالم رفته بوده خواستگاری ، توی صحبت دو نفره ، دختره : راستش من قصد ازدواج ندارم !
پسرخالم : منم اومده بودم خونه تون میوه بخورم برم
فک و فامیله داریم ؟
::::
چند شب پشت سرهم پسر عمه م کرمش گرفته بود ساعت ۳ و نیم شب زنگ میزد به گوشیم بیدارم میکرد . لامصب تا اعلام نمی کردم بیدار شدم بی خیال نمی شد . سر پنجمین شب دایورت کردم رو تلفن خونه شون زنگ زده همه از خواب پریدن باباش شمار شو دیده قاطی کرده کلی داد و بیداد کرده سرش گوشیشم از پنجره پرت کرده تو کوچه
فک و فامیله داریم ؟
داشتم یکی از کلیپ های لیدی گاگا رو میدیدم بابام گفت این چرا اینجوریه ؟ کیه این ؟
گفتم : لیدی گاگا !
زد پس کله ام گفت : خجالت بکش، یه کلیپ با هم دیدیم روت باز شد حرفای بی تربیتی میزنی ؟!
فک و فامیله داریم ؟
پسر داییم ۸سالشه ، استتوس زده : کسی فرکانس جدید نشنال جئوگرافیک نداره . . . ؟
من تا ۱۰سالگی جلو پنکه صدای اورانگتون درمیاوردم، اطرافیانم تشویقم میکردن
فک و فامیله داریم ؟
(khandehbazar.in)
بابام : میخوام این ترم معدلت ۱۸ بشه !
من : باشه ! من این ترم معدلم ۲۰ میشه !
بابام : شوخی میکنی… !؟
من : خودت سر شوخی رو باز کردی
فک و فامیله داریم ؟
یه عمو دارم با قرآن میره خرید. به فروشنده میگه: دست رو قرآن بذار بگو چند خریدی…
فک و فامیله داریم ؟
دیشب خونه مامان بزرگم بودیم . یه دختر دایی دارم به زور قدش دو وجبه و تازه ۶ سالش شده . دیدم یه گوشه نشسته بدجوریم تو فکره . رفتم بهش گفتم چی شده عزیزم ؟! گفت به نظر تو وقتی عاقد ازم پرسید آیا بامهریه ۱۳۸۵ ( سال تولدش ) سکه وکیلم من بگم با اجازه پدر و مادرو بزرگترا بله یا نه سریع بگم بله ؟!
راستی مزدا ۳ داشته باشه بهتره یا سانتافه ؟!
من icon neutral جوک های خنده دار فک و فامیه داریم
فامیل icon neutral جوک های خنده دار فک و فامیه داریم

نهاد حمایت از کودکان سازمان ملل icon neutral جوک های خنده دار فک و فامیه داریم
نسل سوخته icon neutral جوک های خنده دار فک و فامیه داریم

رویاهای بچگیم icon neutral جوک های خنده دار فک و فامیه داریم
فک و فامیله داریم ؟
تلوزیون داشت مسابقات وزنه برداری نشون میداد !
من و داداشم هم داشتیم باهم حرف میزدیم !
بهداد سلیمی اومد بالایهویی بابام برگشت خیلی جدی گفت ساکت ! بزارید تمرکز کنه
داداشم : :|
مامانم: :|
بهداد سلیمی: :|
مخترع تلوزیون: :|
ادیسون توقبرش : :|
رضازاده کناردیوار : :|
ایرانسل حامی کاروان المپیک ایران : :|
فک و فامیله داریم ؟
امروز رفته بودم پشت بوم که آنتن تلویزیونون رو تنظیم کنم ، با موبایلم شماره خونه رو گرفتم به مامانم میگم : الو ، مامان خوبه ؟ مامانم هم میگه : مرسی همه خوبن شما خوبین ؟ خانواده خوبن ؟ ببخشید بجا نیاوردم ! :|
فک و فامیله داریم ؟
بابام داشت چیپس میخورد یهو گفت اوه اوه چقدر تنده فلفلیه ؟ بعد روی چیپسو نیگا کرد گفت نه نوشته کچاپ ! بعد با خیال راحت شروع به چیپس خوردن کرد و به این ترتیب چیپس دیگر تند نبود !!!
فک و فامیله داریم ؟
دیشب مهمون داشتیم بابام کلی از لات بازیای خاله ی خدا بیامرزش میگفت و همرو کلی خندوند . . .
صبح که بیدار شد دیدم خیلی ناراحته ، گفتم چی شده بابا ؟
گفت : دیشب خالم اومد به خوابم ، توخواب بهم گفت ” اکبر گوه نخور ” !
:|
فک و فامیله داریم ؟
مادر بزرگم رفته تموم دوندون هاشو کشیده به جز یکیشو :|
میگم : چرا این یه دونه رو نکشیدی ؟!
میگه : میخوام با اون ؛ چادرمو بگیرم !
فک و فامیله داریم ؟
روزگاریست همه #عرض بدن می خواهند

همه از #دوست فقط #چشم و دهن می خواهند

#دیو هستند ولی مثل #پری می پوشند

#گرگ هایی كه لباس #پدری می پوشند

آنچه دیدند به #مقیاس نظر می سنجند

#عشق ها را همه با دور #كمر می سنجند

خوب #طبیعیست كه یكروزه به پایان برسد

#عشق هایی كه سر پیچ #خیابان برسد
پاسخ
 سپاس شده توسط سویل ، T N T ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، بهاره@@@@@@ ، دلشكسته ، دختر آبادانی ، Apathetic ، azary ، arooos ، سایه2
ابچی خیلی با حال بود کلی خندیدم ......................................................فک وفامیل داریم؟TongueTongueTongueTongueTongue
  زندگی گاهی خیلی سخته
پاسخ
 سپاس شده توسط azary ، Apathetic
قابلی نداشت !!!!!!HeartHeartHeartBig Grin
روزگاریست همه #عرض بدن می خواهند

همه از #دوست فقط #چشم و دهن می خواهند

#دیو هستند ولی مثل #پری می پوشند

#گرگ هایی كه لباس #پدری می پوشند

آنچه دیدند به #مقیاس نظر می سنجند

#عشق ها را همه با دور #كمر می سنجند

خوب #طبیعیست كه یكروزه به پایان برسد

#عشق هایی كه سر پیچ #خیابان برسد
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos
Tongue 
وقت خواب :
یعنی عشق میچکه ها !
فک و فامیله داریم ؟

فک و فامیله داریم ؟

فک و فامیله داریم ؟

فک و فامیله داریم ؟

فک و فامیله داریم ؟

فک و فامیله داریم ؟

فک و فامیله داریم ؟

خاطرات عموی مادرم :
فک و فامیله داریم ؟

امروز از برنامه Google Earth پشت بوم خونمون رو پیدا کردم ! نشون مامانم دادم !
حالا یه نقطه سیاه پیدا کرده کف میزنه و با کلی ذوق و شوق میگه این منم دارم لباس پهن میکنم !
حالا بابام اومده مامانم بهش گفت !
لامصب بابام اومده میزنه پس گردنم میگه چرا عکس مامانتو میذاری تو اینترنت !
فک و فامیله داریم ؟

بابام میگه مربی اسپانیا چرا از مسی استفاده نمیکنه ؟!؟!
فک و فامیله داریم ؟

مامانم اومده میگه سرویس بهداشتی رو الان جرم گیری کردم و برقش انداختم ، ببینم یه نفر رفته دسشویی قلم پاشو میشکنم !!
فک و فامیله داریم ؟

سره سفره نشستم دارم با اشتها غذامو کوفت میکنم !
مامانم: اه اه اه ! کمتر بخور خوب ا! شیکمت تا وسط سفره اومده ! چاق شدی ! از ریخت و قیافه افتادی ! داری میترکی ! شیکمو ! خیکی ! خپل ! چاقالو!
مامانم چنان فاز منفی داد از فرداش به مدت سه ماه با رنج و مشقت فراوان رژیم گرفتم ، شام نخوردم ، هزار نوع قرص خوردم ، ورزش کردم دهنم صاف شد وزن کم کردم !
امشب سره سفره در حالی که دارم یه سالاد همراه با ماست کم چرب زهره مار میکنم مامانم یه زره نگام کرده میگه :
- ایمااااااااان! خوب یه لقمه غذا بخور نمیمیری که ! نگاه کن ! چقد لاغر شدی ! ضعیف شدی ! صورتت استخونی شده ! از ریخت و قیافه افتادی !
عین این معتادا لاغر مردنی شدنی ! دقیقا مثل این عملیا ! قرصی ! آمپولی ! نی قلیون ! نشکنی ؟!!! اه اه اه اه !
فک و فامیله داریم ؟

فامیلمون زنگ زده میگه میخوام برنامه ورد و پاور پوینت رو نصب کنم ، کدوم دکمه رو بزنم !
فک و فامیله داریم ؟

بابا و مامانم با هم قهر بودن ، بردمشون سینما تا به این بهونه آشتی‌ شون بدم. توی کافی شاپ سینما نشستیم همونجا آشتی کردن . حالا می‌گم پا شین بریم فیلم ببینیم . سر اینکه کدوم سالن بریم و چه فیلمی ببینیم با هم دعواشون شد ، برگشتیم خونه
فک و فامیله داریم ؟
اگردیدی جوانی بردرختی تکیه کرده بدان عاشق شده وگریه کرده.Smile

شوهر داروئی است که تمام دردهای دختران را علاج می کند .( مولیر )

کوروش کبیر:برای فهمیدن این که ثروتت چه قدر است،لازم نیست پولهایت را بشماری فقط کافی است چند قطره اشک برگونه ات بریزی آن وقت کسانی که اشک هایت را پاک کردند،آن ها ثروت واقعی تو هستند.

شاد بودن تنها انتقامی است که می توان از زندگی گرفت.(چگوارا)
پاسخ
 سپاس شده توسط azary ، ana16 ، armxx ، ...asall... ، Lordlas ، mona49 ، armit ، هاشم1 ، *mohadese* ، * AMIR* ، رزتا ، n12 ، jolia ، orchid83 ، رزمی کار ، علی جوکر1 ، faeze0171 ، sara:aramis ، sohrab khaste

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  به چند نفر برای تعمیر قطعات اسانسور نیاز داریم.
  متولدین هر ماه در رابطه عشقی | با متولدین کدام ماه ها تفاهم داریم؟
  3 راه زیبا برای بیان عشق به کسی که دوستش داریم
  همه خواهر دارن مام خواهر داریم
  آخه اینم فک و فامیله ما داریم؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!(بیایی تو ضرر نمیکنی)
  دیالوگ های ماندگار فامیل دور!! (قشنگه)
  سفری داریم .. به ترسناک‌ترین نقاط جهان!!
Heart چگونه دوست پسر خود را راضی نگه داریم ؟
  این فک و فامیل ما داریم
Shocked تبلیغ نت پر سرعت تو بازی رئال و والنسیا(عکس+مگه داریم)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان