امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جوک با موضوع [اصن یه وضعیه...]سری1

امروز مادر بزرگم که سالها دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیش  مرده بود بهم اس ام اس داد ! 

با کمال تعجب به همون شماره اس ام اس زدم و گفتم مگه تو نمرده بودی ؟ 
[color][size][font]
[/font][/size][/color]
گفت چرا مردم ! 
[color][size][font]
[/font][/size][/color]
گفتم پس چطوری اس ام اس میدی ؟
[color][size][font]
[/font][/size][/color]
گفت اینجا استیو جابز بهم یه آیفون داده  
[color][size][font]
[/font][/size][/color]
اصــــــــــــــــــــــــــن یه وضی ها ...
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
خانومه زنگ زده برنامه خانواده میگه:" تو رو خدا به مردا بگین اینقدر یه چیز کوچک رو بزرگش نکنن بیفتن به جون ما زنا ... 
[color][size][font]
[/font][/size][/color]
اصــــــــــــــن یه وضی
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
زنگ زدم وزارت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علوم  و تحقیقات یه چی بپرسم، یارو میگه همش رو صفحه فیسبوکمون هست! میگم فیلتره که!! میگه اون دیگه به ما ربطی نداره اصن یه وضی
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
قدیما بچه رو تو خونه تنها میذاشتی میگفتی: در رو روی کسی باز نکنیا یه وقت دزد میاد، الان میگی: کسی در زد، باز نکنیا یه وقت پلیس میاد!! اصن یه وضی
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
یارو به داداشش میگه اگه من یه روز بمیرم چیکار می کنی؟میگه خیالت راحت فیس بوکتو خودم به روز می کنم!.. داداشا هم اصن یه وضی شدن.خوشا به حال اونا که داداش ندارن اصن یه وضی
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
دیروز داشتم با دوستم که فوریتهای پزشکی میخونه تو خیابون میرفتم یه تصادف شده خفن یارو داره بال بال میزنه دوستم وایساده فیلم میگیره . میگم بیا کمکش حداقل 1 چیزی حالیته میگه بیخیال بابا میدونی این فیلم چنتا لایک میخوره؟ 
[color][size][font]
[/font][/size][/color]
الان اورژانس میاد اصن یه وضی
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
می گم چیکار می کنی؟...میگه منتطر افطارم ...دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میگم  :مگه روزه ای؟.. می گه نه! اصن یه وضی....
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
اگر با من نبودش هیچ میلی چرا عکس مرا لایک زد لیلی!!!؟
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
چه کسی بود گفت "دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Love " ؟! ما نسلِ فیس بوک هستیم ، نهایتِ احساساتمان "Like "است.اصن یه وضی
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
سرکلاس نشستم با دوستم دارم حرف میزنم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استادمون  از این پسر جووناس داشت جزوه میگفت برگشته جلو این همه پسر و دختر به یکی از دخترای کلاس میگه خانومی اصن یه وضی
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
از وقتی پهلوون داداشی و پهلوون تختی رو کشتن تنم داره مث بید میلرزه عجب دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
غلطی  کردیم رفتیم بدن سازی چند وقته از خونه بیرون نمیام اصن یه وضی
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
عربا به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گوگل  پلاس می گن قوقل بلاس اصن یه وضی
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
امروز عقلامون گذاشتیم رو هم 9نفری یه امتحانی دادیم آخرش استاد اومد برگه ها رو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تصحیح  کنه زد به کاسه کوزمون ضایمون کرد 9نفری هم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نتونستیم  یه امتحانو درست حسابی بدیم اصن یه وضیه ها
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
مادر بزرگه قرار بوده بره دکتر...نوه اش بهش زنگ میزنه میگه رفتی دکتر؟دکتر چی گفت؟میگه رفتم امارات و چیتی اسکن...(ترجمه ام آر آی و سیتی اسکن).اصن یه وضیههههههههه...........
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
همه جای دنیا پسر ها و دختر ها در روز نیم ساعت با هم هستند و بیست و سه ساعت و نیم دیگه رو به کارهای عادی زندگی خودشون مشغولن اما توی ایران دختر ها و پسر ها بیست و سه ساعت و نیم به این فکر می کنن که چطوری و کجا میشه نیم ساعت با هم باشن اصن یه وضی
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
شبها میرم سر کار با خودم سحری می برم، ظرف غذا رو گذاشتم توحیاط رفتم دست و صورتم رو بشورم اومدم می بینم گربه ها افتادن رو غذا بی ناموسا همشو خوردن اصن یه وضی
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
سبو بشکست و دل بشکست و جام باده هم بشکست.خدایا در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سرای  ما چه بشکن بشکنه بشکن من نمیشکنم بشکن.آآآ ..دست دست ماشاا.. قرش بده اصن یه وضی
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
با دوستم رفتم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیاطی  پارچه میده به خیاط میگه برام شلوار بدوز,اما فردا نیام بگی نخ نبود,برق نبود,سوزن شکست,چرخ خراب بود, حالم بد بود....اصلا پدر س گ بده نمیخوام بدوزی!!!! اصــــن یه وضــــی
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
اونایی که لایک میکنن یه دونه ثواب میبرن و اونایی که کامنت هم میذارن 59 تا ثواب میبرن اصن یه وضی
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
ینی هر چی به خودم فشار میارم که دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاید  یادم بره روزه هستم تا اشتباهی یه لیوان آب خنک بخورم اصن نمیشه ...
[color][size][font]
[/font][/size][/color]
اصن یه وضی ...ناجور
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
تا دیروز ما رو می دیدی مِن مِن می کردی
الان شاخ شدی مَن مَن می کنی !
پاسخ
آگهی
خخخخخخخخخخخخخخ جالب بود مرسی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جوک با موضوع [اصن یه وضعیه...]سری1 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان