امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مرگ وحشتناک خواهر زاده توسط دایی

مرگ وحشتناک خواهر زاده توسط دایی
 من که خیلی ترسیده بودم از صحنه گریختم و از طریق یکی از آشنایان متوجه شدم که خواهر زاده‌ام در بیمارستان فوت کرده است.

مرگ وحشتناک خواهر زاده توسط دایی 1

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از  باشگاه خبرنگاران، فردی سراسیمه به یکی از کلانتری های شهر اصفهان مراجعه و از قتل فرزندش به دست برادر همسرش در دعوای خانوادگی خبر داد.

با اظهارات شاکی بلافاصله مأموران جهت بررسی موضوع به همراه وی به محل حادثه رفتند.

با حضور ماموران مشخص شد جوان 16 ساله در درگیری با دایی خود بر  اثر ضربات چاقو مجروح شده و بلافاصله با کمک مردم به بیمارستان منتقل شده اما به دلیل شدت جراحات در بیمارستان فوت می‌کند.

سرهنگ حسن یاردوستی فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان در این باره گفت: مأموران به منظور دستگیری قاتل این پرونده بلافاصله وارد عمل شده و در کمتر از 3ساعت پس از وقوع حادثه وی را در منزلش در حالی که قصد داشت با جمع کردن وسایل خود از شهر فرار کند دستگیر کردند.

اعترافات دایی به قتل خواهر زاده‌اش 
قاتل پرونده در اعترافاتش  گفت: مدتی بود خواهرم با "احسان" که خواهر زاده‌ی من بود اختلاف  داشتند و خواهرم از من خواست تا با وی صحبت کنم، من نیز قبل از حرکت از منزل برای ترساندن او چاقویی به جیب خود گذاشتم و به محل قرار رفتم. 

وی ادامه داد: صحبت من با "احسان" به درگیری لفظی کشیده شد و من برای ترساندن او چاقویی که از قبل  همراهم بود از جیبم بیرون آوردم. در  حالی که تعادل روحی مناسب نداشتم بدون این که متوجه باشم دو ضربه به پهلو و سینه او وارد کردم  و در  حالی که خون زیادی از او می‌رفت نقش بر زمین شد.

متهم در ادامه گفت: من که خیلی ترسیده بودم از صحنه گریختم و از طریق یکی از آشنایان متوجه شدم که خواهر زاده‌ام در بیمارستان فوت کرده است.

وی افزود: هنوز صدای او در گوشم می‌پیچد که می‌گفت دایی چرا این کار را با من  کردی؟ درحالیکه من قصد چنین کاری را نداشتم و فقط می‌خواستم او را بترسانم که دیگر خواهرم را اذیت نکند.

سرهنگ یاردوستی با بیان این که بیشتر قتل‌های صورت گرفته  ناخواسته و بر  اثر خشونت و عصبانیت آنی رخ می‌ دهد اظهار داشت: عده‌ای بدون قصد قبلی و بدون عادت به حمل سلاح ناگهان بر اثر عصبانیت یا هر حالت روانی یا هر حالت نامتعادل دیگری از چاقو و انواع مشابه آن استفاده می‌کنند و نتایجی نظیر جراحت و قتل طرف مقابل بر این اقدام متراتب می‌گردد.

وی حمل سلاح سرد را یکی از رفتار‌های پرخطر توسط افرادی که دارای تعادل روحی نیستند عنوان کرد و افزود: بروز قتل بر اثر نزاع‌ها جدا از بروز صدمات روحی و روانی بر پیکر خانواده‌های طرفین صدمات جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت.

این مقام  انتظامی تقویت فرهنگ گذشت و اطلاع رسانی و آگاه سازی افراد در خصوص تبعات استفاده از سلاح سرد و بالا بردن آستانه تحمل را در جهت کنترل به موقع خشم های درونی را در پیگشیری و کاهش قتل‌ها مؤثر برشمرد.
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان خاطرنشان کرد: با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت، پرونده به همراه متهم در اختیار مقامات قضایی قرار گرفت.
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Miss maryam✘
آگهی
دایییه چه دیوونه بوده میخواسته بچه بیچاره رو بترسونه اونم باچاقو
❤خیــــلی سـخته عاشــق کسی باشی که روحشــم خبــر نداشـتته باشه ولی خیلی شرینه عاشــقانه یواشکی نگاهش کنی تو دلت بگی دوست دارم❤

سربزنی خوشحال میشم
شهرک دخترانhttp://urbsgirls.blogfa.com /
کلبه کوچک کودکان سرطانی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://ilove1320.blogfa.com
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://sherziba.loxblog.comנڵכ ּۅݜتﮧ ﮧاے נڵ
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  وحشتناک ترین انسانی که تابحال دیده اید +عکس
  نتیجه وحشتناک دعوای دختر 22 ساله با همسرش/عکس
  قتل دختر هفده ساله توسط دوست پسر جوان
  وحشتناک تریــن و ترسناک ترین بدن هـــا
  قتل هولناک کودک 18 ماهه پس از ساعتها شکنجه توسط نامادری+تصاویر
Exclamation 20 تا از وحشتناک ترین بیماری های دنیا
  قتل وحشتناک معلم فیزیک به دست افغانی ها!!!+عکس
  کشتن مادر توسط دختر باردار 17 ساله! +عکس
  پسر بی‌رحم پدرش را در مقابل چشمان خواهر و مادرش آتش زد + تصاویر
  کشتن مادر بیمار توسط دختر سنگدل +عکس

پرش به انجمن: