امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جرارد مانع پيوستن سوارس به آرسنال شد

استيون جرارد کاپيتان تيم فوتبال ليورپول انگليس فاش کرد سال گذشته پس از پيشنهاد باشگاه آرسنال براي به خدمت گرفتن لوئيس سوارس بازيکن آن زمان ليورپول، به اين بازيکن گفت سطح او بسيار بالاتر از آن است که بخواهد به آرسنال بپيوندد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جرارد مانع پيوستن سوارس به آرسنال شد 1
به گزارش خبرگزاري فرانسه از لندن، آرسنال يک پيشنهاد 40 ميليون پوندي براي در اختيار گرفتن مهاجم اروگوئه اي فصل گذشته ليورپول ارائه کرده بود و اميدوار بود اين پيشنهاد براي فسخ قرارداد سوارس با ليورپول کافي باشد.

سوارس در آن فصل 31 گل براي ليورپول به ثمر رساند و اين تيم تنها در هفته هاي پاياني فرصت قهرماني در ليگ برتر انگليس را از دست داد. اگرچه سوارس در پايان فصل به بارسلونا اسپانيا پيوست اما جرارد از اينکه او راهي آرسنال نشد خوشحال است.

وي گفت: «تابستان گذشته هنگامي که سوارس دچار محروميت بود به او گفتم به آرسنال نرود. با همه احترامي که براي آرسنال قائل هستم به سوارس گفتم سطح بازي وي از آرسنال بالاتر است».

در نهايت بارسلونا سوارس را با يک قرارداد 75 ميليون پوندي به خدمت گرفت هرچند که اين بازيکن هم اکنون دوران محروميت چهار ماهه را که به سبب گاز گرفتن جورجيو کيه ليني مدافع ايتاليايي در جام جهاني عليه وي اعمال شد، سپري مي کند.

جرارد افزود: «روياي سوارس از هنگامي که به ما پيوست اين بود که روزي در رئال مادريد يا بارسلونا بازي کند. ما نبايد روياهاي او را بر هم مي زديم اما اگر سوارس از ليورپول به آرسنال مي رفت براي من بسيار ناراحت کننده بود».
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جرارد مانع پيوستن سوارس به آرسنال شد 1

پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  والنسیا یا آرسنال؛ سردار آزمون به کدام تیم می رود؟
  یاران محرمی در حسرت بازی با آرسنال
  روزی که آرسنال به شیراز آمد/عکس
  آرسنال ۰-۱ سیتی؛ تخته گاز به سمت قهرمانی
  واکنش جرارد پیکه به توقف تلخ و لحظه آخری بارسا
  امری: ‌در آرسنال از من حمایت نشد
  اوزیل با آرسنال تمدید نمی کند
  شروع تمرینات آرسنال برای ادامه لیگ برتر از هفته آینده
  سردار آزمون گزینه جانشینی اوبامیانگ در آرسنال!
  جرارد: لیورپول زمان ما با تیم فعلی یک فرق اساسی داشت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان