امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انشای دانش آموز کلاس دوم دبستان

موضوع انشاء" حیوانات"

ما حيوانات را خيلي‌ دوست داريم، بابايمان هم همينطور. ما هر روز در مورد حيوانات حرف مي‌زنيم ، بابايمان هم همينطور. بابايمان هميشه وقتي‌ با ما حرف مي زند از حيوانات هم ياد مي‌کند، مثلا امروز بابايمان دوبار به ما گفت؛ توله سگ مگه تو مشق نداري که نشستي پاي تلوزيون؟ و هر وقت ما پول مي خواهيم مي گويد؛ کره خر مگه من نشستم سر گنج؟

چند روز پيش وقتي‌ ما با مامانمان و بابايمان مي رفتيم خونه عمه زهرا يک تاکسي داشت مي زد به پيکان بابايمان. بابايمان هم که آن روي سگش آمده بود بالا به آقاهه گفت؛ مگه کوري گوساله؟ آقاهه هم گفت؛ کور باباته يابو، پياده مي شم همچين مي زنمت که به خر بگي‌ زن دايي، بابايمان هم گفت: برو بينيم بابا جوجه و عين قرقي پريد پايين ولي‌ آقاهه از بابايمان خيلي‌ گنده تر بود و بابايمان را مثل سگ کتک زد. بعدش مامانمان به بابايمان گفت؛ مگه کرم داري آخه؟ خرس گنده مجبوري عين خروس جنگي بپري به مردم؟

ما نتيجه مي گيريم که خيلي‌ خوب شد که ما در ايران به دنيا آمديم تا بتونيم هر روز از اسم حيوانات که نعمت خداوند هستند استفاده کنيم و در موردشان حرف بزنيم و و نمي دانيم اگر در ايران به دنيا نيامده بوديم چه کاری بايد مي کرديم.
پاسخ
 سپاس شده توسط m016 ، هرمیون گرینجر ، Amir BF ، FrOzen あHeArt ، fat.k ، black devil ، ...Altair... ، aCrimoniouSs ، انديا ، فرشته ي كوچولو ، ...ab... ، niloofar kh ، حانی ، Tina.t.t ، Magical Girl ، னιSs~டεனσή ، MINA JOON ، raha8919 ، nafas mb ، pinkey_bear ، سسسس ، atena1 ، MissLone ، LIGHT ، دخمل ، Snow-Girl ، شیدا18 ، مهوش ، elmira12 ، kame ، mehrasa2012 ، شکوفه2 ، T A R A ، _mozhdeh_ ، اتنا 00 ، lady snow white ، fire girl ، I am the Queen ، بهاره 1377 ، AMIRESESI ، amir124 ، sama1 ، houman1342 ، sasa. ، ღdorsaღ ، AIDA7 ، maryana20 ، ERFAN.1 ، شکوه خوشگله ، ★MoRpHeUsS★ ، ♥مليكا♥ ، PARISA******** ، *mohadese* ، omidmj ، azary ، ...asall... ، AmItiSe ، آنیکا....... ، parham sh1 ، eri 5 ، R.t.R.d ، Mahdi m.g ، پارمیداnbp ، cute♥girl ، Bloom9877 ، ali547 ، hengameh_r
آگهی
مرسی عزیزم عالی بود
HeartHeart:من همون مر سده ی قبلی ام
پرسید به خاطر چه زنده هستی با این که دلم می خواست با تمام وجود داد بزنم به خاطر تو بهش گفتم به خاطر هی چیز پرسید پس به خاطر کی زنده هستی با این که دلم فریاد میزد به خاطر تو با بغض غمگین گفتم به خاطر هیچ کس ازش پرسیدم تو به خاطر چی زنده هستی در حالی که اشک تو چشاش جمع شده بود گفت به خاطر کسی که به خاطر هیچ زندست
پاسخ
 سپاس شده توسط Amir BF ، FrOzen あHeArt ، نیست در جهان
هه... بابا خوشگله...
پاسخ
 سپاس شده توسط FrOzen あHeArt ، نیست در جهان ، maede_shookool ، mehrasa2012
خواهش میکنم ولی عزیزم واسه چی بود؟Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط FrOzen あHeArt ، maede_shookool
من کلا این جوری ام اگه ناراحتت کردم ببخشید
پرسید به خاطر چه زنده هستی با این که دلم می خواست با تمام وجود داد بزنم به خاطر تو بهش گفتم به خاطر هی چیز پرسید پس به خاطر کی زنده هستی با این که دلم فریاد میزد به خاطر تو با بغض غمگین گفتم به خاطر هیچ کس ازش پرسیدم تو به خاطر چی زنده هستی در حالی که اشک تو چشاش جمع شده بود گفت به خاطر کسی که به خاطر هیچ زندست
پاسخ
 سپاس شده توسط FrOzen あHeArt ، نیست در جهان ، nafas mb
چه قدر زود ذوق مرگ میشهTongueBig Grin ابجیه گلمه منظورم نیست در جهان بود مرسی موسیو
عشق چیه مهمترین مسعله زندگی یا یه حرفه بی هوده ولی برایه بعضی ها اشک ولبخنده و برایه بعضیایه دیگه یه بازیه احمقانه عشق هیچ حد ومرزی نداره پکروم پتاتا یعنی هر چه با دا بادBig Grin

پاسخ
 سپاس شده توسط نیست در جهان ، maede_shookool
آگهی
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط FrOzen あHeArt ، نیست در جهان ، ★MoRpHeUsS★
25r3025r30 مرسی جالب بود.nky4xv
ﺧﯿﻠﯽ ﺑﺪﻩ

ﺁﺩﻡ ﺗﻮ ﯾﻪ ﺷﺮﺍﯾﻄﯽ ﻗﺮﺍﺭ ﺑﮕﯿﺮﻩ

ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﮐﺪﻭﻡ

ﺷﮑﻠﮏ ﻫﺎﯼ ﯾﺎﻫﻮ ﻣﺴﻨﺠﺮ ﻫﻢ

ﺑﯿﺎﻧﮕﺮ ﺍﺣﺴﺎﺳﺎﺗﺶ ﻧﺒﺎﺷﻪ.......
پاسخ
 سپاس شده توسط نیست در جهان
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinهر دفعه می خونمش هی خندم می گیره
پاسخ
 سپاس شده توسط نیست در جهان ، aliyahoo
وای خدا مامانم می گه ساکت شو انقدر نخند واقعا الان مردم از خنده25r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30

اگر در ايران به دنيا نيامده بوديم چهپ کاری بايد مي کرديم. من میدونم باید هر روز از کلمه حیوان استفاده نمی کردیTongue
عشق چیه مهمترین مسعله زندگی یا یه حرفه بی هوده ولی برایه بعضی ها اشک ولبخنده و برایه بعضیایه دیگه یه بازیه احمقانه عشق هیچ حد ومرزی نداره پکروم پتاتا یعنی هر چه با دا بادBig Grin

پاسخ
 سپاس شده توسط نیست در جهان

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  راه های فرار از کلاس
  مدرن ترین مدرسه دنیا ، مدرسه ای که کلاس ندارد + تصاویر
  راهنمایی برای کلاس آموزش فست فود در تهران
  درد دل های طنز یک دانش آموز تنبل با خدا+انشا
  زیباترین دختر دانش آموز +تصاویر
  جواب های خنده دار یک دانش آموز به سوالات امتحانی!
  به نظر شما حق این دانش آموز صفر است یا بیست ؟؟؟
  جالب ترین و عجیب ترین روش تنبیه دانش آموزان + عکس!!
  صنایع و فعالیت های دانش بنیان و دسته بندی آنها
  مدرسه اي كه دانش اموزان را مجبور به شست دشويي ميكنن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان