امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

الت پرستی بیا تو

Lightbulb 
كيش آلت پرستی یکی از فرقه های آیین هندو است که محلّ اصلی آن کشور هندوستان است. آیین هندو معتقد به صدها خدا و دارای صدها فرقه است که معروفترین خدایان آن برهما ، ویشنو و شیوا می باشد. شیوا بتی است با چهار دست که در حال رقصیدن است و نقش او در عالم ، فانی کردن و احیای مجدد است. شیوا پرستان ، به آلت جنسی شیوا ، که آن را لینگا یا نرینه می نامند ، عنایت ویژه داشته آن را هم می پرستند. آلت پرستان هندو مجسمه آلت مردانه را در معابد نصب می کنند و در خانه ها نگه می دارند و هر ساله مجسمه ی بسيار بزرگ و غول آسايي از آلت مردانه ساخته ، بر روي كاميوني سوار و در خيابان هاي دهلي (پایتخت هندوستان) به نمايش مي گزارند. معبد سومنات که بتخانه ای با چهار گنبد طلا و خزانه ای پر از جواهرات بود و توسّط سلطان محمّد غزنوی تخریب شد ، بتخانه آلت پرستان بود. گروهی از شیوا پرستان به نام لینگاوات همواره مجسمه ای از آلت مردانه را در کیف کوچکی به گردن می آویزند. گفته شده که این فرقه در گذشته برای لینگا انسان نیز قربانی می کرده است. در مقابل این فرقه مرد گرا ، فرقه شَکتی قرار دارد که برای زنان توجّهی ویژه دارد و در معابد آنها زنان جوان می رقصند ؛ این فرقه رقص و آواز وحشیانه و گوش خراش و حرکات جنون آمیز را برای تکامل روحی انسان لازم می داند.
در فرهنگ آلت پرستی برهنه بودن یک عمل پسندیده و ستوده است ؛ ولی حکومت هندوستان بنا به ملاحظات بین المللی ، اجازه چنین کاری را به آنها نمی دهد ؛ لکن بزرگان و به اصطلاح ، مقدّسین این فرقه، در معابدشان برهنه ، به شکل یوگیها می نشینند و مردم کاسه آب یا شیر به دست ، مقابل آنها صف می کشند تا آب یا شیر خود را با آلت آنها متبرّک کنند. همانگونه که هموطنان گاو پرستشان به مدفوع و ادرار گاو تبرّک می جویند ؛ و خوردن آن دو را باعث تطهیر درون می دانند ؛ و قابلمه به دست ، دنیال گاو راه می افتند تا مدفوع تازه آن را که از قداست بیشتری برخوردار است به دست آورند.
آلت پرستان، آلت مردانه را نماد حیات بخشی ، باروی و آفرينش مي دانند و و یک نحوه خالقیّت برای آن قائلند. لذا در بیان فلسفه مذهب خود می گویند : آلت تنها عامل حیات و زندگی است که حیات را به وجود آورده است ؛ و زندگی ما انسانها به وسیله ی آن ادامه می یابد پس باید آن را گرامی داشت.همان گونه که هموطنان گاو پرستشان گاو را مظهر رزّاقیّت شمرده تقدیس می کنند. براي اين گروه ، نمايش آلت مردانه نوعي نيايش و عبادت مذهبي است و تلقي جنسي از مراسم نيايش خود را كفر و توهين به مقدسات مذهبي خود مي شمارند.آلت پرستي همچنين در ژاپن , تايلند و ساير كشورهاي تحت تاثير آيين هاي هندو رواج دارد
]

الت پرستی بیا تو 1

پاسخ
 سپاس شده توسط dj erfan ، saye641 ، bita2000 ، Avril. ، ارشيا(دختر) ، الهه 1379 ، Interstellar ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، هلنا جون m ، سایه22 ، n♥e♥y♥m♥a♥r ، جیگیل ، Amir-al ، Shervin_ST ، ♥panisa♥ ، AMIR ALI 22 ، golbarg 284 ، Eros ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، DayanAH ، Volkan ، Nυмв ، atena2015
آگهی
یا خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
ممنون از پست عجیبت
◘بعضــــــــــیا نابـَــــــــن◘
♥تو فاز لاوَنــ♥
•مهم نیــــــــــ ـ ـــس باو بذا بِخوابَن..
بعضیــــــام مث ما شبـــا تنهـــــــــــایی○○
◘واسه خودشــــــــون میــــخونن لالایـــــــــی..
بعضیــــــام خوردن شکستــــ عشقی♥
نَدارن دیگه هیچ حســــــــــــــی و عشقیٍ!!
مَــــــــــــــــــــن ☻
یــــــــــــــــــــه آدم تــــــــــــــخس♠
بــــــــا
 یه عالمــــــــه بُغـــــــض
 منو♦هیشکی؛هیچی؛اینـــــجا آدمـ نَکَــــــــرد
 مــــــَن بَـــــدَم؛پس اصــــــن با من نگرد♣
پاسخ
 سپاس شده توسط neimar
:N56::N56::N56:عجب!!!چه چیزایی...شاخ در اوردم...
الت پرستی بیا تو 1[/php]
پاسخ
 سپاس شده توسط neimar
مردم دیووننAngry
آخه تو قرن 21؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو کجای جهان جا موندن اینا؟؟؟؟Dodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الت پرستی بیا تو 1

زندگیه من اختصاص داره به {ALLAH}

and I should say...
I really love
Muhammad
پاسخ
 سپاس شده توسط neimar

اينا روانيننننن ببببببببببببببببببببببخداااUndecided

پاسخ
 سپاس شده توسط neimar
واااااااااا شاخایی که در اوردم برم کوتاش کنم :N56:
پاسخ
 سپاس شده توسط neimar
آگهی
ما داريم به كجا كشيده ميشيم!!؟؟؟
دم از بازي حكم ميزني...!
دم از حكم "دل❤" ميزني...
پـــس به زبان قمار برايت مــي گويم…!
قــمار زندگــي را به كــسي با ختم كه"تــك"
"دل❤" را با "خشـت♦" بريد...
جريمه اش "يك عمر" "حـسرت" شد
باخت زيبايي بود…!!!
ياد گرفتم به "دل❤" "دل❤" نبندم
ياد گرفتم از روي "دل❤" حكم نكنم
"دل❤" را بايد "بــُر" زد...
==============================================
الت پرستی بیا تو 1
پاسخ
 سپاس شده توسط neimar
اره شنیده بودم ولی مطمن نبودم که مطمن شدم
الت پرستی بیا تو 1
پاسخ
 سپاس شده توسط neimar ، ℱΔℛNOOSℋ ℬOZORG
اینارو باید از سطح جهان جمع اوری کرد.......!!!

بعدشم دسته جمعی سوزوندشون!!!Big GrinTongue
سایه2 هستم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الت پرستی بیا تو 1

Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط neimar ، ℱΔℛNOOSℋ ℬOZORG
از این موجود دو پا هر کاری بر میاد Undecided
خیلی یادم نیست اما یه مستند درباره ی آیین های عجیب و غریب چند وقت پیش دیده بودم که یکیش همین بود و از مراسمشون هم فیلم برداری کرده بودند -_____-
پاسخ
 سپاس شده توسط neimar

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان