نظرسنجی: ازکدام موزیک بیشتر خوشتون اومد
من دختر ایرانم
سرمای خفته
let it go
من دختر ایرانم ،سرمای خفته
سرمای خفته ،let it go
let it go ، من دختر ایرانم
هر سه زیبا بودند
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

من دختر ایرانم بر روی میکس شده ی frozen

Heart 
با سلام
شاید بعضی با این انیمیشن اشنایی نداشته باشند
اما باید بگم که این اهنگ اصلی نیست

این هم اهنگ اصلی به زبان فارسی با نام ایرانی سرمای خفته یا به عبارتی let it go 

این اهنگ اصل اهنگ let it go

و در اخر هم بگید که از کدوم بیشتر خوشتان امده البته صد در صد اهنک اصلی زیبا تره
در پست های بعدی همین موزیک رو به زبان های مختلفی ازجمله برزیلی ، فرانسوی و 10 ها زبان دیگه می گذارم برای دیدن کلیپ ها روی عکس ها کلیک کنید

پاسخ
 سپاس شده توسط Sмιle ، Berserk ، pinkie pie ، یزدان شیر ، Parisa 78 ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، رکسانااااا ، ℙ@я☤ᾔ@ℨ ، armina74
آگهی
ممنونSmile
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دختر ایرانم بر روی میکس شده ی frozen 1

پاسخ
 سپاس شده توسط Parisa 78
اصلیش قشنگ تره...Heart

let it go
پاسخ
 سپاس شده توسط Parisa 78
ممنون من هرروز این اهنگو گوش می دم وبعد خودم رو پیدا میکنم ناراحتی هامو فراموش می کنم 
کسی که این اهنگو خونده اسمش ایدا س Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط Parisa 78
(22-08-2014، 0:25)pinkie pie نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون من هرروز این اهنگو گوش می دم وبعد خودم رو پیدا میکنم ناراحتی هامو فراموش می کنم 
می دونم توی یوتیوپ خونده من توی اپارات دیده بودمش اون کانالی که اینو گذاشته بود اسمش خوشملا بود گروه دی دی ار پی یعنی
ddrp

همین الان که پای فلش خورم دارم دختر ایرانم رو گوش می کنم و با هاش می خونم
پاسخ
 سپاس شده توسط Parisa 78
مرسی...اصلیش قشنگ تره...این آهنگو اگه اشتباه نکنم آواژه هم دوبله کرده...اون دقیقا معنی زبان اصلشه از این دوتای دیگه م که دوبله شدن قشنگ ترهBlushBlush
من دختر ایرانم بر روی میکس شده ی frozen 1چطوره؟؟کار خودمه ها!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط Parisa 78
آگهی
خیلی خوب بود
اگه تونستی 6 بار بگی شیش سیخ کباب سیخی شیش هزار
پاسخ
 سپاس شده توسط Parisa 78
(22-08-2014، 23:02)fateme-volleyball نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی...اصلیش قشنگ تره...این آهنگو اگه اشتباه نکنم آواژه هم دوبله کرده...اون دقیقا معنی زبان اصلشه از این دوتای دیگه م که دوبله شدن قشنگ ترهBlushBlush
اگه منظورتون اهنگ دوبله ی فارسیشه باید بگم که گلوری دوبله کرده Blush
پاسخ
 سپاس شده توسط Parisa 78
(22-08-2014، 21:56)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 0:25)pinkie pie نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

می دونم توی یوتیوپ خونده من توی اپارات دیده بودمش اون کانالی که اینو گذاشته بود اسمش خوشملا بود گروه دی دی ار پی یعنی
ddrp

همین الان که پای فلش خورم دارم دختر ایرانم رو گوش می کنم و با هاش می خونم
من خودم از یوتیوب دالنود کردم و فهمیدم این اسمشه.تازه اون موقع هم اپارت نداشتش
پاسخ
 سپاس شده توسط Parisa 78
ممنون
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان