امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کيه‌ليني: از رفتن کونته شوکه شدم

مدافع ملي‌پوش ايتاليا اعلام کرد از رفتن آنتونيو کونته از يوونتوس شوکه شده اما با سرمربي جديد به قهرماني‌هايشان ادامه مي‌دهند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کيه‌ليني: از رفتن کونته شوکه شدم 1

کونته سه سال سرمربي يووه بود و با اين تيم سه قهرماني پياپي در کالچو کسب کرد. او چندي پيش به خاطر برخي اختلاف سليقه‌ها با سران بانوي پير اين تيم را ترک کرد و هنوز هم هدايت هيچ تيمي را عهده‌دار نشده است.

به نقل از فارس، کيه‌ليني در اين زمينه گفت: به هيچ وجه انتظار نداشتم کونته از يوونتوس برود. من در تعطيلات بودم. صبح صحبت‌هايي در اين زمينه شنيدم و همه چيز در عصر مشخص شد و کونته يوونتوس را ترک کرد. شوکه شدم اما بايد به آينده فکر کرد. ماسيميليانو آلگري به يوونتوس آمده و همه ما مي‌خواهيم با او به قهرماني‌هايمان ادامه دهيم.

وي افزود: بازيکنان جديدي خريديم و هواداران هم همواره ما را تشويق مي‌کنند. تيم ما قهرمان سه دوره پيش ليگ ايتاليا است. آلگري هم مربي با تجربه‌اي است. حضور او مي‌تواند تيم ما را غير قابل پيش بيني‌تر از قبل کند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کيه‌ليني: از رفتن کونته شوکه شدم 1

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کونته: بازیکنانم قهرمان اصلی میدان بودند
  دوست ندارم جای دختر یا همسر آنتونیو کونته باشم
  حرکت جنجالی کونته بعد از حذف از کوپا ایتالیا
  عصبانیت کونته؛ یوونتوس باید مودب تر باشد!
  تقلب لوئیس سوارز برای رفتن به سری
  کنسیسائو جانشین کونته در اینتر می‌شود!
  طفره رفتن مدیرعامل استقلال از ماجرای کلاهبرداری مجازی!
  طرفدارهای استادیوم‌رفتن زن‌ها حاضرند خواهر و مادر خودشان هم استادیوم بروند؟
  رفتن نیمار به پاری سن ژرمن جدی است
  کروس: همه از رفتن آنچلوتی ناراحت شدیم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان