امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

صادقيان: آندو نشان داد که روح بزرگي دارد

پيام صادقيان که به گواه اکثريت کارشناسان جز استعدادهاي درخشان فوتبال ايران است در انتخاب بهترينهاي فوتبال ايران در فصلي که گذشت نتوانست از آندورانيک تيموريان پيشي بگيرد اما اين براي پيام پايان کار نيست و او قطعاً اهداف بزرگي در سر دارد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صادقيان: آندو نشان داد که روح بزرگي دارد 1
در مراسم بهترينهاي ليگ هنگام معرفي بهترين بازيکن فصل هنگامي که آندو اسم خودش را شنيد دست پيام را هم گرفت تا اور را با خودش به جايگاه ببرد اين حرکت آندو نه تنها يک حرکت جوانمردانه بود بلکه پيام را هم به واکنش وا داشت و در همين رابطه صادقيان با خبرنگار "ورزش سه" مي گويد: آندو بازيکن بزرگي است و حضور در 2جام جهاني و ليگ برتر انگلستان نشان دهنده اين حقيقت است اما او علاوه بر اينکه بازيکن بزرگي است بايد بگويم که روح بزرگي هم دارد و با حرکتي که در مراسم انجام داد اين را ثابت کرد.

هافبک تهاجمي پرسپوليس در ادامه مي گويد:از همه کساني که من را شايسته اين دانستند که جز بهترينهاي ليگ باشم و به اين مراسم دعوت شوم تشکر مي کنم،من اين را مي دانم که در ابتداي راه هستم و تا رسيدن به قله موفقيت بايد تلاش زيادي بکنم و مطمئن هستم که با کمک خدا و تلاش خودم و حمايت هواداران به هدفم که بازي در بالاترين سطح فوتبال جهان است مي رسم.

صادقيان جوان که حالا مثل با تجربه ها حرف مي زند در پايان مي گويد:هدف من موفقيت شخصي نيست و موفقيت تيمي اولويت من است، من بر اين باورم که موفقيت من در گرو موفقيت تيم است و اميدوارم در اين فصل با درايت آقاي دايي و حمايت هواداران بي نظيرمان و تلاش خود بازيکنان بتوانيم به مقامي که شايسته نام پرسپوليس است برسيم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صادقيان: آندو نشان داد که روح بزرگي دارد 1

پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  قدوس برای لیورپول خط و نشان کشید!
  خط و نشان لوئیس انریکه برای تیم ملی ایتالیا(عکس
  سیمئونه: می دانستم این باشگاه آینده بزرگی دارد
  طارمی: ما برای نشان دادن شخصیت خود جنگیدیم
Subarrow مطهری: پرسپولیس ژن قهرمانی دارد
  چاگو: فولاد کیفیت لازم برای صعود را دارد
  خط و نشان سرمربی الریان برای بازی با پرسپولیس بعد از تساوی با گوا
  پنجعلی: پرسپولیس توانایی قهرمانی در آسیا را دارد
  کارشنکی AFC علیه تیم‌های ایرانی ادامه دارد
  AFC: احتمال تغییر میزبان‌ها به یک شرط وجود دارد

پرش به انجمن: