امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عصبانيت گوارديولا از خشونت حريف تدارکاتي

سرمربي باواريايي‌‌ها تاکيد کرد از رويکرد حريف تدارکاتي شاگردانش در اردوي پيش فصل آمريکا راضي نبوده است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عصبانيت گوارديولا از خشونت حريف تدارکاتي 1

به نقل از تسنيم، باواريايي‌ها در شرايطي در اين بازي باختند که در نيمه دوم آن بازيکنان تيم آل استار تکل‌‌ها و خطاهاي خشني روي شاگردان پپ گوارديولا انجام دادند، از جمله 2 تکل خشني که توسط اوسوالدو آلونسو و ويل جانسون به ترتيب روي پاي ژردان شاقيري و باستين شواين‌اشتايگر صورت گرفت.

پپ گوارديولا که به نظر مي‌رسد از رويکرد بازيکنان آل استارز ناراضي و عصباني است، چندين بار در حال فرياد زدن بر سر کالب پورتر، سرمربي آل‌استارز مشاهده شد و همچنين در پايان بازي از دست دادن با وي خودداري کرد.

گوارديولا اما ادعا کرد با همتايش در تيم حريف دست نداده است چون او را نديده است. وي در گفت‌وگو با نشريه يو‌اس‌اِي تودي آمريکاي اظهار داشت: من او را نديدم. ما تلاش کرديم که به قوانين بازي احترام بگذاريم و همچنين تلاش بازيکنانم را تحسين مي‌کنم.

گوارديولا افزود: اين وظيفه من نيست که نگران تکل‌هاي بازيکنان حريف باشم. اين مسئوليت شخص ديگري است هرچند من بعيد مي‌دانم که او به مسئوليتش عمل کرده باشد.

پورتر هم در واکنش به اظهارات گوارديولا و اتفاقاتي که در جريان بازي رخ داد، عنوان کرد: اين تنها بخش کوچکي از بازي بود و واقعاً هيچ دليلي وجود ندارد که من بخواهم درباره‌اش حرفي بزنم. مربيان عصباني مي‌شوند. همان طور که گفتم اين بازي آن قدر نکات مثبت داشت که بخواهيم درباره آنها حرف بزنيم ومن نمي‌خواهم جنجال بسازم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عصبانيت گوارديولا از خشونت حريف تدارکاتي 1

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عصبانيت شديد بازیکنان پرسپولیس از گلر استقلال
  احتمال بازگشت گوارديولا به بارسلونا!
  ريبري:زير نظر گوارديولا،بازيکن بهتري شده ام
  گوارديولا در رفراندوم ايالت کاتالونيا(عکس)
  آموخته هاى گوارديولا از شكست مقابل رئال مادريد!
  عصبانيت بازيکنان کورنيا از خوشحالي مارسلو
  عصبانيت امير قلعه‌نويي در 9 فريم (عکس خخخ قیافه رو)
  دانته: همه از گوارديولا تقليد مي‌کنند
  رومينيگه و حل اختلاف پزشک بايرن و گوارديولا
  تلاش رومنيگه براي حل اختلاف پزشک‌بايرن و گوارديولا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان