امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هيگواين: پيشنهاد مسي را رد کردم

ستاره آرژانتيني ناپولي مي گويد که ليونل مسي از او خواست تا به بارسلونا برود اما او پاسخ منفي به اين پيشنهاد داد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هيگواين: پيشنهاد مسي را رد کردم 1

به نقل از ايسنا، هيگواين با ليونل مسي زوج خوبي را در خط حمله تيم ملي فوتبال آرژانتين در جام جهاني 2014 برزيل تشکيل داده بود. پيش بيني مي شد که ليونل مسي بتواند او را به حضور در بارسلونا متقاعد کند اما به نظر مي رسيد که هيگواين علاقه اي براي پيوستن به بارسلونا ندارد.

او در گفت و گويي که با روزنامه گاتزتا دلو اسپورت ايتاليا داشت، گفت: ليونل مسي تلاش کرد تا من را متقاعد به پوشيدن پيراهن بارسلونا کند اما من اصلا قصد نداشتم به اين تيم بروم. در جريان جام جهاني گفتم که مي خواهم تنها به جام جهاني فکر کنم و تمرکز را روي اين مسابقات گذارم. در آن هنگام اصلا احساس نگراني و يا اضطراب نداشتم.

او ادامه داد: مسي من را از ريز و درشت باشگاه بارسلونا خبردار کرد. سخنان او من را خوشحال کرد چرا که توجه باشگاه بزرگي چون بارسلونا هر بازيکني را خوشحال مي کند. بدون شک هر بازيکني آرزوي همبازي شدن با بازيکني بزرگ چون مسي را دارد، اما اين بدين معنا نيست که من دوست داشتم به بارسلونا بروم.

هيگواين در پايان سخنان خود با شوخي گفت: اگر مسي به ناپولي مي آمد بسيار خوب مي شد!

هيگواين پس از چند سال حضور در رئال مادريد سرانجام از اين تيم جدا شد تا پيراهن ناپولي را بر تن کند. او در نخستين فصل حضورش در اين تيم موفق شد که قهرماني جام حذفي ايتاليا شود. رسانه ها خبر دادند که بارسلونا با 80 ميليون يورو هيگوآين را جذب کند اما در نهايت آبي-اناريها لوئيس سوآرس اروگوئه اي را جذب کردند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هيگواين: پيشنهاد مسي را رد کردم 1

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زلاتان: از قصد روی آسپیلیکوئتا خطا کردم
  مسی: بهتر بود درباره سوارز سکوت می‌کردم
  من تیمو ورنر را راضی کردم بیاید چلسی
  ناظمی: اسامی مربیان بزرگی که در فوتبال مطرح کردم تخیل نبود
  قلعه‌نویی: به خاطر تعهدی که داشتم پیشنهاد تیم ملی را رد کردم
  امری: باید شخصیت نیمار را درک می‌کردم
  جان تری: درباره تورس اشتباه می‌کردم
  کیوان رضایی: دوپینگ کردم و پشیمان نیستم!
  دارنده ۹ طلای جهان و المپیک: با عسل و خاویار دوپینگ می‌کردم!
  دی ماریا: ثابت کردم که شایستگی پیراهن رئال را دارم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان