امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شما چه فیلمی رو به مـا پیشنهاد میکنیــد ؟(باز هم آپدیت جدید (:)

Total Recall
فیلمی علمی- تخیلی است که بر اساس فیلمی محصول سال 1990 با همین نام و داستان کوتاه منتشر شده در سال 1966 توسط فیلیپ. کی. دیک، ساخته شده است. برخلاف نسخه سال 1990، نسخه جدید فیلم همانند داستان کوتاه سال 1966 صحنه های سیاسی زیادی دارد. کارگردانی Total Recall را لن وایزمن به عهده دارد و نیز توسط مارک بمبک، جیمز واندربیلت و کرت ویمر نوشته شده است. این فیلم قرار است سوم آگوست 2012 در ایالات متحده و کانادا اکران شود.

یورو آمریکا (آمریکا و انگلیس سابق) و نیو شانگهای (چین سابق) در زمان آینده برای قدرت سیاسی می جنگند. یک کارگر ساده یک کارخانه (کالین فارل) که از کابوس های شبانه رنج می برد، مشکوک می شود که او یک جاسوس است که حافظه و شخصیتش، پاک و عوض شده است- البته نمی داند که برای کدام طرف جنگ کار می کند و حافظه از دست رفته اش چقدر مهم خواهد بود. چیزی که برای او مهم است این است که با زن جوانی که طرفدار آزادی است (جسیکا بیل) همکاری کند تا سیستم سیاسی کشورش، یورو آمریکا، را که توسط رئیس جمهور ویلاس کوهیگن (برایان کرانستون) و دولتش اداره می شود و شرایط سختی را برای مردم فراهم کرده اند، عوض کنند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما چه فیلمی رو به مـا پیشنهاد میکنیــد ؟(باز هم آپدیت جدید (:) 7

پاسخ
 سپاس شده توسط Mohammad 77 ، S R U H ، βΑllεяiηΑ♡
آگهی
یادش بخیر |:

بچه بودیم چه حالی میکردیم باهاش !

1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s6.uplod.ir/i/00402/vlgnkwogvtja.jpg

2

http://s6.uplod.ir/i/00402/wozcfu0mw2ib.jpg

اینم قسمت آخرش 3 cry girl

http://s6.uplod.ir/i/00402/8bhfoh1uhvtk.jpg
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohammad 77 ، | NEON DEMON | ، T A R A ، βΑllεяiηΑ♡
دوستان فقط اسپم ندید

توضیح مختصر رو هم که گفتم ..

و یه عکس با لینک مستقیم از پوستر رو هم گفتم ..

اینا الزامی بود ((:

شب خوش تا فردا .. (:
پاسخ
 سپاس شده توسط | NEON DEMON | ، S R U H ، T A R A ، βΑllεяiηΑ♡
نام فیلم :
The Host
میزبان
تاریخ اکران :
۲۹ مارچ ، ۲۰۱۳
کارگردان :
Andrew Niccol
اندرو نیکول
نویسنده :
Stephenie Meyer ( نویسنده رمان )
استفنی میر
Andrew Niccol
اندرو نیکول
بازیگران :
Saoirse Ronan
ساویرس رونان
Max Irons
مکس ایرونز
Jake Abel
جک ابل
و…
سبک فیلم :
اکشن – ماجراجویی
درجه بندی سنی :
PG-13 (مناسب برای افراد بالای ۱۳ سال)
مدت زمان :
۱۲۵ دقیقه

موجوداتی بیگانه کره زمین را به تصرف خود درآورده اند و همچنین خود نیز در بدن انسان ها به عنوان میزبان قرار گرفته اند. در این شرایط یک روح بیگانه در بدن دختری به نام ملانی استرایدر قرار میگیرد و…

http://www.upload7.ir/imgs/2014-08/60751110032062215284.jpg

پاسخ
 سپاس شده توسط T A R A ، S R U H ، Mohammad 77 ، βΑllεяiηΑ♡
ومپایر دایرس ویا  ازگر سریالی با قسمت کم میخواید twilight
یا سریال قبول میکنم
یکی دوتا میخوام سیا مث برف...^_^

پاسخ
 سپاس شده توسط Mohammad 77 ، βΑllεяiηΑ♡ ، mahkame
استاروارز رو بهتون توصيه نميكنم.اون واه ي امريكايي ها يك توستابژيه به ياد موندينه ولي واسه ما نه

(08-08-2014، 0:32)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2014، 0:27){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتي اين تاپيك رو ديدم خوشحال شدم.فكرنميكردم كه تو فلش خور كسي اهله فيلم و سريال كابلي باشه
game of thertones  breaking bad   the walking dead   sons of anarchy  family guy   big bang how i meet your mather va......

همه ي اين بالايي ها از سريال هاي فوق العاده زيبان.بهتون پشنهاد ميكنم نگاشون كنين

شما که اهل سریالی پیشنهاد میکنم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
supernatural و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
arrow و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
under the dome رو ببینی !
همشون رو ديدم ((: ولي اين 3تا در مقابله اون بالايي ها جوجن
پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock ، Mohammad 77 ، βΑllεяiηΑ♡
آگهی
||برنده 5 جایزه و 4 نامزدی از مراسم معتبر ||توضیحات: تماشای این فیلم برای افراد زیر 13 سال توصعه نمیشود
http://8pic.ir/images/sydlhloqkhvr1b73aa8d.jpg
نام : Insidious 1
محصول : 2010 آمریکا
ژانر :  هیجانی - ترسناک
کارگردان :  James Wan
نویسنده :  Leigh Whannell
بازیگران :

Patrick Wilson, Rose Byrne, Ty Simpkins

خلاصه فیلم :
خانواده ای به همراه یک بچه به خانه ای نقل مکان می کنند که اشباحی شیطانی در آن وجود دارد. طولی نمی کشد که پسر خانواده توسط آن ها تسخیر می شود …

.
.
سطح فیلمش خوبه و از خیلی از فیلمهای ترسناک سر تره ..

(08-08-2014، 2:46)سلنافن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ومپایر دایرس ویا  ازگر سریالی با قسمت کم میخواید twilight
یا سریال قبول میکنم
قبول میکنم رو خیلی کش میدن cong497
پاسخ
 سپاس شده توسط an idiot ، βΑllεяiηΑ♡
امروز من فیلم tactical force رو براتون پیشنهاد میکنم :4chs:

http://8pic.ir/images/rvjf2rsjby1sk7jhz21e.jpg

خلاصه از زبان خودم v: : یه گروه پلیس میرن برای دستگیری یه گروه دزد ها که انفاقات جالبی میفته |: 25r30

فیلم ساخت امریکا 2012 |:
پاسخ
 سپاس شده توسط an idiot ، βΑllεяiηΑ♡
پ چرا من همه اینارو دیدم؟cry girl

الان براتون چنتا میزارمBig Grin
Channel
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohammad 77 ، CTG ، βΑllεяiηΑ♡ ، Aesthetic
به هیچ وجه ارزش نگاه کردنو نداره ..
http://8pic.ir/images/bfz7wryivnmxp133zl1s.jpg
نام : This Is the End
محصول : 2013 آمریکا
ژانر : کمدی , فانتزی
کارگردان : Evan Goldberg, Seth Rogen
بازیگران :
James Franco, Jonah Hill, Seth Rogen

اصلا ...
پاسخ
 سپاس شده توسط † αƖιєη † ، βΑllεяiηΑ♡

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آخرین فیلمی که دیدین چیه ؟؟
Video بهترین و بدترین فیلمی که دیدی چی بود ؟
  ۱۰ فیلمی که هرگز باور نمی‌کنید بر اساس داستان‌ها و اتفاقات واقعی ساخته شده‌اند!!
  نتفلیکس فیلمی براساس قایقران مشهور استرالیایی می سازد
  یونیورسال فیلمی درباره بدلکاری با بازی رایان گاسلینگ و کارگردانی دیوید لیچ می‌سازد
  فیلمی ترسناک با بازی جورج کلونی پس از 40 سال اکران می شود!
  نسخه جدید The Godfather Part III با تدوین و پایان‌بندی جدید اکران می‌شود
  تریلر جدید فیلم No Time to Die فردا منتشر خواهد شد؛ انتشار پوستر جدید
  ستاره « جنگ ستارگان »: هیچکس به من پیشنهاد بازیگری نمی دهد!
  دستمزد نجومی تام کروز برای بازی در فیلمی که در فضا فیلمبرداری خواهد شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان