امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ستاره « جنگ ستارگان »: هیچکس به من پیشنهاد بازیگری نمی دهد!

ستاره « جنگ ستارگان »: هیچکس به من پیشنهاد بازیگری نمی دهد! 1
«دیزی ریدلی» بازیگر بریتانیایی می‌گوید پس از بازی در فیلم‌های «جنگ ستارگان» برای یافتن نقش بعدی خود دچار مشکل شده است. ریدلی در این چندگانه که دسامبر سال گذشته با «ظهور اسکای‌واکر» به پایان رسید، نقش «ری» را بازی کرد، اما می‌گوید در ابتدای سال ۲۰۲۰ پیشنهادهای بازیگری اندکی دریافت کرده است.

ریدلی در مصاحبه با «اینترتینمنت ویکلی» می‌گوید: «عجیب اینکه در ابتدای سال هیچ اتفاقی نیفتاد. با خود گفتم: «وای! هیچ‌کس نمی‌خواهد مرا استخدام کند.»… در ابتدای سال برای بازی در نقش‌های اول چندین پروژه تست بازیگری دادم اما هیچ‌یک از آن‌ها را به دست نیاوردم.»

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، ریدلی در ادامه می‌گوید پس از این کشمکش‌ها وارد قرنطینه شده و سرانجام از «جنگ ستارگان» عبور کرده است: «اینکه مجبور بودم آرام بگیرم از نظر روانی برای من مفید بود زیرا [«جنگ ستارگان»] مسئله‌ی مهمی در زندگی من بود.»

ریدلی اخیراً در بازی ویدیویی «دوازده دقیقه» (Twelve Minutes) صداپیشگی کرده و در فیلم «بابا یاگا» (Baba Yaga) نیز در کنار «کیت وینسلت»، «جنیفر هادسون» و بسیاری دیگر به صداپیشگی بازخواهد گشت. او جدا از «جنگ ستارگان» در سال ۲۰۱۷ در فیلم معمایی «قتل در قطار سریع‌السیر شرق» ظاهر شد و در سال ۲۰۱۸ در فیلم «پیتر خرگوش» صداپیشگی کرد.

او فیلم «آشوب مدام» با بازی «تام هالند» را هم روی پرده خواهد داشت. فیلمبرداری این پروژه در سال ۲۰۱۷ به پایان رسیده اما ضبط مجدد بعضی از صحنه‌ها اکرانش به ژانویه ۲۰۲۱ موکول کرده است.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شما چه فیلمی رو به مـا پیشنهاد میکنیــد ؟(باز هم آپدیت جدید (:)
  جیک جیلنهال احتمالا ستاره اصلی فیلم Ambulance مایکل بی خواهد بود
  کلویی گریس مورتس ستاره سریال The Peripheral شبکه آمازون خواهد بود
  هالک ستاره ترامپ در هالیوود را تخریب کرد
  آلن ریچسون ستاره سریال Jack Reacher خواهد بود
  کیرا نایتلی ستاره سریال درام تازه شرکت اپل خواهد بود
  ستارگان سینما بازیگران « گوتی » ریدلی اسکات شدند!
  تام کروز اجازه نمی دهد هیچ بازیگری در کنارش بدود!
  ستاره سریال « تئوری بیگ بنگ » از دلایل جدایی اش از این سریال گفت!
  نام 9 ستاره ای که قرار بود به جای تام کروز در « چشمان کاملا بسته » بازی کنند فاش شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان