امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شما چه فیلمی رو به مـا پیشنهاد میکنیــد ؟(باز هم آپدیت جدید (:)

تصور کنید چشماتونو باز می کنید و می بینید که تو یه تابوت چند متر زیر خاک هستید.چه حسی بهتون دست میده. مسلما اگه خیلی شجاع باشید نهایتش سکته نمی زنید. من که واقعا تو جاهای تنگ و تاریک و جاهایی که فضا بسته است نفسم بند میاد و اعصابم به هم میریزه.حتی توی چادر و کیسه خواب .وای به حال اینکه زنده به گور هم بشم. فیلم buried  (مدفون شده) تنها یک بازیگر داره و یک لوکشین. یکی از فیلم های خوبیه که این اواخر دیدم.داستان مردیه به نام پاول کونری با بازی رایان رینولد که چشم باز می کنه و می بینه که تو یه تابوت دفن شده. قضیه ازین قراره که پاول یه راننده معمولیه که با کامیونش از عراق رد میشه ولی تروریست ها بهش حمله می کنند. بعد از هوش میره و تو تابوت چشم باز می کنه. تروریست عراقی اونو با یه موبایل وچراغ قوه و داروهاش تو تابوت گذاشته. تو تماسی که تروریست عراقی با پاول میگیره ازش 5 میلیون می خواد تا آزادش کنه. باز این آمریکایی ما مسلمونا رو تروریست نشون دادند. بابا یکی نیست به اینا بگه که بین تمام دین ها،نژادهاو کشورها آدم خوب و بد هست. دلیل نمیشه که همه ی مسلمونا تروریست باشند. تو این فیلم هم یک عراقی این بلاها رو سر آمریکاییه میاره.جالبه که تروریسته به پاول میگه که شما به کشور ما حمله کردید. پاول هم هی بهش میگه من نظامی نیستم. ولی کو گوش شنوا. مخاطب تو فیلم همراه با شخصیت اصلی پیش میره. نه چیز بیشتری میدونه و نه از آینده خبر داره. پل با موبایل به همه جا زنگ می زنه تا کمک بگیره ولی اولش کسی توجه نمی کنه. به زن و بچه اش زنگ می زنه ولی اونا جواب نمی دن و میره رو پیغام گیر.زنگ می زنه به زن سابقش ولی با اون دعوا می کنه. به محل کارش زنگ می زنه ولی مفهمه که اونا برای اینکه که پول بیمه اش رو ندن ازکار اخراجش کردند . با مسئول نجات گروگانهای آمریکایی تو عراق صحبت می کنه و کمی امیدوار میشه. تو تابوت با مار درگیر میشه.یه بار میخواد خود کشی کنه.انگشتشو بنا به درخواست تروریست می بره و فیلمشو تا یوتیوب می ذاره. دست آخر هم به زیبایی مرگش به تصویر کشیده میشه.فیلم حرفای زیادی برای گفتن داره. اینکه جون سربازای آمریکایی که تو عراق و افغانستان برای دولتمرداشون مهم نیست چون کسی از مقامات حاضرنمیشه  به پرداخت حتی یک میلیون دلار به تروریست ها در قبال آزادی پاول .نکته بعدی اینه که قبلا گفتم، تروریست نشون دادن مسلمونا. این فیلم حتی روابط خانوادگی آمریکایی ها رو هم زیر سوال می بره.حتما اگه فیلمو تا الان ندیدید برید ببینید. مطمئنا شما هم با نظر من موافق خواهید بود که فیلم متفاوتی روتجربه کردید.شما در طول فیلم مرتب خودتون  رو جای پاول می ذارید. بازی رایان رینولد خوب و قابل قبوله. فیلمبرداری و نور پردازی حرفه ای است و کارگردان رودریگو کورتس کارشو به خوبی بلد بوده و فیلمنامه زیرکانه فیلم رو خوب به تصویر کشیده.من به فیلم نمره 19 رو میدم.تو سایت IMDb امتیاز فیلم 7.1 هست وزنده محصول کشور آلمان ولی زبان فیلم انگلیسی بود. امیدوارم از دیدن فیلم لذت ببرید.

"نام فیلم: "مدفون"

ژانر: درام - هیجان انگیز

سال ساخت: 2010

کارگردان: رودریگو کورتز

بازیگران: رایان رینولدزر

رتبه در IMDB (از 10) : 7.6رتبه در Rotten Tomatoes (از 100) : 86

فک کنم آقای mohamad77 گفته باشن حد اقل یک توضیح کوتاه بدید !

۱۲ سال بردگی / ۱۲ Years a Slave

تاریخ اکران : ۸ نوامبر ۲۰۱۳ 

/ مدت زمان : ۱۳۴ دقیقه

ژانر : / درام /

کارگردان : Steve McQueen

نویسندگان:  John Ridley و Solomon Northup

برخی از ستارگان: Chiwetel Ejioforو Michael K. Williamsو Michael Fassbender

خلاصه داستان: در قبل از جنگ ایالات متحده، سلیمان، یک مرد سیاه پوست آزاد که از شمال ایالت نیویورک است، ربوده شده و به بردگی فروخته شد

پاسخ
 سپاس شده توسط Mohammad 77 ، βΑllεяiηΑ♡ ، ოօჩἶ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: شمــــا چه فیلمی رو به ما پیشـــنهـاد میــکــنـید ؟؟؟ - ρяіηcεss~Αιοηε - 16-08-2014، 23:08

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آخرین فیلمی که دیدین چیه ؟؟
Video بهترین و بدترین فیلمی که دیدی چی بود ؟
  ۱۰ فیلمی که هرگز باور نمی‌کنید بر اساس داستان‌ها و اتفاقات واقعی ساخته شده‌اند!!
  نتفلیکس فیلمی براساس قایقران مشهور استرالیایی می سازد
  یونیورسال فیلمی درباره بدلکاری با بازی رایان گاسلینگ و کارگردانی دیوید لیچ می‌سازد
  فیلمی ترسناک با بازی جورج کلونی پس از 40 سال اکران می شود!
  نسخه جدید The Godfather Part III با تدوین و پایان‌بندی جدید اکران می‌شود
  تریلر جدید فیلم No Time to Die فردا منتشر خواهد شد؛ انتشار پوستر جدید
  ستاره « جنگ ستارگان »: هیچکس به من پیشنهاد بازیگری نمی دهد!
  دستمزد نجومی تام کروز برای بازی در فیلمی که در فضا فیلمبرداری خواهد شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان