امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شما چه فیلمی رو به مـا پیشنهاد میکنیــد ؟(باز هم آپدیت جدید (:)

(22-11-2018، 21:46)₉ ŞÂĤÂÑƊ ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-11-2018، 14:44)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-11-2018، 13:12)₉ ŞÂĤÂÑƊ ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-11-2018، 12:51)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-11-2018، 12:38)₉ ŞÂĤÂÑƊ ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما به جاش فوتبال میبینیم Telegh_41 خیلیم راه سالم تریه . این فیلما واقعا چندش اورن و اکثرا منطقی هم پشتش نیست فقط باید بترسی :|

چرا میخای همه چیو منطقیش کنی؟ اکثثره چیزا الان بی منطقه ولی طرف دوسشون داره مگه اینجا ادبیاته ک همه چیو ب حکمت و منطق و فلسفه ربطش میدی!؟

خب آدم فیلم میبینه که یچی ازش یاد بگیره دیگه :| بعدشم کی گفته که اکثر چیزا الان بی منطقه :| من نمیگم که نبینید فقط بنظرم کسایی که از اینجور فیلما خوششون میاد یه مرضی دارن قطعا
درس صحبت کن
هرکسی یه سلیقه ای داره ک صددرصد اسمش مررررض نیس:/
مریض اونیه ک بخواد از ترس تا یه هفته نخابه ن مثه ما ک نمیترسیم!!! بعضیاش اتفاقا خیلیم بی مزن

چیزی نگفتم که :|
اونوقت سلیقه ی شما اینه که پوست ادما رو بکنن و زجرکششون کن و شما هم حال کنید ؟ :|
ترسیدن یه چیز عادیه ، آدمای نرمال وقتی از یه چیزی میترسن دیگه دنبالش نمیرن نه اینکه ازش لذت ببرن . مشخصا این فیلما تاثیر خیلی بدی رو ذهن ادم میزارن چه بصورت مستقیم چه غیر مستقیم.
تا وقتی اینهمه فیلم خوب هست با کلی انرژی مثبت و افکار زیبا چه نیازی به ترسیدن و صحنه های منزجر کننده هست ؟

سهنده عزیز کی گفته ما بکش بکش و پوست کندن میبینیم؟ من خودم بشخصه فقط احضار روح و کلا جنگیری و اینا میبینم دیگه نهایت کاریم ک تو این فیلما میکنن در گامبی میخوره بهم یا مثلا درا هی رو دختره بسته میشه بعد تو از ته دل یه جیغه فرابنفش میکشی (: ...باور کن همین(:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Vibe
پاسخ
آگهی
خب فیلم و واسه دیدن میسازن دیگه چرا اینجوری میکنید؟! همه، همه جور فیلمی میبینن نه صرفا فقط یه ژانر. این چه بحث بی مزه ایه الان Dodgy

بیخیال!

صفحه اول نوشته بود سریالم پیشنهاد کنید .خب حالا سریال

Sherlock : یکی از بهترین سریالاست . فکر کنم همه تماشا کردیم . هر کسی هم که ندیده بهش پیشنهاد میکنم ببینه .

شما چه فیلمی رو به مـا پیشنهاد میکنیــد ؟(باز هم آپدیت جدید (:) 25

Vikings : سریال قشنگیه

Friends : یه سریال کمدی با حال

فعلا اینا باشه تا بعد
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr. Potato Head
فیلم خوب ببینیم (:

500 days of summer

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مخصوص شکست عشقی خورده ها ((:
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
پاسخ
(23-11-2018، 13:11)₉ ŞÂĤÂÑƊ ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فیلم خوب ببینیم (:

500 days of summer

واااااااااااییی سهند من اینو دیدم و هیچی ازش نفمیدم خیلی مسغره بود مخصوصا اونجا ک تهش دختره ازدواج کرده میاد سر قرار پیش پسره Dodgy Exclamation
Vibe
پاسخ
(23-11-2018، 14:20)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-11-2018، 13:11)₉ ŞÂĤÂÑƊ ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فیلم خوب ببینیم (:

500 days of summer

واااااااااااییی سهند من اینو دیدم و هیچی ازش نفمیدم خیلی مسغره بود مخصوصا اونجا ک تهش دختره ازدواج کرده میاد سر قرار پیش پسره  Dodgy  Exclamation

داستان یه طرفه ی عشق یه پسر به یه دختر (: شاید اگه پسر میبودی درک میکردی فیلمو . تاثیر متقابلی که دو طرف روی هم گذاشتن فوق العاده بود .. جایی که زندگی پسره به پوچی رسیده بود و دختره که اعتقادش به زندگی عوض شده بود به گفته ی خودش به کمک "سرنوشت" عشق واقعیش رو پیدا کرد ...
این فیلم یه جنبه ی دیگه هم داشت که پسرا قبل و بعد یه رابطه تا چه حد داغون میشن ولی دخترا خیلی زود دوباره سرپا میشن
و در ضمن آخرش دختره سر قرار نیومد اتفاقی همو دیدن :| احیانا با زیرنویس چینی نمیدیدی که ؟
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
پاسخ
(23-11-2018، 14:38)₉ ŞÂĤÂÑƊ ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-11-2018، 14:20)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فیلم خوب ببینیم (:

500 days of summer

واااااااااااییی سهند من اینو دیدم و هیچی ازش نفمیدم خیلی مسغره بود مخصوصا اونجا ک تهش دختره ازدواج کرده میاد سر قرار پیش پسره  Dodgy  Exclamation

داستان یه طرفه ی عشق یه پسر به یه دختر (: شاید اگه پسر میبودی درک میکردی فیلمو . تاثیر متقابلی که دو طرف روی هم گذاشتن فوق العاده بود .. جایی که زندگی پسره به پوچی رسیده بود و دختره که اعتقادش به زندگی عوض شده بود به گفته ی خودش به کمک "سرنوشت" عشق واقعیش رو پیدا کرد ...
این فیلم یه جنبه ی دیگه هم داشت که پسرا قبل و  بعد یه رابطه تا چه حد داغون میشن ولی دخترا خیلی زود دوباره سرپا میشن
و در ضمن آخرش دختره سر قرار نیومد  اتفاقی همو دیدن :| احیانا با زیرنویس چینی نمیدیدی که ؟
نمیخواد ب من تیکه بندازی ...گرفتم!!

Delibal(جنون عسل)

The-Kissing-Booth-2018

The.Originals

سریال ترکی ضربان قلب

ibiza2018

Warm.Bodies(جسدهای گرم)

forever-my-girl2018

خاطرات یک خون آشام

4n1k 2018

The choice

Vibe
پاسخ
آگهی
(23-11-2018، 15:04)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Delibal(جنون عسل)

The-Kissing-Booth-2018

The.Originals

سریال ترکی ضربان قلب

ibiza2018

Warm.Bodies(جسدهای گرم)

forever-my-girl2018

خاطرات یک خون آشام

4n1k  2018

The choice

Kissing-Booth رو دیدم میشه گفت برای یه بار دیدن خوبه . کلا این فیلمای تیم ایجری حس و حال خوبی به آدم میده
فیلم ترکیه ای ggre اینایی که گفتی همشون راجب خیانت پسر به دخترو و روابط مسخرشون که نیست ؟ من هرچی فیلم ترکیه ای دیدم موضوعش همینا بود :|
The choice و forever-my-girl به نظر خوب میان حتما میبینم
پاسخ
من از فیلمای عاشقانه آبکی خوشم نمیاد مثل جسد های گرم و The-Kissing-Booth و یه فیلمم بود اسمشو یادم نمیاد یه دختر آروم بود که پسر مدرسشون عاشقش شد کلا بیمزه بود
پاسخ
(23-11-2018، 18:10)!fari! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من از فیلمای عاشقانه آبکی خوشم نمیاد مثل جسد های گرم و The-Kissing-Booth و یه فیلمم بود اسمشو یادم نمیاد یه دختر آروم بود که پسر مدرسشون عاشقش شد کلا بیمزه بود

عاشقانه خشک و خالی خیلی تکراری شده ولی خب فیلماییم هستن مثل The vow که خیلی خوبن واقعا
پاسخ
 سپاس شده توسط !fari!
تا حالا شده با فیلمی گریه کنید؟ من از هرکی این سوالو میپرسم میگه : نه اصلا، مگه دیوونم و..
من خودم انقدر با فیلمای مختلف اشکم دراومده که فک میکنم یه مشکلی دارم واقعا..
بهرحال این لیست منه
Inception
Dunkirk
The perks of being a wallflower *
Hachi
قسمت آخر آشنایی با مادر،
قسمت آخر فرندز و سکانس مراسم پرام
13 reasons why
.
البته بازم هست ولی یادم نمیاد
چندباریم از شدت خنده اشکم در اومده ولی خب اسم فیلمو نگم بهتره (:
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آخرین فیلمی که دیدین چیه ؟؟
Video بهترین و بدترین فیلمی که دیدی چی بود ؟
  ۱۰ فیلمی که هرگز باور نمی‌کنید بر اساس داستان‌ها و اتفاقات واقعی ساخته شده‌اند!!
  نتفلیکس فیلمی براساس قایقران مشهور استرالیایی می سازد
  یونیورسال فیلمی درباره بدلکاری با بازی رایان گاسلینگ و کارگردانی دیوید لیچ می‌سازد
  فیلمی ترسناک با بازی جورج کلونی پس از 40 سال اکران می شود!
  نسخه جدید The Godfather Part III با تدوین و پایان‌بندی جدید اکران می‌شود
  تریلر جدید فیلم No Time to Die فردا منتشر خواهد شد؛ انتشار پوستر جدید
  ستاره « جنگ ستارگان »: هیچکس به من پیشنهاد بازیگری نمی دهد!
  دستمزد نجومی تام کروز برای بازی در فیلمی که در فضا فیلمبرداری خواهد شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان