امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مصطفی: والنسیا تیم بزرگی است و توانایی شکست رقبایش را دارد

مصطفی: والنسیا تیم بزرگی است و توانایی شکست رقبایش را دارد 1
مصطفی: والنسیا تیم بزرگی است و توانایی شکست رقبایش را دارد
خبرگزاری تسنیم: هافبک آلمانی فیورنتینا پس از پیوستن به والنسیا تأکید کرد والنسیا توانایی شکست حریفانش را دارد.

به گزارش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خبرگزاری تسنیم ، اشکوردان مصطفی، مدافع میانی تیم فوتبال سامپدوریا که با قراردادی پنج ساله به طور رسمی به والنسیا اسپانیا پیوست، با حضور در کنفرانس خبری گفت: با وجود تیم‌های قدرتمند در لالیگا والنسیا نباید خود را دست‌کم بگیرد. والنسیا تیم بزرگی است و توانایی شکست رقبایش را دارد. ما باید بجنگیم و نباید از چیزی هراس داشته باشیم.
وی افزود: این مرحله بعدی از دوران حرفه‌ای‌ام است و دلیلی که باعث شد تا والنسیا را به عنوان تیم بعدی‌ام انتخاب کنم این بود که احساس کردم اینجا همه چیز خوب است. از بازی در سه کشور مختلف تجربیات زیادی کسب کرده‌ام و تمام تلاشم را برای کمک به تیم والنسیا خواهم کرد.
اشکوردان که در آخرین لحظه مسافر جام جهانی شد و با آلمان هم قهرمانی در جام جهانی 2014 برزیل را تجربه کرد، اظهار داشت: پیش از اینکه با والنسیا قرارداد امضا کنم برایم خیلی مهم بود که با سرمربی این تیم صحبت کنم. او مربی جوانی است و به خوبی من را تحت‌تأثیر خود قرار داد.
مدافع تیم ملی آلمان در پایان خاطرنشان کرد: والنسیا باشگاه با ریشه‌ای است و همین باعث شد تا به علاقمندی این باشگاه برای به خدمت گرفتنم، پاسخ مثبت بدهم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مصطفی: والنسیا تیم بزرگی است و توانایی شکست رقبایش را دارد 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دومین شکست جوانان بسکتبال ایران در جام‌جهانی
  سیمئونه: می دانستم این باشگاه آینده بزرگی دارد
  یحیی به دنبال انتقام تنها شکست لیگ نوزدهم
  طلسم عجیب گواردیولا بالاخره شکست (عکس)
  والنسیا یا آرسنال؛ سردار آزمون به کدام تیم می رود؟
  رسانه قطری: منتظر شکست پرسپولیس نباشید!
Subarrow مطهری: پرسپولیس ژن قهرمانی دارد
  چاگو: فولاد کیفیت لازم برای صعود را دارد
  طلسم واسعی بالاخره شکست (عکس)
  ذوالفقارنسب: این دولت توانایی واگذاری استقلال و پرسپولیس را ندارد/ بردن سرخابی ها به

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان