امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دعوای امیر تتلو و جی جی

میر تتلو و زدبازی : امیر تتلو از گروه زد بازی خواسته که با او فیت بدن اما تاکید کرد که از زد بازی منظور علیرضا جی جی نیست و همین جمله باعث یک دعوای فیسبوکی شد .
دعوای امیر تتلو و جی جی 1

نوشته ی اول تتلو :

دارم یه فکرِ مریض میکنم رو آهنگِ ” ما به هم بیمار بودیم ” !! نظرتون چیه با زدبازی بخونیمِش ؟!؟! البته بچه های قدیمِ زدبازی یعنی ” سهراب و مهراد ” !! اینی که میگم فقط یه نظر بودا ، هنوز حتی به خودشونم پیشنهادشو نگفتم !! گفتم اول ببینیم تتلیتی ها چی میگن بعد اصن بحثش رو مطرح کنم !!
جواب علیرضا :
یکی‌ نی‌ به این امیر کچلو بگه تو ۱۰ ساله سوژه خنده همهٔ مایی..
فک نکن چون الان ۱ مشکل پیش اومده بینمون, خبریه.. تو خز‌ترین و جواد‌ترین خوانندهٔ تاریخی .. روزی که یکی‌ از ماها اسمش رو یه آهنگ با تو بیاد دنیا رسیده به آخر…
نوشته ی دوم تتلو :
امان از دستِ بعضى از این هوادار نماها !!! بابا من میخواستم تو آلبوم فیت بذارم که از یه نواختى درآد و مردم حال کنن !! اومدم دیدم خودم واقعاً فقط کار ٣ نفر رو در حال حاضر دوست دارم ، اونها هم مهراد و سهراب و یاس هستن !!! بقیه زدن تو خاکى ، این ٣ تا از اول خدایى خوب بودن ! خودمم واقعاً طرفدارشونم و این بنده خدا ها هم اصلا روحشونم خبر نداره و هنوز هیچى بهشون نگفتم و هر ٣ تاشونم دوستاى خوبمن و هیچ مشکلى هم نداریم با هم !!! ممکنه حالا نباشن ، کار داشته باشن یا اصلا نخوان !! چى میگن این خورده مورده ها همه جا میخوان یه زرى زده باشن فقط !!! چه ربطى اصلا به یه سریا داره ؟؟ نکنین ، زشته !!!
جواب دوم علیرضا :
خارج از بحث جوادیو جدید و قدیم ، خوبه یادش بیاد وقتی‌ که تو هلفدونی بود، کدوم ۲ نفر حمایت کردن ازش …

پاسخ
 سپاس شده توسط ♣yas♣ ، پرییییییییی ، オスイン ، NeginNg ، saeedrajabzade ، esiesi ، S R U H ، Hitchcock ، saba 3 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ☺t@k selooli☺ ، Ati-74 ، spent † ، m love f ، شکوفه2 ، Elena79 ، اميرمحمد 2 ، ρѕуcнσραтн ، zolale qasemi ، "تنها" ، Andrea ، Far Zad ^_^ ، marya* ، Titiw ، EHSAN$$ ، rezaak ، ρяіηcεss~Αιοηε ، باران20 ، ALI REZA J ، هستی0611 ، ~~SARA:HIVA~~ ، 00sadegh00 ، Mason ، I am the Queen ، ❤уαѕαмιη❤ ، پرنسس ارزوها ، **ترانه** ، [ :: Sмιℓєу Gιяℓ# :: ] ، shawkila ، محمد هادی ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، ᖇᗩᖺᗩ ، ℱΔℛNOOSℋ ℬOZORG ، ÃiÐå joÔÑ ، maniya._ ، Jack Daniel'ѕ ، *K1* ، farnam22 ، _.miss_.em ، Medusa ، ......s.h.r........ ، yegi200180 ، _Lσѕт_ ، -Demoniac-
آگهی
نه تتلو منظورش مهردادوسهراب بوده که جی جی الکی خودشو انداخته وسط
چون امیر اسمی از جی جی نیاورده جی جی زورش گرفته خودشو قاطی کرده و فقط خواسته یه زری زده باشه

یکی باید به جی جی بگه اخه چه ربظی به توداره
امیرفقط گفته سهراب و مهردااااااااااد
whatever
پاسخ
 سپاس شده توسط esiesi ، Ati-74 ، Son of anarchy ، ρѕуcнσραтн ، rezaak ، ALI REZA J ، love10 ، ☆♡yekta hidden♡☆
نه موزیسین خالطور شادی

نه دنبال مجوز ارشادی ...

نه تو دیسکوها غرقی و کاباره ها ...

نه تو تلویزیونا تز دادی

عجب قشنگ گفت شاهین |:
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Son of anarchy ، hazza ، ☺t@k selooli☺ ، rezaak ، tyjtfhdhr ، Ֆℋ£¥∂α ، Jack Daniel'ѕ ، Medusa ، saba 3 ، _Lσѕт_ ، -Demoniac- ، ممد گاو کش
امیر ادمه اخه،؟
مرتیکه ظاهر ساز احمق...
پاسخ
 سپاس شده توسط ɱɪɾʌʛє ، ρѕуcнσραтн ، baran48 ، Son of anarchy ، rezaak ، ALI REZA J ، ☆♡yekta hidden♡☆ ، ممد گاو کش
وای خدا تتلو هخونیه ک نامه داده بود ب رهبر پاچه خاری برا مجوز
تتلو همون هیدنی ک میگه رفیقه تو شعره اوبی زد بازی اخر اهنگش هیدن ی تیکه ب تتلو انداخت و گند زد بش
تتلو همونه ک تا 2 سال پیش با اون موهای بلندش داش نینای نای میخوند براتون
جی جی اگر صدا نداشته باشه بهترین بیت سازی ایرانو داری
هیس فقط گوش بده
هیس فقط گوش بده
هیس فقط گوش بده
زرزر نکن فقط گوش بده
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Son of anarchy ، Hitchcock ، spent † ، hazza ، rezaak ، pegah-p ، عاشق رومن رینز ، ممد گاو کش
جای فحاشی نیست این جا!!!

ههِ ههِ ههِ

مهراد و سهراب با تتل:|

مطمن باش که بعد از اون دیگه زدبازی گوش نمیدم!!!

بعضی از حرفای شاهین رو باس با طلا نوشت!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock ، S R U H ، Son of anarchy ، spent † ، hazza ، Titiw ، rezaak ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، Jack Daniel'ѕ ، Medusa
آگهی
جی جی یه چیزیو راس گف :
روزی که یکی‌ از ماها اسمش رو یه آهنگ با تو بیاد دنیا رسیده به آخر

اخه یکی نی به این تتل بگه تو کجات به زدبازی میخوره
زیر میزم فقط کاغذای باطله هستش
که واسه من هرگز اینا باطل نمیشن
این یه دیوونگیه
خب منم عاقل نمیشم
پاسخ
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، spent † ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، hazza ، rezaak ، pegah-p ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، ᖇᗩᖺᗩ ، Magical Girl ، ممد گاو کش
خوب ویرایش :|

ولی به نظرم بازم حق با تتلو بود |:

چون اصن این تتل ما اسمی از جی جی نیاورد -_-

جی جی شرو کرد .-.

ولی باز بیخی :/

بحث مال خیلی وقته پیشه *_*
پاسخ
 سپاس شده توسط rezaak ، ALI REZA J ، ღ ツ setareh ツ ღ ، Medusa
جی جی این وسط چیکارس  اصلا امیر با اون نبود که خودشو انداخته وسط 2mo52mo52mo5
از خداشونم باشه با امیر بخوننDodgyDodgyDodgyDodgy
خدایا غم خوردم به مقدار کافی… ممنون… میل ندارم دیگر…
میشود یک استکان مـرگ برایم بریزی ؟Heart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=89604
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=90235

پاسخ
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، Titiw ، rezaak ، ALI REZA J ، ღ ツ setareh ツ ღ
×بچه ها لطفا توهین نکنید×
پاسخ
 سپاس شده توسط rezaak ، ALI REZA J ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ღ ツ setareh ツ ღ ، Medusa

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آهنگ قاف به نام حسن به کام تتلو + ديس تتلو توسط ملتفت :D
  واکنش امیر تتلو به مرگ مرتضی پاشایی
  علاقه امیر تتلو خواننده مشهور و جنجالی به یک دختر...
Music مشاعر آهنگ های تتلو بهزاد لیتو و عرفان
  از آواز خواندن درباره انرژی هسته ای تا ایجاد حرمسرا / بررسی سرگذشت امیر تتلو به بهانه
  درگیری امیر تتلو و حسین تهی ( در فیسپوک @__@)
Music ♣ ☻تفسیری چند از کارهای اقای تتلو ♣ ☻
Rainbow ➹سورپرایز عجیب محمدرضا گلزار در روز تولد امیر مقاره + ویدیو➹
  دعوای دو خواننده بر سر آهنگی که اصلا مال آن‌ها نیست!
  دعوای شدید بین دو خواننده سرشناس! / من به صورت پرینس تف کردم و او هم سعی کرد به من مش

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان