امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رحماني:درست نيست ابن‌قاسم درباره‌من حرف‌بزند

بختيار رحماني که هفته گذشته رباط صليبي اش پاره شده بود، هفته آينده عمل جراحي خواهد کرد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رحماني:درست نيست ابن‌قاسم درباره‌من حرف‌بزند 1
کاپيتان تيم فوتبال فولاد خوزستان در اين باره به خبرنگار "ورزش سه" گفت: امروز در تهران بودم و پايم را به دکتر کيهاني نشان دادم، از ايشان خواهش کردم که خيلي زود پاي من را عمل کند. او هم به من چهارشنبه هفته آينده وقت داد، اميدوارم همه چيز طبق برنامه پيش برود تا هر چه زودتر به فوتبال برگردم.

او گفت بعد از تعطيلات نيم فصل مي‌ تواند فوتبال بازي کند: معمولا مدت خوب شدن مصدوميت رباط صليبي زمان مشخصي دارد و من هم اين را مي‌ دانم که تا نيم فصل بايد بيرون بنشينم، سعي مي‌ کنم خيلي آماده به زمين برگردم.

او در حالي اين حرف را مي‌‌زند که چند روزه پيش ابن‌قاسم سرپرست فولاد از خروج نام اين بازيکن از ليست فولاد خبر داده بود. رحماني در واکنش به اين مسئله گفت: من هر تصميمي که باشگاه فولاد و آقاي دهکردي بگيرند را مي‌ پذيرم ولي نمي‌ دانم دليل حرف هاي آقاي ابن قاسم چيست، من کاري به کار او ندارم و درست نيست که او خيلي راحت در مورد من حرف بزند.

هافبک فولاد در مورد مشکل کارت پايان خدمتش هم گفت: من چند روز پيش به کرمانشاه رفتم و خدا را شکر تا چند روز آينده مشکل سربازي ام حل مي‌ شود. چند روز پيش سردار کمالي گفته بود که مدرکي از من ندارد، شخصا مدارکم را به سردار کمالي مي‌ دهم تا مشکلم حل شود.

او در مورد پيروزي 2 بر صفر فولاد برابر پرسپوليس هم گفت: واقعا پرسپوليس نسبت به سال هاي گذشته خيلي ضعيف شده بود و به نظر من بازيکنان ما نبايد فريب اين نتيجه را بخورند. من اين حرف ها را به اسکوچيچ هم زده ام، او مربي بسيار باهوشي است و حتما تيم را خيلي قوي براي بازي هاي آينده آماده مي‌ کند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رحماني:درست نيست ابن‌قاسم درباره‌من حرف‌بزند 1

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Clocket پایان حواشی درباره غیبت آقا کریم در جشن قهرمانی (عکس)
  ابهام درباره وضعیت شجاعیان برای بازی با الشرطه
  تئوری عجیب درباره تصمیم جنجالی داور اسپانیایی
  اعتراض ستاره‌های دورتموند؛ پنالتی سیتی درست نبود
  ورکوترن: درباره بیرانوند حرف نزنید!
  مسی: بهتر بود درباره سوارز سکوت می‌کردم
  همه چیز درباره ی تکواندو
  صادقی: درباره شروع لیگ تابع تصمیم سازمان لیگ هستیم
  حسینی: مسوولان درباره برگزاری لیگ تصمیم قاطع بگیرند
  هشدار باشگاه استقلال درباره از سرگیری لیگ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان