امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دانته:مسئوليت کاري را که مي‌کنم، مي‌پذيرم

مدافع تيم ملي برزيل و عضو بايرن مونيخ يک ماه پس از شکست فراموش‌نشدني 7 بر يک از آلمان گفت نيازي به همدردي ندارد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانته:مسئوليت کاري را که مي‌کنم، مي‌پذيرم 1

به نقل از فارس، در همين ارتباط «دانته» مدافع برزيل و عضو بايرن‌مونيخ در آستانه شروع فصل جديد مسابقات اظهار داشت: نيازي به همدردي ندارم.

مدافع مياني اين جمله را در مصاحبه با نشريه کيکر آلمان بيان کرد.

دانته که در بازي نيمه نهايي برزيل 2014 به بازي آمد و در باخت سنگين و تاريخي 7 بر يک از ژرمن‌ها سهيم شد، در مصاحبه با نشريه معتبر آلماني، بيشتر توضيح داد و اظهار کرد: در روزهاي نخست پس از آن شکست بسيار بسيار ناراحت و شکست خورده بودم. شب‌ها اصلا نمي‌توانستم بخوابم. به هر حال از آن باخت مدتي گذشت و اکنون، هيچ نيازي ندارم که با من همدردي شود.

او ادامه داد: من يک مرد هستم و مسئوليت آنچه را انجام مي‌دهم، مي‌پذيرم.

وي اميدوار است گذر زمان باعث شود بتواند آن شکست مهيب را فراموش کند. مسئولان فني بايرن نيز اميدوارند مدافع برزيلي از فضاي آن شکست فاصله گيرد و به مانند هميشه موثر و مفيد در خدمت سرخپوشان باواريايي باشد. به خصوص که بازي مهم سوپر جام يعني ديدار چهارشنبه شب با بورسيادورتموند در زيگنال ايدوناپارک در راه است.

دانته تصريح کرد: اينجا ديگر بحث دانته به ميان نيست. اگر بايرن برنده شود، خوشحال مي‌شوم. فرقي هم ندارد که بازي کنم يا نه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانته:مسئوليت کاري را که مي‌کنم، مي‌پذيرم 1

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان