امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دانته:نیمار روز به روز بهترمیشود!

به گزارش بخش انگلیسی سایت گل، بازیکن 22 سال تیم ملی برزیل قبل از این که مصدوم شود، بدون شک یکی از بهترین بازیکنان جام جهانی 2014 بود.

دانته:نیمار روز به روز بهترمیشود! 1
دانته، مدافع برزیلی تیم بایرن مونیخ در مورد نیمار به سایت بین المللی گل گفت: "نیمار هر روز بهتر خواهد شد. او در طول دو فصل گذشته به یکی از رهبران تیم ملی برزیل تبدیل شده است، امیدوارم او راهش را ادامه دهد تا موجب موفقیت برزیل گردد."
این مدافع در مورد دونگا که به تازگی مربی تیم ملی برزیل شده است، بیان کرد: "دونگا مرد درستی است. او یک مربی خوب می باشد و برای کشور برزیل افتخارات زیادی به دست آورده، من امیدوارم او دوباره در کارش موفق باشد.
البته همه ما انتظار داریم که او در تیم ملی تغییراتی ایجاد کند، من هم فقط باید به فکر بازی های خوب در بایرن مونیخ باشم تا دوباره فرصت حضور در تیم ملی را داشته باشم. روشن است که برخی بازیکنان جوان در کنار با تجربه ها دعوت خواهند شد.
آخرین باری که کشور برزیل جام جهانی را برده، سال 2002 بود. برای موفقیت باید بسیاری از عوامل را در نظر گرفت، ما باید در همه زمینه ها بهبود پیدا کنیم."
دانته در مورد فصل پیش رو و بازی های بایرن مونیخ در فصل 2014-15 اذعان می کند: "هدف بایرن پیروزی و موفقیت در تمامی جام ها است. قهرمانی در بوندسلیگا برای سومین بار پیاپی بسیار دشوار است، اما ما فصل جدید را با یک نمایش و نتیجه خوب آغاز کرده ایم.
لیگ قهرمانان شاید سخت ترین تورنومنت در جهان باشد. تیم های سطح اول در این جام حضور دارند. ما باید در بهترین حالت خود باشیم تا شانس قهرمانی را حفظ کنیم. چلسی، رئال مادرید، بارسلونا و پاری سن ژرمن سرمایه گزاری های گسترده ای کرده اند تا قهرمان شوند."
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانته:نیمار روز به روز بهترمیشود! 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط N@ughty♥g!rl
آگهی
ممنون

پاسخ
 سپاس شده توسط Hadis Messi

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار
  باورنکردنی؛ هت تریک نیمار در بدشانسی! (عکس)
  محرومیت دو جلسه ای نیمار از همراهی پاری سن ژرمن
  نیمار مثل آب خوردن تیم عوض کرد (عکس)
  نیمار بعد از دعوا توییتر را آباد کرد!(عکس)
  نیمار: منتظر اشاره پاری سن ژرمن هستم
  هررا: اطمینان دارم نیمار و امباپه در پاری سن ژرمن می مانند
  فابرگاس: نیمار شبیه به رونالدینیو است
  ژاوی: بارسلونا به نیمار نیاز دارد
  اونای امری: نیمار می‌تواند به امپراتوری مسی و رونالدو پایان دهد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان