امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالشو ببرید(بازم جک)

میدونم، شمام وقتی‌ باباتون میاد بالا سرتون سر کامپیوتر وای میسته، همه چیو مینیمایز می‌کنید مثل گاو الکی‌ تو دسکتاپ میچرخین !!!

+ـ+++++++++++
. تصور کن که دقیقا وقتی دوربین استادیوم وسط اونهمه تماشاچی روی تو زوم کنه که دستت تو دماغت باشه!
+++++++++++++++++++++++++++++++
دلم خواست چیست؟

قطعی ترین ومنطقی ترین دلیل برای کاری که درآن ری*ده اید !

++++++++++++++++>>>>>>>>>>>
یادش به خیر زمانی که راهنمایی بودیم یه دبیر داشتیم هر موقع از دست ما عصبانی میشد میگفت: گوساله ها خجالت بکشید من جای پدرتون هستم!
++++++>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
زنگ زدم پشتیبانی میگم: چرا سرعت اینترنتم کم شده؟
میگه: چون کندی سرعت دارین!

گفتم اجرت با سید الشهدا خیالم راحت شد، یه خانواده از نگرانی در اوردی ! پس دلیلش اینه! البته خودمم شک کرده من نمی دونم این چه مرضیه که تا ساعت رند نشه آدم نمی تونه درس خوندنو شروع کنه.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

دیروز دو ساعت درس خوندم بیهوش شدم… می ترسم تو امتحانات برم تو کما!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

دختران بی تقصیرند، این روزها آدم نمی بینند تا برایش حوا شوند

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

قدرت بوگاتی ۱۰۰۱ اسب بخاره، قدرت پراید ۶۳ الاغ بی بخار

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

چنگیز خان مغول و هیتلر دوتاشون با هم به اندازه پراید آدم نکشتن

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

یه گلدون می خری ۱۰۰ هزار تومن، هر روز دمای هوای اطرافشو اندازه می گیری، به دقت بهش آب معدنی میدی، بعد دو هفته خراب می شه!
اونوقت پیاز، تو سردترین و تاریکترین قسمت خونه درختچه می شه

==========================================

امروز یه احساس خیلی بدی بهم دست داد؛
ولی من بهش دست ندادم…!
خلاصه تو جمع کلی ضایش کردم

+++++++++++++==================

ما توی شهرمون وقی کسی عید پیشمون میاد و نمیره میگیم ناهار در خدمتتون باشیم!وطرف خودش خجالت میکشه و میره شما هم امتحان کنید جواب میده

))))))))))))))))))))))))))))))))))))))(جوک جدید 92((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

دخترا اینجوری شامپو میخرن:
خب رو این نوشته مناسب برای موهای خشک و حساس -نرم کننده و خوشبو کننده - حالت دهنده سرشار از ویتامین
اممم...
همینو رمیدارم
پسرا
رو این نوشته شامپو
همینو برمیدارم

+++++++++++++++++++++++++++++++++++

برید ادامه مطلب

Smile))

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ﺍﻗﺎ ﯾﻪ ﮐﻢ ﻗﺒﻞ ﯾﻪ ﭼﻨﺪ ﺗﺎ ﭘﺴﺘﻪ ﺧﻮﺭﺩﻡ
ﭘﻮﺳﺘﺶ ﺭﻭ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﻢ ﺟﯿﺒﻢ ﺍﻻﻥ ﺩﺍﺭﻡ ﭘﻮﺳﺘﺶ
ﺭﻭ ﻣﯿﮏ ﻣﯿﺰﻧﻢ (:

ما توی شهرمون وقی کسی عید پیشمون میاد و نمیره میگیم ناهار در خدمتتون باشیم!وطرف خودش خجالت میکشه و میره شما هم امتحان کنید جواب میده

))))))))))))))))))))))))))))))))))))))(جوک جدید 92((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

دخترا اینجوری شامپو میخرن:
خب رو این نوشته مناسب برای موهای خشک و حساس -نرم کننده و خوشبو کننده - حالت دهنده سرشار از ویتامین
اممم...
همینو رمیدارم
پسرا
رو این نوشته شامپو
همینو برمیدارم

+++++++++++++++++++++++++++++++++++

برید ادامه مطلب

Smile))

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ﺍﻗﺎ ﯾﻪ ﮐﻢ ﻗﺒﻞ ﯾﻪ ﭼﻨﺪ ﺗﺎ ﭘﺴﺘﻪ ﺧﻮﺭﺩﻡ
ﭘﻮﺳﺘﺶ ﺭﻭ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﻢ ﺟﯿﺒﻢ ﺍﻻﻥ ﺩﺍﺭﻡ ﭘﻮﺳﺘﺶ
ﺭﻭ ﻣﯿﮏ ﻣﯿﺰﻧﻢ (:

یشب جاتون خالی رفتیم مهمونی کلی تدارک دیده بودن فقط نامردا آجیل نخریده بودن......

از شکست عشقی هم واسم بدتر بود....

++++

من دلم میخواهد: خانه ای داشته باشم پردوست! دوستهایم بنشینند آرام! گل بگویند و همه گل شنوند.
بر درش برگ گلی بگذارم!
روی آن هم بنویسم: »خانه ی ما اینجاست«
تا که سهراب نپرسد دیگر: خانه ی دوست کجاست؟

+++++

ﺭﻓﺘﻢ ﻧﺸﺴﺘﻢ ﺗﻮ ﺩﺳﺘﺸﻮﯾﯽ ﺑﻌﺪ ﭼﻨﺪ ﺩﻗﯿﻘﻪ
ﯾﺎﺩﻡ ﺍﻭﻣﺪﻩ ﺍﻭﻣﺪﻡ ﻣﺴﻮﺍﮎ ﺑﺰﻧﻢ |:

+++++++

دیشب با بابام دعوام شد آخرش کم آوردم گفتم: اصن من گه خوردم...!!! اونم برگشت گفت: . .. . . . . من به خورد و خوراکت کاری ندارم! جواب منو بده!!!: |

|||||

یکی از فانتزیام اینه که برم داور بشم بعد از بازنشستگیم برم تو برنامه 90 فقط حال عادل روو بگیرم
عدد سخت بدم واسه قرعه کشی
هرچی خطا بود و اشتبا بگم
انقد حال میده بعد حی بهم زنگ میزنن و اسمم تو روزنامه هاست
2
من نمیدونم تو این سریال ها این سيم تلفن شون چقد بلنده اخه تلفن رو تو دستشون میگیرن همه اتاقارو ميگردن سيمش تموم نميشه
اندازه 4تا جاروبرقی سيم داره لامصب
+++
ما یه جفت گودزیلا داریم که 6 سالشونه یه بار داشتن خاله خاله بازی میکردن منم مثل گاو محو تماشاشون شده بودم که یکیشون به خواهرش برگشت گفت شوهرت کجاست دومی گفت من که شوهرندارم سقط شده یعنی تا 3 ساعت تو شوک بودم مثل اینکه شوهرش قبل از به دنیا اومدن سقط شده
تجربه ثابت کرده 4 دقیقه خوابیدن سر کلاس درس معادل است با 4 ساعت خواب مفید در خانه
++

یکی از فانتزی هام اینه که

برم تو مدرسه های فوتبال تو لهستان سه سال اونجا بازی کنم صدو بیست تا گل زیبا هم بزنم بعد فرگوسن بیاد اونجا التماس کنه که تو رو خدا بیا برام بازی کن بعدش من قبول نکنم و برم تو افق محو شم اونم ناراحت بره سر تمرین تیمش بعد همینجور که دارن تمرین میکنن آفتاب هم از پشت کوه ها میتابه توپ بیوفته زیر پای من منم بیام تو زمین همه رو دریپل بزنم بعدش شوت کنم توپ تور دروازه رو پاره کنه همه همینجور که منو نگاه میکنن بگم سلام بچها ها یار جدید نمیخواین
**
يكي از لذت هاي دوران کودکیم اين بود كه مغز پسته رو توری در بيارم كه پوستش نشكنه هر وخت هم موفق ميشدم كلي زوق مرگ ميشدم.شما هم هم اينجوري بودين ایا يا فقط من اينجوري بودم عايا؟

++
صبح كه از خواب پریدم اولين سوالي كه برام پيش اومد اين بود كه من الان كجام؟
يه كم كه دقت كردم فهميدم مامانم اتاقم رو تميز كرده
++
اینقدر که بازیکنای فوتبال ما تو فکر شادی بعد از گل هستن به فکر خود گل زدن نیستن
++
فقط یه اقا پسر ایرانی می تونه وقتی از سر جلسه امتحان میاد بیرون با نیشی باز و رویی خندان بگه گند زدم ایشالا ترم بعد! یعنی بیخیال تا این حد اخه
++
دقتی رو که دخترا خانم ها موقع روبوسی عید دارن تا اینکه آرایششون خراب نشه جراح مغز و اعصاب حین عمل نداره
فک کنم ماچ آبدار از هزار تا فحش و بد و بیرا براشون بدتره
++
ایدئولوژی بعضی‌ دخترا خانم ها در آرایش ‌کردن
همان ایدئولوژی نقاشی‌های دوران مهدکودک است

جای سفید در صفحه باقی نگزارید !
                                                              دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(:
پاسخ
 سپاس شده توسط °◦°یـه مـرد تـنـهـا°◦° ، Titiw ، Archangelg!le ، | NEON DEMON | ، dj erfan
آگهی
دقتی رو که دخترا خانم ها موقع روبوسی عید دارن تا اینکه آرایششون خراب نشه جراح مغز و اعصاب حین عمل نداره
فک کنم ماچ آبدار از هزار تا فحش و بد و بیرا براشون بدتره4fvf4fvf4fvf
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بیا تو حالشو ببر
Thumbs Down بیش از 50 عکس خنده دار . قسمت اول . حمایت کنید بازم میزارم
Wink اولين تروليه كه خودم ساختم!( بياين اگه دوس داشتين بازم درست كنم )
Thumbs Up فقط ترول بیا حالشو ببر
  آقـــــــــــا یکی از باحال ترین لذت های دنیا رو کشف کردم !!بیــــا حالشو ببر!!
  خیلی باحاله بیاین تو حالشو ببرین!!!!
  بیا حالشو ببر
  یه عالمه ترول بزرگوارخان(فقط بیاتو و حالشو ببر)
  بازم جوک
  نصف جوک های گوگل رو اوردم واستون حالشو ببر :)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان