امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ازدواج جنجالی پسر 22 ساله با پیرزن 60 ساله

[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ازدواج جنجالی پسر 22 ساله با پیرزن 60 ساله 1 [/img]

کشور نیوزیلند ویزای یک مرد هندی که همسر نیوزیلندی اش 40 سال بزرگتر از او بود را قبول نکرد! طبق گزارشات یک خبرگزاری نیوزیلندی، سال گذشته مردی به نام بالویندر سینگ 22 ساله با یک خانم نیوزیلندی 59 ساله به نام جی لین کیسل در یک آرایشگاهی در گلن فیلد آشنا شد.

آقای سینگ می گوید ارتباط آنها ابتدا با پیام های متنی شروع شد ولی تا سه هفته بعد از آن به طور رسمی تر با هم آشنا شده و دو ماه بعد با یکدیگر ازدواج کردند.این مرد هندی یک دانشجوی بین المللی است و برای ویزای کاری فرم پر کرده بود که تقاضای او مورد قبول واقع نشده.

در پاسخ به درخواستش نوشتند:”ما متوجه شدیم که شما و همسرتان فاصله ی سنی بسیار قابل توجهی دارید. همچنین اختلاف مذهبی و فرهنگی نیز بین شما و همسرتان مشاهده کردیم و بر همین اساس ما متقاعد نشدیم که این ازدواج ممکن باشد.”

آقای سینگ می گوید:” این تصمیم بسیار نژاد پرستانه و قدیمی است. من همسرم را به دلیل آنکه دوستش داشتم انتخاب کردم. سن تنها یک عدد است. همچنین زیر سوال قرار دادن اختلاف فرهنگی اشتباه است زیرا اگر من می خواستم کاملا هندی باشم در همان هند می ماندم.

“خانم کیسل سینگ که یک پسر 37 ساله دارد وقتی از سازمان مهاجرت نیوزیلند از او سوال کردند چه احساسی دارد که پدر و مادر شوهرش 46 و 45 ساله هستند گفت:من اهمیتی نمی دهم. من در وجودم 21 ساله هستم. سن مهم نیست.

مهم آن است که چه چیزی را دوست دارید، سن موضوع مربوطی نیست.مدیر سازمان مهاجرت نیوزیلند به نام مایکل کارلی این تصمیم را نژاد پرستانه ندانست و گفت :”این زوج پس از سه ماه به صورت نامتداول به همسری هم درآمده اند. در بازدیدی که از خانه این زوج به عمل آوردیم ، آنجا را بیشتر شبیه پانسیون یافتیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط . . . P oo R ! A . . . ، هاکان ، αѕтer ، saba 3
آگهی
الحق والانصاف پیرزنه هم خوب مونده
پاسخ
 سپاس شده توسط an idiot ، saba 3
چ ضایه نچ نچ نچ
پاسخ
 سپاس شده توسط saba 3
پسره دیگه چقد خله همسن مامانشه زنه
real eyes                  realize                     real lies
پاسخ
 سپاس شده توسط saba 3
خُوب مونده ها...((:
ولی ملت خُـلـن{:
پاسخ
 سپاس شده توسط saba 3

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ازدواج اجباری دختر 9 ساله با سگ!
  التماس دختر 16 ساله برای ازدواج با دوست پسرش (عکس)
  مادری که دختر 11 ساله اش را اجاره می دهد
Question دختر 19 ساله ای که مثل حیوان با نامزدش زندگی میکند
  جزئیات حمله وحشیانه پدر با کلنگ به هانیه 17 ساله در کوهدشت !
  دختر 6 ساله حساب بانکی مادرش را Hک کرد +تصاویر
  دختر 12 ساله بعد از مرگ زنده شد (عکس)
  دوستی عجیب یک دختر 10 ساله با گرگ ها! +عکس
  افشاگری جنجالی از طلاق محسن افشانی و همسرش + جزئیات !
  قتل دختر سیزده ساله به دستان پدرش...رومینایی که بی گناه بود...

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان