امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

وصیت نامه شهید هادی فضلی

وصیت نامه شهید هادی فضلی 1

خدایا تورا شكر می‌كنم كه حسین(ع) را به ما عطا فرمودی. خدایا اگر حماسه حسین(ع) در كربلا و شهادت یاران با وفایش نبود, اگر خطبه حضرت زینب(س) نبود ما اسلام را چگونه می‌شناختیم و اگر حماسه كاروانسالار كربلا و علمدار باوفایش حضرت ابوالفضل(س) نبود ,ما درس ایثار و شهادت و شهامت را از كجا می‌آموختیم. پس تو را شكر می‌كنیم كه همه اینها را به ما عطا كردی , خدایا تورا شكر می‌كنیم كه این امام عزیز و بزرگوار و این قلب تپنده مسلمین جهان را به ما عطا كردی.

چون لازم می‌دانستم كه چند كلمه‌ای از وصیت نامه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ام را كه در درون قلبم بود و مرا همیشه زجر می‌داد و سینه‌ام را در سالهای متمادی آغشته به خون كرده بود در روی این كاغذ بیاورم.

ای ملت مسلمان و خدا جو , صدای هل من ناصر ینصرنی حسین(ع) در اعماق بدنم جریان پیدا كرده است و اكنون كه نصیبم شده كه به این پیام لبیك بگویم از جان و دل پذیرا شدم و به كربلای خونین ایران عازم شدم تا به یاری حسین زمان و یاران با وفایش بپردازم و درفش بلند لا اله الا ا… را در بلندترین قلل جهان به اهتزاز در آوریم بلكه این خون ناقابل من قابل قبول درگاه خداوند متعال قرار گیرد و كمتر كمكی به امواج خون سرخ شهدا در برانداختن حكومت ظالمان باشد.

ای یاوران حسین زمان, از خون سرخ تمامی شهیدان این ندا برمی‌خیزد كه اسلام تنها دین جاوید و بر حق و قرآن وتنها قانون پاینده و محمد(ص) پیامبرم و خمینی بت شكن رهبرم ,و شما دنباله رو شهیدان باید به این پیام ارج دهید و با وحدتی بی مانند پایه های تمامی ظلم را فروریخته و به آرزوی دیرین تمامی شهیدان كه همانا پیروزی اسلام است جامه عمل بپوشانید.

وصیت نامه شهید هادی فضلی 1
پاسخ
 سپاس شده توسط خخخخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معبود من! (مناجات نامه)
  چیزی که از 175 شهید آموختیم...به احترامشون بخونید این متنو
Rainbow کتاب زندگینامه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با عنوان سرباز ولایت منتشر شد + تصویر
  زندگی نامه مختصری از حضرت خدیجه (س)
  طلبه شهید
  شهید کیست؟
  اوّلین و آخرین شهید کربلا چه کسانى بودند؟
  شهید مدافع حرم BMW سوار! +عکس
  هشتگ میزنیم #شهید
  کلیپی دیدنی از صحبتهای همسر شهید مدافع 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان