امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مصاحبه ی هیون جونـــگ در هــتلی در ویــتنام!+عکس!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مصاحبه ی هیون جونـــگ در هــتلی در ویــتنام!+عکس! 1

هیون جونگ – مصاحبه در اتاق هتل

چه احساسی داشتید وقتی به ویتنام رسیدید؟

در واقع دیشب خیلی دیر به اینجا رسیدم و نتوانستم شهر شما را ببینم.اما امروز صبح وقتی بیدار شدم شهر را از بالکن هتل مشاهده کردم وبسیار زیبا بود.من دیر رسیدم و هوا بسیار گرم بود.تا به حال چنین هوایی را تجربه نکرده بودم.

آیا میدانید که شما در ویتنام بسیار معروف هستید و اعضای فن کلاب شما حتی زیادتر از هنرمندان ویتنامی هستند؟

همانطور که میدانید صنعت کی پاپ در ویتنام بسیار مشهور است وتاثیر عمیقی روی نوجوانان اینجا داشته است.من به خاطر عشقی که طرفداران ویتنامی به من میدهند بسیار خوشحالم.دیشب اگرچه خیلی دیر بود اما آنها در فرودگاه منتظرم ماندند و واقعا برای من سخت بود که از میان جمعیت رد شوم.این انگیزه ای برای من است که سخت تر کار کنم.

اگرچه وقتی شما طرفداران ویتنامی را دیدید بسیار سرد بودید به نظر میرسید که خیلی لبخند نمیزنید که باعث شد طرفداران خیلی احساس نزدیکی نکنند.

اوه اینطور نبود.وقتی رسیدم انتظار نداشتم که طرفداران بنر ها و پوسترهایی بیاورند که اولین بارم در ویتنام را خوشامد بگویند. بسیار نگران امنیت اینجا هستم.نگران بودم که اتفاق بدی برای آنها بیفتد و همیشه به مدیر میگویم که مواظب آنها باشد.این من را عصبی میکند پس شما این احساس را دارید که من دوستانه نیستم.

بسیاری از ستاره های کره ای که به ویتنام آمدند از شادی طرفدارانشان بسیار متاثر شدند و حتی بعضی از آنها به خاطر طرفدارانی که دیوانه وار آنها را دوست داشتند احساس ناراحتی میکردند.شما چطور آیا به خاطر آنها احساس ناراحتی کردید؟

من این احساس را درباره شادی یا دیوانگی طرفدارانم ندارم.شادی آنها باعث اعتماد به نفس من میشود که من قویتر باشم.مجبور خواهم بود که به خودم یادآوری کنم که در هر فیلم و همچنین در موسیقی ام سخت تر کار کنم تا مطمئن شوم که شما همیشه مرا دوست خواهید داشت.

این روزها شما با مدل جدید خود غوغا کرده اید و موهای بلوند شما در پسران فراتر از گل "تحقیری به جنسیت شما بود." آیا این دلیلی است که چهره خود را عوض کرده اید؟

چه سوال جالبی!من یک هنرپیشه ام پس تغییر مدل من باعث میشود بینندگان شخصیتی که نیاز است را احساس کنند.

این روزها من به یک مدل مردانه و قوی تغییر کرده ام چون همیشه میخواهم جیز جدیدی برای بینندگان بیاورم.این دلیلی است که بیشتر هنرمندان میخواهند اینکار را انجام دهند.

کیم هیون جونگ بعضی وقتها قوی و مردانه است و بعضی وقتها با نمک...انسان واقعی درون شما چگونه است؟

من بسیار مردانه هستم راجع به من فقط اینطور فکر کنید.

اخیرا آهنگ پلیز شما به خاطر اینکه تاثیر بد روی بچه ها گذاشته متوقف شده است.چه احساسی دارید؟

این آهنگ برای بزرگسالان است و به خاطر اینکه فرهنگ هر کشوری متفاوت است متوقف شده.

با عشق طرفداران ویتنامی برای تشکر از آنها چه میگویید؟

من به خاطر طرفداران بسیار خوشحالم.ساعتها در فرودگاه منتظر ماندند با اینکه خیلی دیر بود.من فردا با شما یک ملاقات خواهم داشت.اگر فرصت داشته باشم امیدوارم که در آینده کنسرتی در ویتنام برگزار کنم.

کیم هیون جونگ امروز صبح صحبتی دوستانه با خبرنگاران ویتنامی داشت.این مصاحبه کوتاه در اتاق هتل انجام شد.

چه احساسی داشتید وقتی دیدید طرفداران ویتنامی در فرودگاه منتظر شما هستند؟مانند شب گذشته جلوی هتل

من از عشق باور نکردنی و حمایت پر شور طرفداران ویتنامی نسبت به خودم بسار سورپرایز و خوشحال شدم.اگرچه این همچنین دلیلی است که باعث شد برای امنیت آنها نگران شوم.

مردم میگویند شما لبخند درخشان خود را ارز زمان آمدن به ویتنام پنهان میکنید!

چون وقتی رسیدم خیلی دیر بود همچنین نگران امنیتشان بودم.امیدوارم شانس این را داشته باشم که در فعالیتهای بعدی در ویتنام با طرفداران در ارتباط باشم مخصوصا در فن میتینگ فردا

چه احساسی دارید وقتی آهنگ معروف شما پلیز توسط وزارت برابری جنسیت و خانواده متوقف شد؟

این آهنگی است که برای تماشاگران بزرگسال در نظر گرفته شده است.فکر میکنم همه ی شما اینجا میتوانید از آن لذت ببرید.

آیا بعد از تسخیر کردن کشورهای آسیایی در نظر دارید که موسیقی خود را به بازارهای جهانی عرضه کنید؟

در حال حاضر من فعالیتهای زیادی را در آسیا در حال انجام دارم.البته من هم میخواهم که در تمام جهان پیشرفت کنم.در حال تهیه یک برنامه برای فعالیتهای سال آینده هستم.
خــط زدنِ مَـــن ، پـایــآنِ من نبـــود !!!
آغـــاز بی لیاقتـــیِ تـو بــود!
پاسخ
 سپاس شده توسط L.A.78
آگهی
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای
هیونگ جووووووووووووووووووووووونمHeartHeartHeartHeartHeartHeart
میسی دوسی جونمHeartHeartHeartHeartHeartBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥ Sky Princess♥

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان