امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

//♣\\خاطرات دوران تحصیل //♣\\

سلام برو بچ
.
.
.
.
این ی تاپیکیه مخصوص همه اونایی ک درس میخونن  حالا چه ابتدایی چه دانشگاهی فرقی نداره
.
.
.
.
.
.
خب حتما همتون ی خاطره ی باحال دارید از این دوران که یا گزروندین یا دارید میگزرونید

.
.
.
.
.
.
شیر کنید تا دیگران هم استفاده کنن
---------------------------------------------------------------------------------------
من کلاس هشتمم برام کلاس تابستونی میزارن ک بریم ی امادگی باری پایه ی هشتم داشته باشیم |: (شدیم موش ازمایشگاهی) خب اقا خیلیا با این مسئله اشنان و حسو داشتن ببخشیدا ولی دستگاه اخر در بدن |: ک همه در حین درس دادن کیف کردید |: اقا این معلمه ما ی سری راجبش توضیح داد بچه ها اولش هی خندیدن و هر و کر بعدش دیگه  افسردگی گرفتن یکی رفه بود زیره میز یکی داشت میزد تو سرش و ... |: Big Grin
حالا نوبته تو ئه
پاسخ
 سپاس شده توسط esiesi ، golbarg 284 ، Interstellar ، parmida11 ، سمیرا۸۰ ، # αпGεʟ
آگهی
من ک خاطره ندارم جز دعوا کردن با دوستا Big Grinفحشای بدبد دادن و از این جور چیزاBig Grin
//♣\\خاطرات دوران تحصیل //♣\\ 1
پاسخ
یه معلم پرورشی داشتیم شاس در حد ماهی رفتم نشستم صندلی جلو هی میگفت قاسمی قاسمی بچه هام گفتن غایبه غیبت زد واسم یکی از بچه ها 10 شکلات کاکائویی بزرگ گرفته بود گلوله میکردیم میزدیم بهش زنگ خورد من یه مشت شکلات بهش زدم بعد منو دید اومد مثلا منو بزنه میخواست بزه تو گوشم هی دستشو میگرفتم رو هوا سری آخر اومد بزنه دستشو محکم گرفتم فشار دادم داشت اشکش در میومد بعد دستشو کوبیدم به پای خودش گفتم با من در نیوفت بعد گف بیا بریم دفتر منم باش رفتم وسط پله ها وایسادم اون رفت!!! بعد رفتم تو یکی از کلاسا بعد که اومدم پایین تو حیاط منو دید گف بیا بریم دفتر (داش میرفت کتابخونه) گفتم من میرم دفتر شما برین بیاین رفت منم رفتم بالا تو کلاس بعد که زنگ خورد با معاون فناوری مدرسه(فضول محله خودشو مدیر احساس میکرد) بعد گف این پسره کو جلوی در بودن منم رفته بودم پشتشون ادا در میاوردم بعد یکی از بچه ها کیفمو ورداشته بود که نبینه بعد گفت رفت خونشون کیفشو ورداشت و رفت منم همونطوری اون پشت ادا در میاوردم بعد رفتن وقتی رفتن کلاس منفجر شد
ادا در میاوردم=بندری میرقصیدم

25r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30
پاسخ
من هفتم بودم سره کلاسه دینی داشتیم به هم فوتی میزدیم 3 تا گوروه بودیم /وسط کلاس /چپه کلاس/ راسته کلاس / اقا معلم دینی نیومد بود ما هم دیگه کا از فونی گزشتو داشتیم خمپاره و گچ پرت میکردیم |: یهو دیدیم صدا ی در اومد بعد یکی گف برپا بعد دیدیم یکی از بچه هاس میگه بتمرگید |: بعدش ک فششو خورد دوباهر ی 10 min دیگه داشتیم فوتی میزدیم اون بچه هم رفته بود اب بخوره حواسمونم بهش نبود /. باز صدای در درومد یکی بچه ها گف د توله سگ اینقدر این درو بازو بسته نکن بعدش معلم اومد تو گفت کی بود بچه ها لو ندادن بعد گف به همه منفی میدم بعدش بچه ها گفتن از کلاس بغلیه با با حالا گزشت بعدش داشت قران درس میداد این جلسه تموم شد اومد صلوات بفرسته صقفو که دید گف اینجا چه خبر بوده و مجبورمون کردن ک هم کلاسو و هم صقفو تمیز کنیم :|
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar ، sev sevil
همین سال تحصیلی اخیر یه معلم علوم داشتیم همه ازش بدشون میومد کلاس ماهم پایین ترین نمره ها رو ازش می گرفت تنها کلاسی که اصلا به درس توجه نداشتم علوم بود ته کلاس چهارتا دوست بودیم شر و شور البته من میز اول بودم اما سر کلاس اون میرفتیم ته من و هلیا میز اول بودیم شقایق و گیتی ته بودن بعد سر زنگ علوم با هم قاطی می شدیم و کلی فحش میدادیم بهش زیر لب سر کلاس از بچه ها می پرسیدیم چیزی می فهمین اونا هم هی می خندیدن بعد اون معلم از شقایق بدش می اومد با هلیا مشکلی نداشت حوصله ی گیتی رو نداشت اما من همیشه پیش هر معلمی وجه ی خودمو حفظ می کردم یادمه مثلا در عین بی خیالی می گفتم اره خانم درسته یا یه بخش از درسشو که داده بود باز می گفتم بچه هام می خندیدن کلی نقاشی هم می کشیدیم سر درسش بعد یغادمه یه بار بادکنک اورده بودیم گیتی داشت بازی می کرد گفتم گیتای می ترکه داستان میشه اما گوش نکرد بعد یه سکویی داشت کلاسمون که به تخته وایت برد منتهی می شد سه تا اتفاق پشت سر هم افتاد....زنگ کلاس خورد....بادکنک تو دست گیتی ترکید...معلمه از سکو افتاد خخخخخ بچه ها زدن زیر خنده....گیتی رفت دفتر اما با نطق عالمانه من و نفوذی که من رو اساتید داشت تونستم ماجرا رو رفع کنم....خخخخ اصلا عالمی داشتیم یاد اون روزا به خیر البته الان دارم میرم اول دبیرستان اما سال سوم برام بهترین سال بود با وجود هلیا و گیتی و شقایق...الان گیتی رفته یه مدرسه دیگه هلیا رفته یه جا دیگه اما شقایق مدرسه ی منه خدا به خیر کنه من و شقایق با هم مدرسه رو می ترکونیم خخخخخ...با اجازه زیاد حرف زدم...::::hje:hje:hjeBig GrinBig GrinBig GrinTongue
شاید وقتی دیگر... 284 & 220 HeartHeart
پاسخ
ما یه معلم علوم داشتیم خیلی سخت گیر بود یکشنبه هام باهاش دو زنگ داشتیم

زنگ اول و سوم !

همیشه یه زنگ درس میداد یه زنگ میپرسید

بعد میگفت کنفرانس بدید اولم از رو درس بخونید

خودشم همیشه وقتی ما از رو درس میخوندیم سرشتو دفتر کلاس بود واسه کلاسا دیگه نمره بزاره !

ماام هماهنگ میکردیم از رو هر صفحه سه بار میخوندیم نمیفهمید Big Grin

زنگ بعدم میگفتیم زنگ اول پرسیدید ولی نمره نزاشتید

الکی چندنفر میگفتیم از ما پرسیدید شدیم 19-18-18/5

ولی هیچ وقت 20 نمیگفتیم شک میکردBig Grin

ولی خدایی همیشه در طی مدارس یکشنبه ها و سه شنبه ها مضخرفه

واسه من که اینطوری بوده !
پاسخ
آگهی
اقا ما معلم عربیمون خیلی گنده بود خیلی خیلی ها ی بار دیدی م نیومده داشتیم بازی میکردیم میزدیم تو سرو کله ی هم اون موقه هم 2 زنگ عربی گشته سره هم داشتیم زنگ اول ک تموم شد رفتیم پایین من با سر رفتم تو برفا نزدیک بود کور شم ک هیچ اخر زنگ تفریح دیدیم معلم اومده با ی ساندویچ دستش :| داره میخوره :| زنگ دوم اومد رو صندلی بشینه صندلی شیکست |:
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar ، ~ALONE GIRL~
خخخخخخخخخخخخخخ
پاسخ
من کلاس پنجم بودم . امتحان داشتیم منم هیچی نخونده بودم خلاصه مجبور شدم ازروی بقل دستیم تقلب کنم . بعد امتحان خانم گفت که کتاب کارامون رو حل کنبیم دقیقا همون سوالی که تو امتحان تقلب کرده بودم تو کتاب کار بود . منم بلد بلد نبودم از خانم پرسیدم . خانم فهمید تقلب کردم . جلوی بچه ها هم بودیم . از اون روز همه به من فحش میدادن یا مسخرم میکردن .

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

[url=http://www.asemoona.com/1394/02/18/photo-nahalsoltan-2015/][/url]
پاسخ
یکی از باحال تریناش این بود که منو معلم فارسیمون شرت بستیم که نمرهی امتحان فارسیه من زیره  10م یشه من گفتم بالا میشم اقا ما شدیم 18/25 قرارمون این بود اگه من زیره 10 شم باید تا مهر مهه بعدی که میشد 8تم کچل میردم هر روز ولی اون باید تا مهر  ماه امسال سیبیلشو میزد ر روز که داره میزنه Big Grin
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  " مروری بر دفترچه خاطرات فلشخور "
  دوران کودکـی شما و مدیران فلشخور !
Rainbow ¶¶بیاید بگید تو دوران مدرسه چه لقبی داشتید¶¶
  بزرگ ترين ارزوت تو دوران بچگيت چي بوده؟بهش رسيدي يا نه؟
  شخصیت کارتونی مرد علاقتون تو دوران بچگی کی بوده؟
  مزخرف ترین درس در دوران تحصیل
  خاطرات شیرین دوستی
Tongue بزرگترین شیطنت دوران بچگیت چی بوده؟؟؟؟
Music خاطرات آهنگئ|ᴍᴜsɪᴄ ᴍᴇᴍᴏʀʏs
  خاطرات خنده دار من. بیان داخل. خنده دار ترین خاطره 100000 تومان جایزه داره.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان