امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیست حقیقت از ما شما و بچه های فلشخور××

۱. حافظه ی کوتاه مدت و بلند مدت داغانی دارم و به همین خاطر خیلی از چیزا درباره خودم و بقیه رو فراموش میکنم و الان اصلا نمیدونم چجوری قراره ۲۰ تا حقیقت از خودم بنویسم و به نظرم این کار کلا مسخره و خسته کننده است.
۲. انقده افکار و نظراتم زود زود تغییر میکنن که انگار هر روز یه آدم دیگه م.
۳. تقریبا از هیچ کاری که تا الان کردم یا نکردم پشیمون نیستم چون که حتی اگه اشتباهی در گذشته کرده باشم اگه نمیکردمشون (مرتکب نمیشدم خیلی رسمیه) شاید هیچوقت نمیفهمیدم که اون کارها اشتباه بودن و بعدا بیشتر ضرر میکردم.
۴. چیزهایی که بهشون علاقه دارم هی تغییر میکنن به این صورت که دیروز داشتم متال و دث متال گوش میدادم و الان یه جَز خیلی آروم.
۵. علاقه م به فیلم و سریال رو تقریبا از دست دادم و الان بیشتر دوس دارم درس بخونم (این فقط یه مثال واسه حقیقت شماره ۴ بود ولی چون میدونم نمیتونم ۲۰ تا فکت از خودم پیدا کنم مجبورم آب ببندم)
۶. فلشخور اولین سایتیه که باهاش آشنا شدم. تو گوگل زدم بازی این اومد. فک کنم اولین بازی ای که ازش خوشم اومد هم یه بازی بود که توش باید حشره و کرم و عنکبوت و .. میکشتی. هر چقدم بیشتر میکشتی بهت اسلحه های بهتر میداد. آخرین اسلحشم بمب اتم بود. چه سالی؟ پاییز ۱۳۹۱
۷. خودم رو آدم بی جرئت، ترسو و بزدلی میدونم. و تقریبا از هرچیزی یه بار ترسیدم.
۸. خیلی کم پیش میاد که تو یه کاری از یکی کمک بخوام و ترجیح میدم یه کاری رو خودم چپرچلاق انجام بدم ولی از بقیه نخوام. البته همه سعیم رو میکنم کاری رو که بهم گفتن عالی انجام بدم. به همین خاطر به کار گروهی اعتقادی ندارم مخصوصا وقتی با دوستای بی فکرت باشه چون در نهایت مجبورم همه رو کَری بکنم یا اینکه خودم انجامش بدم. در نتیجه هیچوقت پروژه گروهی انجام ندین.
۹. یهو به خودم اومدم و دیدم ۲۰ سالمه و تقریبا به هرچی میخواستم رسیدم و این خوشحال کننده س چون هنوز اول راهم و میتونم واسه رسیدن به چیزای بهتر تلاش کنم.
۱۰. خسته شدم :| بعله من زود خسته میشم عزیزان. از هرچی کلا. (یاد امتحانای دینی افتادم که از وسطا فقط چرت و پرت مینوشتیم با امید اینکه معلم فقط اولا رو میخونه)
۱۱. انسان منزوی ای هستم و بعضی وقت ها حتی شنیدن صدای محیط اطراف آزارم میدهد.
۱۲. در هیچ ورزش تیمی و گروهی و آنلاین و آفلاین هیچ استعدادی ندارم. حتی منچ. اندکی شطرنج بلدم که اونم وقتی به وسطاش میرسم خسته میشم و ول میکنم.
۱۳. اگر شکر-شکلات-شیرینی را از زندگیم حذف کنید میمیرم.
۱۴. سوشال انگزایتی دیس اوردر ندارم. و اگر بین بقیه آدما باشم هم حس راحتی دارم. فقط شاید یذره حوصلم سر بره.
۱۶ Telegh_46 (باشه باشه ۱۵.) از بس با موجودات سارکستیک گشته ام که خودم هم یکی از آنها شده ام.
۱۶. حیوان دوست نیستم البته حیوان آزار هم نیستم‌. سعی میکنم فاصلمو باهاش رعایت کنم.
۱۷. خودم را انسان خوش شانسی میدانم.
۱۸. اگر یک روز از خودم نپرسم تو کی هستی و دنبال چی ای؟ خوابم نمیبرد.
۱۹. به نظرم کتابی نوشتن باحال است.
۲۰. همچنان بر این عقیده هستم که به یک دلیلی اینجا هستم.

ایول تموم شد. باحال بود.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohlek ، _sehun_ ، Prometheus ، Medusa ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، ραтяιcια ، امیر‌حسین ، Đęąđ.ğïřł ، Emmɑ ، Ɗєя_Mσηɗ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بیست حقیقت از ما شما و بچه های فلشخور×× - سهَ‌ند - 22-09-2021، 17:12

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  انجمن فلشخور ده ساله شد!!!!!!!!!!!
  هدیه ی خوب من؛برای همه ی دختران انجمن فلشخور
  کلاهبرداری یا حقیقت؟
  **کتابخونه فلشخور**
  حقیقت نهفته روز تولــــــــــــد شما!!!
  من الان 15 حقیقت رو راجب شما میـــــــــــــــــــــــــــــدونم!!!بیاید تو تا بگم!
  سوالاتی ک تو بازی جرأت یا حقیقت میشه پرسید
Heart تقدیم به دختر و پسرای فلشخور
Smile من حداقل 15 حقیقت رو راجع به شما میدونم:
  آیا احضار روح حقیقت دارد یا نه؟ اگر حقیقت دارد، آیا شرعاً جایز است؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان