امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ابن‌قاسم: همه دست‌ها در يک کاسه است

سرپرست تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: مسئله قرارداد دراگان اسکوچيچ و ملوان بين خود آنها است و اين موضوع ربطي به باشگاه فولاد خوزستان ندارد.

ابن‌قاسم: همه دست‌ها در يک کاسه است 1

حسین ابن قاسم در مورد وضعیت فولاد خوزستان گفت: تیم ما شرایط خوبی دارد و خدا را شکر همه چیز امن و امان است. فردا به تهران سفر می‌کنم تا روز جمعه به مصاف پیکان برویم.

وی در مورد اینکه ایمان موسوی به دلیل مصاحبه علیه امیر قلعه‌نویی 2 جلسه محروم شده است، عنوان کرد: من در جریان این موضوع نیستم و نمی‌دانم علت محرومیت چیست اما ظاهرا همین قضیه که بیان می‌کنید علت این محرومیت است. با موسوی تماس گرفتیم که باشگاه بیاید تا از دلیل این اتفاق به طور کامل با خبر شویم. سپس در این مورد اقدام مورد نیاز را انجام می د‌هیم.

به گزارش فارس، سرپرست فولاد خوزستان در مورد صحبت‌های محمود پیشگاه‌هادیان مبنی بر اینکه اکنون دراگان اسکوچیچ در فولاد پول بیت‌المال را می‌گیرد و آن پولی که او می‌گیرد پول ما هم هست و همچنین اینکه او نباید از ملوان شکایت کند، اظهار داشت: اصلا موافق این صحبت‌‌ها نیستم. همه دست‌ها در یک کاسه است. قراردادی بین اسکوچیچ و ملوان وجود دارد که حق و حقوق طرفین هم در آن محفوظ است. این موضوع بین خود آنها است و دیگر ارتباطی به فولاد خوزستان ندارد که این حرف‌ها مطرح شود. بیت‌المال حق همه است و اگر تیمی در اختیار ما قرار گرفته بر اساس اصول کار کردیم و تمامی مسائل باشگاه ما به صورت شفاف مشخص است.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لیگ بوکس همان آش و همان کاسه قبل نشود!
  ابن قاسم:اسکوچیچ به استقلال نمیرود
  ابن‌قاسم: پیروزی مقابل استقلال مثل عسل شیرین بود
  قاسم رضايي صاحب مدال برنز شد
  ابن‌قاسم: استقلال در بازی‌های سختش امتیاز از دست می‌دهد
  رحماني:درست نيست ابن‌قاسم درباره‌من حرف‌بزند
  ابن‌قاسم: کرمي کارت معافيت دارد
  ابن‌قاسم: سونامي به تيم فولاد وارد شد
  قاسم دهنوی از همراهی تیم پرسپولیس تهران محروم شد !
  ابن‌قاسم: بايد ابتکار عمل را از بنيادکار بگيريم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان