امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خرسندنیا: اگر کادرفنی بخواهد به میدان می روم/ یکبار در مسجد

خرسندنیا در خصوص اینکه با توجه به غیبت بازیکنان اصلی دفاع در بازی با نفت احتمال دارد از ابتدا به میدان برود، گفت: من تابع تصمیم امیر قلعه نویی و کادر فنی هستم. اگر صلاح به این باشد که بازی کنم تمام تلاشم را در زمین خواهم کرد تا عملکرد خوبی داشته باشم و اگر تصمیم کادر فنی غیر از این باشد باز هم تابع تصمیمات هستم.

هافبک دفاعی استقلال درباره ی صدرنشینی تیمش عنوان کرد: ما در هفته های اولیه صدرنشین هستیم و باید همین روند را حفظ کنیم. امسال تیم همدل و یکدلی داریم که قهرمانی می خواهد و قصد نداریم صدر جدول را به کسی واگذار کنیم.

خرسند نیا که تنها بازیکن کنونی استقلال است که سابقه ی بازی در برابر نفت و در ورزشگاه شهید بهنام محمدی را دارد تیم نفت را اینگونه ارزیابی می کند: سال گذشته در فینال دسته 1 با آنها بازی کردم. تیم جوان و یک دستی دارند و در زمین خودشان همیشه مدعی هستند و همچنین هواداران خونگرم و خوبشان بزرگترین نقطه ی قوت تیمشان است اما ما برای کسب 3 امتیاز به آنجا می رویم
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کونته: بازیکنانم قهرمان اصلی میدان بودند
  شکوری: از فدراسیون تشکر می‌کنم که به جوانان میدان داد
  کاهش دریافتی‌های بازیکنان و کادرفنی چلسی به خاطر کرونا
Wink سپاهانی ها از ترسشان مقابل ما به میدان نیامدند ؛ 
  نفت مسجد سلیمان و نساجی مازندران به لیگ برتر صعود کردند
  نظر نهایی کی‌روش در رابطه با کادرفنی تیم ملی
  مطهرى:منصوریان‌بخواهد‌با‌افتخار به‌استقلال‌میروم
  تیاگو: اگر بایرن مونیخ بخواهد مانند مسی پنالتی بزند، مانند پیرس و هانری خراب خواهد کر
  دژاگه: شاید روزی در لیگ ایران به میدان رفتم
  مراسم چهلم هادی نوروزی برگزار شد/ نامگذاری یک میدان و یک بلوار به نام کاپیتان + عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان