امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PewDiePie قسمت نظرات را در روی ویدئوهای یوتیوب خود بست

PewDiePie قسمت نظرات را در روی ویدئوهای یوتیوب خود بست 1
بخش نظرات و یا همان کامنت ها در سایت یوتیوب، همیشه میزبان صحبت های تماشاچیان و تبادل نظر آنها بوده است. چنین مسئله ای البته همیشه به راه و روش درست خود نیز استفاده نمی شود و برخی کاربران با ارسال اسپم های فراوان و پست های بی ربط، جو را کاملا بر هم زده و درک هدف تهیه کننده هر ویدئو توسط دیگران را دچار مشکل می کنند. چنین مسئله ای در دنیای بازی های ویدئویی بسیار داغ است چرا که سلایق متفاوت هستند و بعضا یک جمله بی ربط، جدالی را به راه می اندازد که به همین راحتی خاتمه نخواهد یافت. با این اوصاف PewDiePie چه می کند؟

PewDiePie اخیرا با انتشار ویدئویی دلیل چنین مسئله ای را اسپم های فراوان اعلام کرده است و اینکه نمی تواند به خوبی با مخاطبین ارتباط برقرار کند. او گفته است:
نقل قول: نمی خواهم به شما دوستان بی احترامی کرده باشم و از پشتیبانی های بی دریغتان متشکرم.
این تن راه ارتباطی من با شما است و زمانی که به قسمت نظرات می روم، اکثرا اسپم هستند و در آنها افراد به تبلیغ از خود می پردازند و … این پست ها کاملا بی معنی هستند. من هیچ اهمیتی به آنها نمی دهم و نمی خواهم که این موارد را تماشا کنم.
دیگر حال من بهم می خورد و قسمت نظرات را برای همیشه خواهم بست.
PewDiePie یکی از افرادی که است با انجام بازی های مختلف، تجربه خود را طی ویدئوهای گوناگون ضبط کرده و آن را در سایت یوتیوب منتشر می کند. او تا کنون ۳۰ میلیون نفر مشترک بدست آورده که تمامی برنامه های او را دنبال می کنند.
PewDiePie قسمت نظرات را در روی ویدئوهای یوتیوب خود بست 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Star بازی Mafia: Definitive Edition سعی در وسعت بخشیدن به قسمت‌هایی از داستان و مأموریت‌ها
  قسمت بعدی بازی Final Fantasy 7 Remake در حال ساخت است
  استودیو Naughty Dog به ویدئوهای لو رفته بازی The Last of Us Part II در فضای مجازی واک
  کارکتر محبوبت چیه در هر بازی ؟؟؟ منتظر نظرات شما هستم
  اولین قسمت از سری کتاب کمیک Dishonored هفته آینده انتشار می‌یابد
  تریلر زمان انتشار قسمت پنجم Minecraft: Story Mode
  سیزن پس Minecraft: Story Mode برای قسمت های جدید منتشر شد!
  چند روز مانده به: شوالیه‌‌ی تاریکی | قسمت اول
  تاریخ عرضه قسمت سوم Tales from the Borderlands مشخص شد
  نمرات قسمت چهارم Game of Thrones منتشر شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان