امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موهای بلند این خانم در مسابقه برایش دردسرساز شد (عکس)

“کارولین وزنیاکی” در بازی های آزاد آمریکا در مسابقه مقابل “آلیکساندرا سانوویچ” با مشکل عجیبی برخورد کرد؛ در این بازی که با پیروزی وزنیاکی به پایان رسید، موهای این تنیسور به دسته راکت گیر کرد. وی که در سید 10 مسابقات قرار دارد سعی کرد یک ضربه بک هند بزند اما نتوانست راکت را با توپش در تماس قرار دهد و امتیاز این حرکت را از دست داد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موهای بلند این خانم در مسابقه برایش دردسرساز شد (عکس) 1
مشابه این اتفاق در سال 2012 برای “اندی ماری” نیز روی داد؛ در مسابقات آزاد آن زمان، ماری در مسابقه ای مقابل “توماس بردیچ”، با بدشانسی تمام یک امتیاز را از دست داد. وی که ظاهراً از این اتفاق چندان ناراحت نشده بود، با انتشار تصاویر این اتفاق در توئیتر نوشت: «مشکل موها! شاید لازم است موهایم را کوتاه کنم!» “وزنیاکی” دو ست دیگر و در مجموع بازی را با امتیازهای 3-6 و 4-6 به سود خود به پایان برد. باید منتظر ماند و دید وی برای بازی بعدی با موهای دم اسبی خود چه خواهد کرد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
❤خیــــلی سـخته عاشــق کسی باشی که روحشــم خبــر نداشـتته باشه ولی خیلی شرینه عاشــقانه یواشکی نگاهش کنی تو دلت بگی دوست دارم❤

سربزنی خوشحال میشم
شهرک دخترانhttp://urbsgirls.blogfa.com /
کلبه کوچک کودکان سرطانی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://ilove1320.blogfa.com
http://sherziba.loxblog.comנڵכ ּۅݜتﮧ ﮧاے נڵ
پاسخ
 سپاس شده توسط نفیسn ، [χσℓσνєѕтєя] ، شکوفه2 ، Titiw ، gole_pazhmorde ، اذیتا ، ana 12 ، عذرا 79 ، sara.gh ، مرضیه 79 ، بیتا****** ، یاسی@_@ ، _PαяαиÐ_ ، "تنها" ، ♔ Lîfε ιζ βευτιfυl ♔ ، Avril. ، **bardia** ، mr.destiny ، Mr.Unnamed
آگهی
خب مگه مجبوره بره موهاشو کوتاه کنه
オコッテノセカイワイチバンキレイナデス .. 
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw
ضایع شدن درحد جام جهانیBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw
اخخخخخخخخیییییییییییییییییی بیچاره

بارسا!بارسا!بارسا!

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=166516
[/size]

پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw
اخی بدبخت
پاسخ
هه آره خیلییییییییییییییییییی بده من موهام بلنده واسه مسابقه بسکت اعصابم خورد می شه ولی عاشقشم نمی خوام کوتاهش کنم
به سلامتی قشنگترین موسیقی دنیا یعنی صدای قلب کسی که همه ی زندگیمهHeartHeart
پاسخ
آگهی
مجبور کوتاه کنه
کاش زندگی والیبال بود ناخوشی هارا پاس جدایی را اسپک بی وفایی را خطا ومحبت را   پون می گرفتیم
پاسخ
من موهامو به خاطر والیبال کوتاه کردم الان مثل چی پشیمونمcryingcryingcrying
دعا کنید امسال برم تو تیم

مرسی از حمایتتونHeart

عشق منیدHeart
پاسخ
خوب خبرت یکم این موهاتوو کوتاه کن 25r30
پاسخ
زیبا بود
امروز دلم را تهدید کردم
که اگر یک بار دیگر
سراغش را گرفت
crying بدهم دباره بسوزانتش crying
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خانم ها دوست دارن دوست پسرشون چه جور باشه از چه پسرس خوششون میاد
Thumbs Up دختری که موهای 1.5 متری خود را می فروشد تا...
  قد بلند ترین زنان جهان
  4 مدل جوراب زنانه که خانم ها به آن‌ها نیاز دارند
  مسابقه بین دختر ها و پسر ها ببینیم کی باهوش تره؟
Photo دختر قد بلند( دوستان اون مترو بیارید قدمو اندازه بگیرم)
  این دختر با موهای 1.5 متری سوژه داغ رسانه ها شده!
  پرسش هایی خنده دار در مورد رانندگی خانم ها! (طنز)جدید
  اقایان و خانم ها درشرایط مختلف!طنز
  کار عجیب و خطرناک خانم معلم! + تصاویر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان