امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بازی های مورد علاقه بازیسازها در سال 2012 !!

BioShock: Infinite

گرگ کاساوین (Greg Kasavin) کارگردان بازی Bastion از Supergiant Games: "بدون شک بازی مورد علاقه من در سال 2012 بازی BioShock: Infinite است. ادامه ای بر یکی از بهترین و خاطره انگیز ترین بازی هایی که در سال های گذشته بازی کرده ام. Infinite یک بازی مهم برای من است، چون یکی از دلایلی که تصمیم گرفتم بازیساز شوم، این بازی بود. از E3 2006 منتظر این بازی بودم و به همین شکل منتظر Infinite هم هستم."

متیو پریور (Matthew Prior) تهیه کننده FIFA در EA Sports: "بازی BioShock: Infinite عالی به نظر می رسد. من نسخه های قبل را دوست داشتم و خیلی به اتمسفر این بازی علاقه مندم. روی آسمان بودن این نسخه به نظر خیلی جالب است و داستان جدید و محیط متفاوت آن هم همینطور."

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازی های مورد علاقه بازیسازها در سال 2012 !! 1

Dishonored

ایوان بوچتا (Ivan Buchta) رئیس Bohemia Interactive و سازنده ArmA 3: "از تصاویر عرضه شده از بازی، به نظر گرافیک خلاقانه ای را خواهیم دید که من خیلی به آن علاقه دارم. چیزی که تا به حال از این بازی دیده ام، خیلی نوآورانه و غافلگیر کننده بود."

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Mass Effect 3

لی پری (Lee Perry) طراح ارشد Gears of War 3 و Fortnite از Epic Games: "به همان دلایلی که عاشق Skyrim هستم، Mass Effect 3 را هم دوست دارم. ME3 بازی قدرتمندی است و دوست دارم در چنین دنیایی در آینده زندگی کنم. چند تا از بهترین شخصیت های صنعت بازی در این نسخه هستند."

Diablo III

کن لوین (Ken Levine) خالق BioShock و رئیس Irrational Games: "من خوره ای برای Diablo هستم! با تمام وجود این بازی را انجام خواهم داد و مثل میمونی که دکمه ای را می زند تا انگور بخورد، عاشق دکمه زنی برای Loot کردن هستم و افتخار می کنم که آن میمون هستم و همیشه این میمون خواهم ماند. واقعاً از این بازی لذت می برم و Blizzard هم همیشه یک کار زیبا و تمیز عرضه می کند. میلیون ها بازی در سال بعد هست که دوست دارم بازی کنم، ولی Diablo III در اولویت قرار دارد.

ریچارد گریوت (Richard Garriot) یکی از فراد باسابقه صنعت بازی و خالق Ultima: "بازی Diablo عنوانی است که من همیشه عاشق آن بوده ام و چیزهای زیادی از آن یاد گرفتم.

برد مویر (Brad Muir) طراح ارشد Iron Brigade در Double Fine: "به تازگی نسخه بتا را بازی کردم و فوق العاده است. مثل هروئینی است که بدون سرنگ وارد مغز می شود."

Darksiders II

دیوید جفی (David Jaffe) خالق Twisted Metal و رئیس Eat Sleep Play: "نسخه اول Darksiders یکی از محبوب ترین بازی هایی بود که در سال 2010 بازی کردم. برای نسخه دوم می خواهم خیلی بی اطلاع سراغ آن بروم و به این خاطر اصلاً نه عکسی از این بازی می بینم و نه روی لینکی در رابطه با اخبار آن کلیک می کنم."

Kinect Star Wars

کریگ دونکان (Craig Duncan) رئیس استودیوی Rare: "نیروهای جالبی در این بازی وجود دارند. مثل Force با استفاده از دستان خودتان و قرار گرفتن در نقش شخصیت های بزرگ Star Wars که باعث می شود من به عنوان یک طرفدار سری Star Wars بسیار منتظر این بازی باشم."

Grand Theft Auto V

پیتر مولینیو (Peter Molyneux) رئیس بخش اروپای Microsoft: "خیلی کنجکاو هستم تا ببینم این نسخه چه مضامینی دارد. بعضی بازی های غیر AAA هستند که فقط شعار و حرف می زنند، ولی این بازی با همه فرق دارد."

استوارت گیلری (Stewart Gilray) رئیس Just Add Water و خالق Oddworld: Stranger's Wrath HD: "انتخاب سختی است، ولی ملاقات دوباره San Andreas و Los Santos در GTA V خیلی لذت بخش است. بعد از دیدن تریلر بازی انتظاراتم به سقف رسید."

The Last Guardian

دینو پتی (Dino Patti) رئیس استودیوی Playdead و خالق LIMBO: "از خواندن خبرهای مربوط به این بازی خودداری می کنم، چون می خواهم زمانی که عرضه شد، بدون هیچ پیش آگاهی آن را بازی کنم. امیدوارم این بازی در سال 2012 عرضه شود.

گرمی موستارد (Geremy Mustard) کارگردان تکنیکی Infinity Blade و Shadow Complex از Chair Entertainment: "خیلی منتظر این بازی هستم و امیدوارم در سال 2012 عرضه شود. فکر می کنم Team ICO بار دیگر یک تجربه ناب را با The Last Guardian خلق خواهد کرد."

سپاس فراوان ...
منبع : پردیس گیم

پاسخ
 سپاس شده توسط ps3000 ، bardia001 ، FARID.SHOMPET ، SABER ، poya ، viper ، sasuky_uchiha ، AMIRRR ، ...Altair... ، "TanHA"
آگهی
تف تف حالم بهم خورد آخه بايو شاك هم شد بازي.. من نميدونم چي داره به نظر من سايلنت هيل بهتر از اونه
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
پاسخ
Grand Theft Auto V

بازي خوبي هست ولي بازي نكردمSadSad
دستهــايم را محکمتر بگيـر

من هنوز هم نميخواهــم

تورا...

به دست خاطرات بسپارم...

پاسخ
 سپاس شده توسط دختر آسماني
Grand Theft Auto V
من بازی کردم Undecided
پاسخ
به نظر من assassins creed III بهترین بازی خواهد شد.
پاسخ
چرا تو این لیست Assassin’s Creed III جایی نداره؟
بازی های مورد علاقه بازیسازها در سال 2012 !! 1بازی های مورد علاقه بازیسازها در سال 2012 !! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ...Altair...
آگهی
خیلی خوب بود .

مرسی .
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Valhalla اعلام شد
  سیستم مورد نیاز بازی Cyberpunk 2077 اعلام شد
  فروشگاه مایکروسافت جزئیاتی را در مورد نسخه‌ی بعدی سری eFootball PES را لو داد
  سیستم مورد نیاز بازی Death Stranding اعلام شد
  شایعه: بازی Resident Evil 8 سه شخصیت قابل بازی خواهد داشت
  شایعات جدیدی در مورد بازی Far Cry 6 منتشر شد
  شایعه: اطلاعات جدیدی در مورد بازی Elden Ring فاش شد
  سازندگان بازی The Division 2 فعلا برنامه‌ای برای عرضه این بازی بر روی Nintendo Switch
  حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Microsoft Flight Simulator مشخص شد
  سازندگان بازی Days Gone در حال توسعه‌ی یک بازی AAA جدید هستند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان