امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ابراهیمی: کی روش برای ما بازی درآورد

ناصر ابراهیمی گفت: کی روش برای ما بازی درمی‌آورد که فلان تیم‌ها خواهان ایشان هستند، در حالی که چنین چیزی نیست،‌ البته در شرایطی قرار گرفتیم که اگر از مربیان ایرانی برای هدایت تیم ملی استفاده کنیم و تیم نتیجه نگیرد، همه سرمربی ایران را مقصر دانسته و انتقادها شروع می‌شود که چرا کی روش را نگه نداشتیم، پس توصیه من به مربیان ایرانی این است که هرگز هدایت تیم ملی را بر عهده نگیرند مگر اینکه خودخواه باشند، برای همین اگر مربی ایرانی بخواهد هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان را برعهده بگیرد من مانع خواهم شد و او را از این کار منصرف خواهم کرد.

ابراهیمی در ادامه افزود: مبلغ قرارداد کی روش بسیار بالا است، با همین پول برای خرید کی روش ما می‌توانستیم در هر چهار دوره جام جهانی که حضور داشتیم قهرمان دنیا شویم. شما دیدید که آرژانتین نایب قهرمان دنیا شد، در حالی که مربی آنها یک سوم مبلغ قرارداد کی روش پول نگرفته بود. با کی روش تیم ملی بازی زیبایی ارائه نمی‌دهد، از طرفی هم پیشرفتی در فوتبال کشورمان حاصل نشده است.

ناصر ابراهیمی اظهار داشت: من با کفاشیان کاملا موافق هستم که نباید با مربی داخلی برای هدایت تیم ملی فوتبال صحبت کرد، زیرا همان مشکلات همیشگی فوتبال کشورمان پیش خواهد آمد. پس فقط مربی درجه یک خارجی به درد تیم ملی می‌خورد.

ابراهیمی گفت: بعضی‌ها حرف‌های خوبی می‌زنند ولی بعد از آن هیچ! نباید کسانی که سمتی در ورزش این مملکت دارند در انتخاب مربی تیم ملی دخالت کنند!
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  الاهلی با جانشین ابراهیمی به توافق نرسید
  ابهام درباره وضعیت شجاعیان برای بازی با الشرطه
  خط و نشان سرمربی الریان برای بازی با پرسپولیس بعد از تساوی با گوا
  ریسک بزرگ اسکوچیچ | برای دو بازی حساس ملی‌پوش سابق را دعوت کن!
  طارمی: بازی با ریوآوه برای من بازی خاصی بود.
  خامس باید برای اتلتیکو و هواداران پرشورش بازی کند
  کلوپ: آدام لالانا دیگر برای لیورپول بازی نمی‌کند
  محمد جواد ابراهیمی: با دبیر موافقم که وظیفه سرمربی انتخاب ملی‌پوش نیست
  ابراهیمی: مردم را گول نزنیم، هیچ تیمی به پرسپولیس نمی‌رسد
  سازمان لیگ برای برگزاری بازی‌ها تضمین داد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان