امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

صحبت های آمریکا در باره ی بستن تنگه ی هرمز

من اشتباهات کلیشوگفتم
ولی مغزبزرگی داشت
یه کم سررشته نظامی داشت الان..............

بسه دیگه ازموضوع منحرف نشید

پاسخ
آگهی
(15-01-2012، 20:27)فرید_کامیاب نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی تخمینت خیلی ناجور هست هاConfusedConfused بګذریم چون من سر رشته ای توی ریاضی ندارم Undecided

اون اشتباهات که ګفتی درست ولی جزییات اشتباهات این هست. حتی با جنګ با جبه شوروی هم می تونست پیروز بشه ولی خراب کرد خودش کار ها رو.
هیتلر سر رشته نظامی نداشت. اون چیز زیادی در مورد نبرد و جزییات استراتژیک نمی دونست.
یکی از بزرګ ترین اشتباهاتش حمله به استالینګراد بود از عقیده من. چون الکی واسه چند تا کارخونه ۲ ملیون سرباز کشته و یا اسیر شدن.
دومین اشتباه بزرګش اهمییت ندادن به سپاه افریا کورسک بود که به فرمانده ای اروین رومل بود سپاه(هرچ ند که رومل خیلی بدون تجهیزات قوی پيش روی کرده بود) بعدن هم که باعث مرګ رومل شد.(دست تور سم خوروندنش رو دادن در حالی که رومل می ګفت در خیانت به او نقشی نداشته)
و خیلی مشکلات دیګه..

فريد يه دونه اشكال كوچولو موچولو داري
اونم اين كه حرف تو مخت نميرهBig GrinBig GrinBig Grin

اينا رو كه يه بار جوابت رو خودم دادم و يه بار هم جناب سواستيكا داد و يه بار هم جناب داريوش توضيح داد

بازم تو حرف خودتو ميزني

ضمنا جمعيت چين يك ميليارد و 400 ميليون نفره به صورت دقيق
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
نقل قول: فريد يه دونه اشكال كوچولو موچولو داري
اونم اين كه حرف تو مخت نميره
نخست این که درست سخنت رو بګو!
دوم این که خیر سرت می ګفتی داری کدوم رو میګی.
شما نازی ها به سخنانتان اعتباری نیست(در مورد اشتباهات هیتلر زیرا بد جوری تعصبی هستید)
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط 1939
ازنظرمن اگه اون اشتباهاتونمیکردالان حداقل اروپاروگرفته بود

میدونم
ولی خیلی ازمردمش رونمیتونه سرشماری کنه

این موضوع داره به آخرای عمرش میرسه
الاناس که ببندنش
پاسخ
 سپاس شده توسط 1939 ، FARID.SHOMPET
(17-01-2012، 1:39)فرید_کامیاب نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: فريد يه دونه اشكال كوچولو موچولو داري
اونم اين كه حرف تو مخت نميره
نخست این که درست سخنت رو بګو!
دوم این که خیر سرت می ګفتی داری کدوم رو میګی.
شما نازی ها به سخنانتان اعتباری نیست(در مورد اشتباهات هیتلر زیرا بد جوری تعصبی هستید)

اوه اوه
حالا چرا بصورت ادبيات صحبت مي كني؟
من همشو ميگم

قضيه سم اروين رومل كه معلومه:1.رومل دست داشت توي قضيه ولي تصميم بر اين گرفته شد كه چون او يك قهرمان ملي است مسئله در بين عموم فاش نشود
2.اگرهم دست نداشت حداقل از قضيه خيانت خبر داشت و چيزي نگفت پس جرمش سبك تر نمي شود

هر چند كه من خودم باهاش موافقمBig GrinBig Grin

بعدشم قضيه استالينگراد هستش كه خودم لينك دادم بهت مشخص شد كه اشكال از فن پائولوس بوده و اشتباه اصلي را او كرده

باور نداري دوباره لينك بدم برو بخون Sleepy
اصلا چرا روزه شك دار بگيريم اينم لينك هركس دوست داره بره بخونه خودش با انصاف قضاوت كنه:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.forum.nazicenter.ir/thread777-2.html
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط 1939
نقل قول: قضيه سم اروين رومل كه معلومه:1.رومل دست داشت توي قضيه ولي تصميم بر اين گرفته شد كه چون او يك قهرمان ملي است مسئله در بين عموم فاش نشود
2.اگرهم دست نداشت حداقل از قضيه خيانت خبر داشت و چيزي نگفت پس جرمش سبك تر نمي شود
(شاید این جوری ببینی من چه نوشته ام ) داداش من دوست ګرامی برادر من . هیچ مدرکی پیدا نشده که به ما ثابت کنه اروین رومل در طوتعه نقش داشته ولی اګر هم داشته خوب کرده. اګر وان زمان های اخر هیتلر کشته می شد اینده جوری دیګر می شد. نمی خوام از بحث منحرف بشیم
نقل قول: اوه اوه
حالا چرا بصورت ادبيات صحبت مي كني؟
من همشو ميگم
توی نوشتن ادبیاتی رو راحت تر می نویسم . ولی اګر دقت کرده باشید کم تر زمانی از واژه های عربی استفاده کردم.
نقل قول: بعدشم قضيه استالينگراد هستش كه خودم لينك دادم بهت مشخص شد كه اشكال از فن پائولوس بوده و اشتباه اصلي را او كرده
اره از پالوس بود مشکل اصلی ولی موقع در خواست عقب نشینی هیتلر کوتاهی کرد. این رو خودت هم می دونی.

پاسخ
آگهی
بازم كه داري حرف خودت رو ميزني

اولا اين كه خودم نوشتم كه "البته من باهاش موافقم" يعني قضيه چه جوري ميشد رو تاييد مي كنم

ولي مثل اين كه داري جوك ميگي خب معلومه ديگه وقتي تصميم بر اين گرفته شود كه موضوع فاش نشود خب معلوم است كه هيچ مدركي در دست نخواهد بود جز شهادت شاهدان

داداش توي قضيه ي عقب نشيني هم كه هيتلر بالا سر پاولوس نايستاده بود كه بگه:اگه عقب نشيني كني مي كشمت
او گفته بود:عقب نشيني نكنيد يعني مناطق به دست آمده را از دست ندهيد
رومل وقتي در افريقا عقب نشيني كرد چه شد؟ هيچي
وقتي يك فرمانده از دستور سرپيچي كند به دادگاه نظامي برده مي شود و دادگاه نظامي تشخيص مي دهد كه كار او از روي عقل بوده يا نه

اگر از روي عقل بوده كه دادگاه نظامي تبرئه اش مي كند وگرنه مجازات
خب اگر پاولوس در خطر محاصره بود بايد به فكر نگاه داشتن ارتباط با عقب مي بود نه اين كه به پيشروي ادامه دهد و خودش را بيش از پيش در آغوش دشمن بياندازد
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
نقل قول: ولي مثل اين كه داري جوك ميگي خب معلومه ديگه وقتي تصميم بر اين گرفته شود كه موضوع فاش نشود خب معلوم است كه هيچ مدركي در دست نخواهد بود جز شهادت شاهدان
وقتی نمی خوای قبول کنی همین میشه دیګه.
اقا سینا هیچ مدرکی نیست. شما نمی تونی به سخن چند تا ادم که معلوم نیست این حرف رو از کجاشون در اوردن اکتفا کنی.
اګر هم دست داشته خوب کرده. حداقل ثابت میشه به خیلی ها که اخر هایج نګ هیتلر به درد مملکش نمی خورد. و باید ترور می شد تا بلکه شاید وضع بهتر بشه.
باز هم میګم بحث رو منحرف نکن.

پاسخ
نقل قول: اګر هم دست داشته خوب کرده
هر كي خربزه مي خوره بايد پاي لرزش هم بشينه
اگر در توطئه دست داشته يا خبر داشته و نگفته پس مستحق مجازات بوده بنابراين با توجه به صحبت شما حق نداري هرجا ميري بوق دستت بگيري بگي هيتلر اشتباه كرد به او سم خوروند

چطور وقتي كه رومل خيانت مي كنه كار خوبي مي كنه ولي وقتي به مجازات مي رسه مجازاتگران اشتباه مي كنند كه او را مجازات مي كنند
تايپيك را خودت منحرف كردي
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
برادران شک نداشته باشین که اروین رومل در توطئه ی قتل هیتلر همدست بوده و باید مجازات میشد.
ولی هیتلر اینقدر مرد بود که گفته از این قضیه صحبت نکنید تا روحیه سزبازا و لشگر خراب نشه.
ما برای اروین رومل احترام زیادی قائل هستیم چون یک فرد وطن پرستی بود.
و بزرگترین خدمتی هم که در جنگ کرد تو فرانسه بود.ولی تو آفریقا ازاون ژنرال انگلیسی شکست خورد.
بزرگترین ژنرال آلمان فیلد مارشال گودریان بود
پیشوا.........
پیشوای عزیز تر از جانم، میدانم که صدای مرا میشنوی
میدانم که با چه سختی و از جان گذشتگی ای برای سرافرازی نژاد آریایی و ملتت تلاش کردی
میدانم سربازان وطن چگونه برای سرافرازی اش شجاعانه و دلیرانه جنگیدند
میدانم از ما چه میخواهی.......
با چکمه هایمان مغرورانه بر روی جسد دشمنانت رژه خواهیم رفت.......
پیشوا آسوده باش که ما بیداریم.....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://uploadtak.com/images/r7921_xwvtcmvaldf9aegi18rh.jpg
پاسخ
 سپاس شده توسط در جستجوی حقیقت ، 1939

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جمهوری‌خواهان ایالات متحده آمریکا
  حضور ربات پرستار در بیمارستان‌های آمریکا
  ارتش آمریکا مشغول ایجاد ایمپلنت های مغزی برای بازیابی خاطرات انسان است
  پرسش و پاسخ حیوانات خانگی(برای ابتدا توضیحاتی در باره مرغ کرک یا کرچ)
  10حقیقت جالب و خواندنی در باره زندگی انیشتن
  اطلاعاتی در باره ی تخمه هندوانه و خواص آن
  الکل و سیگار دو عامل عمده مرگ در آمریکا است
  انیشتین بعدی یک پسر ایرانی در آمریکا است + عکس
  پیدایش سوتی دادن و خالی بستن
  چشم‌اندازی نادر در جهان؛ آبشاری قدیمی و آتشین آمریکا‍!! (+عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان