امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قتل؛ پايان دوستي ۲ پسر با دختر ۱۶ ساله

ارتباط تلفني ۲ جوان با يک دختر ۱۶ ساله، در حالي به نزاعي خونين انجاميد که تيغه تيز چاقو سينه جوان ۲۵ ساله را شکافت.
به گزارش خراسان، عقربه هاي ساعت 20:30 را نشان مي داد که جوان ۲۵ ساله اي به نام «م» با دختر ۱۶ ساله اي که از چند ماه قبل در پارک آشنا شده بود تماس گرفت و از او خواست براي ديداري حضوري به چهارراه الغدير در بولوار شهيد رستمي بيايد. دختر نوجوان هم که به همراه خواهر ۱۸ ساله و يکي از دوستانش در خيابان گردش مي کرد از اين پيشنهاد خوشحال شد و دقايقي بعد به سر قرار رفت.

در همين حال «م» با موتورسيکلت آپاچي مشکي به کنار دختر ۱۶ساله رسيد و مشغول صحبت با او بود که ناگهان «الف» جوان ۲۲ ساله ديگر با موتورسيکلت هوندا به طرف آن ها آمد. او آن قدر عصباني بود که نرسيده به دختر نوجوان موتورسيکلت را روي زمين رها کرد و در يک چشم بر هم زدن برق تيغه چاقويش در تاريکي شب درخشيد. او در حالي که ناسزا مي گفت ضربه اي را به گودي گردن و ضربه ديگر را به بازوي «م» فرود آورد و از صحنه حادثه گريخت. دختر ۱۶ ساله و همراهانش نيز که به شدت ترسيده بودند از محل فرار کردند.

اين گزارش حاکي است: مصدوم که به بيمارستان امدادي مشهد منتقل شده بود بر اثر عوارض ناشي از اصابت چاقو جان سپرد و لحظاتي بعد ماموران کلانتري مصلي ماجراي اين جنايت را به قاضي ويژه قتل عمد اطلاع دادند.

با توجه به اهميت موضوع، بلافاصله «قاضي سيدجواد حسيني» تلفني به نيروهاي انتظامي دستور داد هر چه سريع تر تلاش خود را براي شناسايي هويت مقتول و دستگيري عامل جنايت آغاز کنند.

در پي دريافت اين دستور، گروهي از ماموران به سرپرستي سرهنگ محمدي (رئيس کلانتري مصلي) شبانه تحقيقات خود را آغاز کردند و موفق شدند با به دست آوردن هويت مقتول، منزل دختراني را که همراه وي بوده اند نيز شناسايي کنند.

بنابراين گزارش، قاضي حسيني نيز به همراه افسر جنايي پليس آگاهي و عوامل بررسي صحنه جرم عازم بيمارستان شد و بدين ترتيب بررسي هاي شبانه درباره اين جنايت ادامه يافت. ماموران انتظامي تا ساعت ۴ بامداد روز گذشته در کنار مقام قضايي به عمليات پليسي خود براي دستگيري قاتل ادامه دادند، اما او به مکان نامعلومي گريخته بود و دامنه اين عمليات با همکاري ماموران کلانتري طرق به اطراف شهر نيز کشيده شد تا اين که ۳ دختر همراه مقتول دستگير شدند و پرده از راز اين جنايت برداشتند.

گزارش خراسان حاکي است: در حالي  تلاش کارآگاهان براي دستگيري ضارب ادامه دارد که دختر ۱۶ ساله روز گذشته به قاضي ويژه قتل عمد گفت: شب حادثه «الف» با من تماس گرفت و گفت مي خواهد مرا ببيند اما من پاسخ او را ندادم و سپس با «م» که از مدتي قبل با او دوست بودم تماس گرفتم و گفتم «الف» چنين پيشنهادي به من کرده است او هم گفت: پس حالا بايد بيايي با هم حضوري صحبت کنيم ولي وقتي سر قرار رفتم اين حادثه رخ داد.
پاسخ
 سپاس شده توسط beber2003 ، ᖇᗩᖺᗩ ، sd17 ، بی کس2 ، しíþ ßしâçk ، ♥♥RaaHaa♥♥ ، ~~SARA:HIVA~~ ، saye641 ، مهربان ترین دختر دنیا
آگهی
DodgyDodgyDodgyمردم دیووونه شدن ب خدا
 قتل؛ پايان دوستي ۲ پسر با دختر ۱۶ ساله 1

پاسخ
هاااااااااااا
عشق اونجاش قشنگه
که یکیو دوس داشته باشی بعد ندونی اونوقت اونم همون اندازه

******تورو دوس داشته باشه**********Heart
پاسخ
اى كاش عكس ميذاشتى

سپاس
پاسخ
پووف :|

پسرا همینن دیگه وختی هار میشَن و یه چی از یکی میشنون دیگه خونه و خیابون نداره .. !

میزنن همرو لَت و پآر میکُنن ..

اصن حاضر نیستن به حرف کسی گوش بدن ._.

البته بعضیاشون .. به کسی بر نخوره !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Unknown
پاسخ
خخخخخخخخخخخخخخخخخ
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عاقبت تلخ حرف زدن یک دختر با یک پسر غریبه!! + عکس
  خودکشی دختر دانش‌آموز به خاطر ترس از تنبیه+دست نوشته‌وصیت‌نامه دختر 12 ساله
  نتیجه وحشتناک دعوای دختر 22 ساله با همسرش/عکس
Star ..جسد سها رضا نژاد دختر گمشده پیدا شد..
  جسد سوخته دختر 3 ساله در تنور همسایه!
  زایمان دختر یازده ساله در شب عروسیش ( از دست ندید )
Exclamation عشق مرگبار پسر 24 ساله به دخترخاله 39 ساله!
  قتل دختر هفده ساله توسط دوست پسر جوان
  در آتش سوختن آثار باستانی ۳۰۰ ساله در شوشتر !
  قتل دختر دانشجو به دست هم کلاسی اش

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان