امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یـه داســتان واقعـی از یه دختر مجرد از زبان خودش ....... خیلی غمگینه

با سلام خدمت خوانندگان سایت
ببین خانوم محترم مادر شما هیچ تقصیری نداره حالا اقبال با خواهر شما بوده که خواستگار اومده وشوهر کرده واگر مادرت به خواستگار خواهرت جواب منفی می داد به نظرت خوب بود اون هم خواستگار نداشته باشه اگه مادرت به خواستگار خواهرت فقط به خاطر تو جواب منفی می داد وبعد از ازدواج شما اگه خواهرت خدای نکرده اصلا خواستگار نداشت تا آخر عمر عذاب وجدان داشتی وخودت را نمی بخشیدی البته یک چیزی هم بگم حتما یک حکمت هست اگه خدا بخواد بخت اقبال شما بیشتر از اونی هست که شما تصور می کنی خدایی که به همه روزی داده مطمئن باش یک روزی هم بخت شما باز میشه اونوقت پشیمون میشی که چرا مادرت را مقصر می دونستی البته تنها شما اینجور نیستی همه آدم ها موقعی که در زندگی نسبت به دیگران دیرتر به هدف می رسند دنبال مقصر می گردند واولین مقصر هم نزدیکان خودشون را می دونند پس صبور باش وبه خدا توکل کن من مطمئن هستم که آینده تو بهتر از خواهرت میشه
پاسخ
آگهی
سلام به همه تون عزیزم هرکسی که غم داره نباید این جوری خودشو خالی کنه باید اونقدر بخنده که چهره شادش غمش رو نشون نده و در برابرش غمش رو با کار خالی کنه مثلا من انقدر مینویسم و غمم رو تو نوشته هام میارم که هم خودم خالی میشم و هم مردم میگن از نوشته هام خوششون میاد واسه خودت راهکار درست انتخاب کن لطططططففففاً
شمایی که مرا نمیشناسید ، بی باک در چشمانم خیره نشوید آنقدر ترسناک هستم که در راهم سر به سر ، تن به مرگ بدهید آن هم مقابل زنده ماندن کسانی که با آنها در بند من شدید و باز هم من ، همان پیمان شکن نامردم که شما از او میترسید
پاسخ
هــــِی روزگار Undecided
پاسخ
 سپاس شده توسط ყ_ʍ
همش تقصیر مامانشه چرا فرق میزاره اخه دوتاشم بچه های خودشه یکیش که از اسمون نیوفتاده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یـه داســتان واقعـی از یه دختر مجرد از زبان خودش ....... خیلی غمگینه 7
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یـه داســتان واقعـی از یه دختر مجرد از زبان خودش ....... خیلی غمگینه 7
پاسخ
(14-04-2017، 20:16)ali.... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همش تقصیر مامانشه چرا فرق میزاره اخه دوتاشم بچه های خودشه یکیش که از اسمون نیوفتاده

معلومه که آدم خیلی احساساتی هستی.
چرا مثلا تقصیر مامانه؟
حالا من زیاد نمیخوام جر و بحث کنم،ولی اینو باید بدونی که همش تقصیر خودشه که دوس پسر داره فیلم... میبینه و...
اون دارای عقل و اختیار است و از همه مهمتر اینکه دارای قوه ی تفکر
پس باید خودش راه درست رو انتخاب کنه.
بازم حق رو به دختره میدی؟؟؟
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
من که تک فرزندمممممممم
پاسخ
آگهی
(20-08-2015، 18:06)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بسیار مُضخرف بود :|||

ینی که چی خواستگارا چون خواهر کوچیکترم زودتر ازدواج کرده پشیمون میشن ؟ :||

اصن بی محبتی مادره چه ربطی به نماز خوندنای اون داره =| ؟

چرتی بیش نبود و ارزش خوندن نداشت ..

آره خواستگارامیگن معلوم این دختره چطوربوده که اون زودترعروس شده
این دخترناامیدشده وفکرکرده اگه نمازشوبزاره کنارمادرش بهش توجه میکنه
امااوهیچوقتونبایستی نمازوروزه اش روترک کنه
...Life is hard.But not impossible
پاسخ
دختر بیچاره Undecided
من میگم آبانی ها بهترینن Heart عشقن مخصوصا یه آبانی که اسمش مونا باشه Heart
پاسخ
(06-10-2014، 20:00)آنیکا 2014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخی بمیرم برات عزیزم جیگرم کباب شدSadSadSadSadcryingcryingcryingcrying

نگران نباش گلم بالاخره تو هم عشق واقعی تو پیدا میکنی فقط تو رو به هرچی میپرستی این کارا رو نکن

به خدا عاقبتش فقط و فقط سیاهیه
دیدم که دارم بهت میگم
مقصر مادرت هست اما خودتم مقصری اگه به این رفتارا اهمیت نمیدادی و یه دختر شاد و سر زنده بودی و از خدا کمک میخواستی
الان وضعت این نبود
شنیدی که میگن در نا امیدی بسی امید است
از خدا کمک بخوا بهش رو بیار حتی اگه نماز روزتو ول کردی قلبتو بده به خدا دلتو باهاش صاف کن باور کن خدا به وجود آدما اهمیت میده
وگرنه نماز و روزه فقط واسه سلامت جسمه
فک کن یه نصیحت خواهرانه بود
هر وقت بهش عمل کردیو نتیجشو گرفتی برام یه پ.خ بفرست عزیزم.HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartShy
همچین نوشتی که انگار دختره اینجاست و داره اینارو میخونه معلوم نیست از کجا کپی زده لینک اصلیشو بگیر براش بفرست
پاسخ
چقدر بد متاسفم Sad
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Rainbow یه رمان خیلی قشنگ.نخونی نصف عمرت فناست
  داستان عاشقی یک پسر خیلی قشنگه(تکراری نیست)
  داستان کوتاه دختر هوس باز(خیلی قشنگه)
Heart رمان بغض کهنه" خیلی قشنگه"
  رمان خیلی غمگین و عاشقانه اکسو ( زخم عاشقی) .حتما بخون :(
  مقاله‌ ای درباره‌ی نحوه استفاده زبان بدن در شخصیت‌پردازی و رمان‌نویسی!
  جلد 2 خاطرات روزانه یه دختر دیوونه
  وب ناول *نفرین زیبا*عاشقانه و طنز(ترجمه خودم)خیلی قشنگه از دستش ندید/
Video دروغ يك دختر...
  عشقی عجیب امـا واقعـی!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان