امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سانگ: جرارد براي ليورپول مهم‌تر از سوارز است

سانگ: جرارد براي ليورپول مهم‌تر از سوارز است 1
الکس سانگ بازیکن جدید وست‌هام امشب می‌تواند برابر لیورپولِ جرارد برای اولین بار در آپتون‌پارک ورزشگاه خانگی تیمش به میدان برود. او می‌داند که امشب باید همه‌ی خاطراتش از رفتار خوب قهرمانش در سال‌های دور را به کناری بگذارد. وقتی او ۱۲ ساله بود به آنفیلد سفر می‌کرد تا بازی پسرعمویش ریگوبرت را ببیند که در ۱۹۹۹ و ۲۰۰۰ در لیورپول بازی می‌کرد و نقش بسیار بزرگی در رشد او پس از فوت پدرش در ۳ سالگی داشت. او در آن زمان حتی گاهی با قهرمانان خودش در زمین تمرینی لیورپول در ملوود نیز معاشرت می‌کرد.

او که امشب باید در پیراهن تیم وست‌هام در برابر جرارد قرار بگیرد، جرارد را بهترین بازیکن لیورپول از نسل خودش می‌داند، بازیکنی که اهمیت بسیار بیشتری از سوارز برای باشگاهش دارد. «اولین باری که به انگلستان آمدم سال ۱۹۹۹ بود تا بازی ریگوبرت را ببینم. فوق‌العاده بود، چند تا عکس با بازیکنان گرفتم، فقط ۱۲ سالم بود. ریگو خیلی به من کمک کرد، او خانواده‌ی من بود. در نتیجه هر زمان فرصت پیش می‌آمد که به انگلستان بیایم، برای تماشای بازی او برای لیورپول می‌رفتم.»

«ریگو آن روز پیراهن جرارد را به من داد و من هنوز نگهش داشته‌ام. قبلاً هر روز با آن تمرین می‌کردم. و سرانجام به جایی رسید که در برابر جرارد، مایکل اوون و رابی فاولر بازی می‌کردم. هنوز آن پیراهن را دارم. حالا مال پسرم است. آن روز را عیناً به یاد می‌آورم. سه تا پیراهن داشتم ـ جرارد، فاولر و اوون. هنوز عکسی را که با فاولر گرفتم دارم. زندگی دیوانه‌وار است. حالا من دارم در مقابل استیوی بازی می‌کنم.»

«او بهترین بازیکنی‌ست که در لباس لیورپول دیده‌ام. هر بار در برابر او بازی می‌کنم، می‌دانم که کار خیلی سخت می‌شود. او دستاوردهای زیادی در لیورپول داشته و هنوز فقط ۳۴ سال دارد. احتمالاً می‌تواند تا ۴۰ سالگی بازی کند. او سرمشق خوبی برای بازیکنان جوان است. جرارد برای لیورپول مهم‌تر از سوارز است. خیلی مهم است که این قبیل بازیکنان وفادار را که دوره‌ای طولانی برای باشگاه بازی می‌کنند داشته باشید. لیورپول تیم خیلی متفاوتی‌ست وقتی جرارد را در ترکیب ندارد.»
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سانگ: جرارد براي ليورپول مهم‌تر از سوارز است 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط ِ**@ًrُِّ@^ُ$**
آگهی
کدوم جرارد ؟؟؟؟

پیکه؟یا...؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بارسا!بارسا!بارسا!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=166516
[/size]

پاسخ
 سپاس شده توسط Hadis Messi
(20-09-2014، 18:46)سارا خوجیله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کدوم جرارد ؟؟؟؟

پیکه؟یا...؟

ن دیوونه پیکه کدوم خریه؟؟؟؟
استیون جراردSleepy
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
(20-09-2014، 18:49)Hadis Messi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-09-2014، 18:46)سارا خوجیله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کدوم جرارد ؟؟؟؟

پیکه؟یا...؟

استیون جراردSleepy

خیلی بی...
براچی فحش میدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بارسا!بارسا!بارسا!

[/size]

پاسخ
(20-09-2014، 18:53)سارا خوجیله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-09-2014، 18:49)Hadis Messi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کدوم جرارد ؟؟؟؟

پیکه؟یا...؟

استیون جراردSleepy

خیلی بی...
براچی فحش میدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فش دادم؟؟؟من؟؟؟Huh
آهان آره ببخشید
پاسخ
 سپاس شده توسط ِ**@ًrُِّ@^ُ$**
(20-09-2014، 18:57)Hadis Messi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-09-2014، 18:53)سارا خوجیله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کدوم جرارد ؟؟؟؟

پیکه؟یا...؟

استیون جراردSleepy

خیلی بی...
براچی فحش میدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فش دادم؟؟؟من؟؟؟Huh
آهان آره ببخشید
باش بخشیدم

بارسا!بارسا!بارسا!

[/size]

پاسخ
 سپاس شده توسط Hadis Messi
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  واکنش جرارد پیکه به توقف تلخ و لحظه آخری بارسا
  مسی: بهتر بود درباره سوارز سکوت می‌کردم
  تقلب لوئیس سوارز برای رفتن به سری
  لوئیس سوارز؛ بازیکنی که قصد تمام شدن ندارد(عکس)
  جرارد: لیورپول زمان ما با تیم فعلی یک فرق اساسی داشت
  رونالدو و سوارز تاثیرگذار ترین بازیکنان اسپانیا
  آیا سوارز گزینه اول گواردیولا در سیتی است؟
  سوارز: به خاطر فتح لیگ قهرمانان، لیورپول را ترک کردم
  سوارز: باتیستوتا بهترین مهاجم تمام دوران است
  درخواست بارسا در مورد محرومیت سوارز برای دومین بار رد شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان