امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هشدار کاستا به منچسترسيتي

ديگو کاستا، ستاره ي اين روز هاي چلسي پيش از ديدار تيمش مقابل منچسترسيتي به حريف هشدار داد که تحريک کردن او توسط سيتيزن‌ها، باعث مي‌شود بيشتر گل بزند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هشدار کاستا به منچسترسيتي 1

به گزارش "ورزشه سه"،مهاجم 25 ساله در4 بازی 7 گل به ثمر رسانده و عملکرد بسیار خوبی به همراه آبی های لندنی داشته است. به نظر می‌رسد زمان زیادی برای هماهنگ شدنش با فوتبال انگلیس نیاز نبوده و او در حال حاضر با اختلاف 4 گله نسبت به نفرات قبلی، در صدر جدول گلزن‌ها قرار دارد.

او در مصاحبه با تلگراف گفت: "باید راه برخورد در شرایط فعلی را بلد باشید.در حال حاضر ریلکس هستم و اگر من را تحریک کنند، به آنها گل خواهم زد. این شرایط در اسپانیا نیز وجود داشت. هر موقع بازی می‌کردم، اینگونه بودم. این یک وجه از شخصیت من است و افراد مختلف سعی می‌کنند از آن به نفع خودشان استفاده کنند.واقعیت این است که تا الان، برخورد فیزیکی واقعای نداشتم. همه چیز تا الان خوب بوده و از حضور در اینجا لذت می‌برم. همیشه سعی می‌کنم که پیروز شوم و پیشرفت کنم. همیشه بیشترین تلاشم را انجام می‌دهم و از شکست خوردن به شدت ناراحت می‌شوم."

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هشدار کاستا به منچسترسيتي 1

بارسا!بارسا!بارسا!

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=166516
[/size]

پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi ، Hadis Messi
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  هشدار به رئال؛ قیمت پدیده فرانسوی بالاست
  هشدار کاپیتان ذوب آهن به بازیکنان پرسپولیس
  هشدار حمید سوریان: کشتی حمایت نشود سقوط می‌کنیم
  هشدار فیفا جدی است
  هشدار باشگاه استقلال درباره از سرگیری لیگ
Shocked هشدار مهم ترابی به بازیکنان پرسپولیس در راه پوکر قهرمانی
  هشدار فیفا به علی دایی بابت گلزنی کریس رونالدو
  2 شرط اتلتیکو برای چلسی در مورد جذب کاستا
  هشدار‌ولفسبورگ‌به‌رئال‌درباره ریکاردو رودریگز
  پزشک آرژانتینی درباره مسی هشدار داد / بازی در ال کلاسیکو می تواند خیلی گران تمام شود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان