امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رامیرس: گلم به بارسا، بهترین خاطره ام با پیراهن چلسی است

رامیرس: گلم به بارسا، بهترین خاطره ام با پیراهن چلسی است 1

در آن دیدار چلسی با اخراج جان تری در دقایق ابتدایی، 10 نفره شد اما گل رامیرس چلسی را بازی برگرداند و در نهایت تورس در دقایق پایانی گل تساوی را وارد دروازه والدس کرد
آی اسپورت- رامیرس، ستاره برزیلی چلسی، از گلی که در سال 2012 و در نیمه نهایی لیگ قهرمانان وارد دروازه بارسا کرد، به عنوان بهترین گل دوران حرفه ای اش نام برد.
در آن دیدار چلسی با اخراج جان تری در دقایق ابتدایی، 10 نفره شد اما گل رامیرس چلسی را بازی برگرداند و در نهایت تورس در دقایق پایانی گل تساوی را وارد دروازه والدس کرد تا چلسی راهی فینال چمپیونزلیگ شود.
رامیرس به خبرنگاران گفت:" بسیار افتخار می کنم به این که 200 بازی در لباس چلسی انجام داده ام. این بسیار باعث افتخار است که در تیم فعلی بارها توانسته ام این لباس را بر تن کنم. من امیدوارم سال های بیشتری در چلسی بمانم و به دستاورها و نقاط عطف بیشتری در آینده باشگاه، دست پیدا کنم.
اگر بخواهم به بهترین خاطره ام در چلسی اشاره کنم، بدون شک گل چیپی که به بارسا زدم و بعد از آن قهرمان اروپا شدیم، بهترین اتفاق برای من بوده است. این ها لحظاتی هستند که چه در ذهن من و چه در تاریخ باشگاه همیشه باقی می مانند. همانطور که گفتم من می خواهم برای مدت بیشتری در چلسی بمانم و به چیزهای زیادی برسم و آن ها را برای فرزندان و نوه هایم تعریف کنم."
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رامیرس: گلم به بارسا، بهترین خاطره ام با پیراهن چلسی است 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw ، ِ**@ًrُِّ@^ُ$**
آگهی
نخوندم ولی سپاس
پاسخ
 سپاس شده توسط ِ**@ًrُِّ@^ُ$** ، Hadis Messi

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لواندوفسکی-هالند؛ دیدار با پیراهن‌های جدید (عکس)
  بارسا 3-3 سیتی: 6 گل به افتخار اونسوئه
  وکلای بارسا در تلاش برای سد راه انتقال مسی به PSG
  اسدی در آخرین بازی فصل بهترین شد
  پاس گل قایدی، بهترین پاس گل هفته
  قایدی، بهترین بازیکن دیدار استقلال - الاهلی
  طارمی: چلسی را بردیم اما این کافی نبود
  بی انصافی بزرگ سرمربی چلسی در مورد مهدی طارمی!
  پیراهن بوفون به مهدی طارمی رسید
  قانون خاص مسی برای تعویض پیراهنش | دو بازیکنی که لئو از آنها درخواست پیراهن کرد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان